Robert Kubica zrezygnował z jazdy w WEC. "Nie ma się co dziwić, że taki profesjonalista nie chce mieć z tym nic wspólnego" 1:04

OCENA:
Publikacja: 12.04.2017, Autor: X-NEWS, motoryzacja, robert kubica, WEC, wyścigi długodystansowe
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Robert Kubica zrezygnował z udziału w startach w World Endurance Championship (mistrzostwa świata w wyścigach długodystansowych) w barwach ekipy ByKolles. Kierowca podjął decyzję po przedsezonowych testach, w których jego auto spisywało się wyjątkowo słabo. - Na pewno polscy kibice liczyli na to, że Kubica pojawi się w tym sezonie na torach wyścigowych. Myślę jednak, że po pierwsze nie ma co tracić nadziei, bo Robert na pewno postara się przygotować jakiś ciekawy program zastępczy, ale z drugiej strony nie ma się co dziwić tej decyzji, bo patrząc na to, co się działo podczas testów na torze Monza, okazało się, że zespół był w stanie przejechać tylko kilka okrążeń, Robert nie usiadł w ogóle za kierownicą, a rzadko się zdarza, by ekipa, która próbuje swych sił w profesjonalnym sporcie, zaliczyła taką wpadkę. Nie ma się więc co dziwić, że taki profesjonalista jak Kubica nie chce mieć w tym nic wspólnego - skomentował w rozmowie z x-news Mikołaj Sokół, dziennikarz motoryzacyjny sokolimokiem.com.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Legia Warszawa zremisowała u siebie z Sheriffem Tyraspol 1:1 w pierwszym meczu 4. rundy eliminacji Ligi Europy. Choć mistrzowie Polski ... CZYTAJ DALEJ
17 sierpnia 2017 22:51:28
Kibice Legii Warszawa znów przyszykowali oprawę na mecz rozgrywek europejskich. Tym razem Legia gra z Sheriffem Tiraspol w ostatniej rundzie ... CZYTAJ DALEJ
17 sierpnia 2017 21:35:36
Zawodnik MMA Rondel Clark zmarł w szpitalu w Bostonie trzy dni po przegranej walce na gali Cage Titans 35. Ciemnoskóry ... CZYTAJ DALEJ
17 sierpnia 2017 20:50:07
Legia - Sheriff NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE? Mistrzowie Polski walczą o fazę grupową Ligi Europy. ... CZYTAJ DALEJ
17 sierpnia 2017 20:10:02
SPORT
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 19:27

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 19:27

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
SPORT
Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi!

Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi! 19:27

14 sierpnia 2017 09:23:52

Sobota przyniosła kolejny sukces polskiej reprezentacji w lekkiej atletyce. Kamila Lićwinko skoczyła po brąz i dorzuciła do biało-czerwonego worka z medalami siódmy krążek. W niedzielę ostatni dzień lekkoatletycznych zmagań w...

0
SPORT
Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie

Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie 0:48

13 sierpnia 2017 11:34:04

Mistrz Świata w rzucie młotem Paweł Fajdek i brązowy medalista Wojciech Nowicki wybrali się na spacer po Londynie.

0
SPORT
Paweł Fajdek po raz trzeci sięgnął po złoto.

Paweł Fajdek po raz trzeci sięgnął po złoto. 19:27

12 sierpnia 2017 20:35:14

Paweł Fajdek po raz trzeci z rzędu został mistrzem świata w rzucie młotem. Brązowy medal zdobył Wojciech Nowicki.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.