Ronaldo i Ramos namawiali Roberta Lewandowskiego na transfer do Realu Madryt! (lektor) 1:02

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Po meczu Realu Madryt i Bayernu Monachium Cristiano Ronaldo i Sergio Ramos mieli namawiać do gry w barwach "Królewskich" Roberta Lewandowskiego. Wbrew wcześniejszym doniesieniom hiszpańskich mediów, polski snajper nie pobiegł po spotkaniu do szatni arbitrów. "Lewy" tuż po końcowym gwizdku podziękował za grę swoim przeciwnikom i uciął z nimi krótką pogawędkę.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Tomasz Gollob będzie przesłuchany przez Prokuraturę Rejonową w Chełmnie! Słynny polski żuzlowiec w niedzielę miał dramatyczny wypadek na torze motocrossowym ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 10:05:45
Tomasz Gollob (46 l.) rozwiódł się z żoną Brygidą w 2010 roku. Jednak teraz, w najtrudniejszych dla żużlowca chwilach, pani ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 07:57:27
Agnieszka Radwańska (28 l.) wpadła w dołek, a po jej kolejnych porażkach odzywają się głosy ostrej krytyki. - Przez długie ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 02:00:00
Ma zaledwie 27 lat i 18 walk na koncie (wszystkie wygrane przez nokaut), a już jest megagwiazdą światowego sportu. Anthony ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 02:00:00
SPORT
Sportowy raport, czwartek 27 kwietnia (lektor)

Sportowy raport, czwartek 27 kwietnia (lektor) 1:10

27 kwietnia 2017 21:25:38

Prezydent FIFA Gianni Infantino potwierdził, że system VAR zostanie wykorzystany podczas przyszłorocznych piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Władze francuskiej Ligue 1 poinformowały, że w majowych barażach o utrzymanie system...

0
SPORT
Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem!

Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem! 6:20

27 kwietnia 2017 20:33:47

Ma siedemdziesiątkę, ale nie usiedzi w domu. Aleksander Doba rusza w kolejną wyprawę życia. Znowu przez Atlantyk. Poleci do Nowego Jorku, a wróci kajakiem do… Lizbony

0
SPORT
Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni?

Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni? 6:20

27 kwietnia 2017 20:32:58

FIFA zdecydowała, że podczas mundialu w Rosji będzie wykorzystywany system powtórek wideo.

0
SPORT
Joshua przed walką z Kliczko: Mistrzostwo to mentalność, którą masz w sobie przez całe życie

Joshua przed walką z Kliczko: Mistrzostwo to mentalność, którą masz w sobie przez całe życie 1:19

27 kwietnia 2017 20:26:18

29 kwietnia Anthony Joshua zmierzy się z Władimirem Kliczko na Wembley. - Nie lekceważę żadnego przeciwnika. Chcę być gotowy do każdej walki. Traktuję to poważnie, a 29 kwietnia będę mógł zrobić kolejny krok ku wielkości. Mój syn ma...

0
SPORT
Niespodzianka Władimira Kliczki. "Zapisałem na USB film, w którym przewiduję wynik walki z Joshuą"

Niespodzianka Władimira Kliczki. "Zapisałem na USB film, w którym przewiduję wynik walki z Joshuą" 1:59

27 kwietnia 2017 19:37:39

29 kwietnia na Wembley Władimir Kliczko zmierzy się z Anthonym Joshuą o unifikację tytułów mistrza świata WBF i IBF w wadze ciężkiej. Na konferencji prasowej przed sobotnim pojedynkiem Władimir Kliczko zaskoczył wszystkich swoją...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.