Ronaldo i Ramos namawiali Roberta Lewandowskiego na transfer do Realu Madryt! (lektor) 1:02

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Po meczu Realu Madryt i Bayernu Monachium Cristiano Ronaldo i Sergio Ramos mieli namawiać do gry w barwach "Królewskich" Roberta Lewandowskiego. Wbrew wcześniejszym doniesieniom hiszpańskich mediów, polski snajper nie pobiegł po spotkaniu do szatni arbitrów. "Lewy" tuż po końcowym gwizdku podziękował za grę swoim przeciwnikom i uciął z nimi krótką pogawędkę.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Kawalerów w reprezentacji skoczków narciarskich coraz mniej. Stan cywilny zmienił kolejny członek kadry B Aleksander Zniszczoł (23 l.). Właśnie stanął ... CZYTAJ DALEJ
30 maja 2017 02:00:00
Wyglądało to strasznie i niewiele brakowało, by skończyło się tragicznie. Podczas czwartego odcinka specjalnego Rajdu Gdańskiego, będącego eliminacją rajdowych mistrzostw ... CZYTAJ DALEJ
30 maja 2017 02:00:00
Marco Paixao (32 l.) jest w rewelacyjnej formie. W ciągu jedenastu dni napastnik Lechii dwa razy ustrzelił hat-tricka i dogonił ... CZYTAJ DALEJ
30 maja 2017 02:00:00
Pół miliona kary za korupcję, zakaz płetwonurkowania... Zastanawialiście się jak wygląda kontrakt zawodowego piłkarza? Ile ma stron, co dokładnie jest ... CZYTAJ DALEJ
30 maja 2017 00:00:00
SPORT
PIOTR KOŹMIŃSKI: Tak wygląda piłkarski kontrakt

PIOTR KOŹMIŃSKI: Tak wygląda piłkarski kontrakt 4:22

30 maja 2017 00:00:00

Wideo blog Piotrka Koźmińskiego!

0
SPORT
Sportowy raport, poniedziałek 29 maja (lektor)

Sportowy raport, poniedziałek 29 maja (lektor) 1:06

29 maja 2017 20:04:40

Ernesto Valverde nowym trenerem Barcelony. 53-latek ostatnie lata spędził w Athletiku Bilbao. Na stanowisku szkoleniowca zastąpi Luisa Enrique, który zdecydował się na odejście z klubu. Valverde zostanie oficjalnie zaprezentowany w...

0
SPORT
Francesco Totti żegna świat piłki nożnej

Francesco Totti żegna świat piłki nożnej 1:21

29 maja 2017 14:43:59

Francesco Totti w niedzielę 28 maja rozegrał swój ostatni mecz w barwach AS Roma. Cały świat futbolu oddał hołd jednemu z ostatnich piłkarzy, którzy całą swoją karierę zadedykowali jednemu klubowi.

0
SPORT
Władze BVB mają spotkać się z Thomasem Tuchelem w sprawie zerwania kontraktu (lektor)

Władze BVB mają spotkać się z Thomasem Tuchelem w sprawie zerwania kontraktu (lektor) 1:00

29 maja 2017 13:44:39

W tym tygodniu działacze Borussii Dortmund mają ustalić warunki zerwania kontraktu z Thomasem Tuchelem, podaje niemiecki dziennik Bild. Trener BVB ma przez to otrzymać należne mu odszkodowanie w wysokości 2,9 mln euro. Szefowie klubu...

0
SPORT
Therese Johaug: Zorientowałam się, że sport nie jest całym moim życiem" (lektor)

Therese Johaug: Zorientowałam się, że sport nie jest całym moim życiem" (lektor) 1:15

29 maja 2017 13:12:39

Therese Johaug, norweska biegaczka narciarska, została zawieszona na 13 miesięcy za stosowanie niedozwolonych środków. Kara może jednak zostać wydłużona, ponieważ w czerwcu sprawę mistrzyni olimpijskiej z Vancouver będzie rozpatrywał...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.