REKORD wyrównany! Polska na 16. miejscu w rankingu FIFA 35:20

OCENA:
Publikacja: 14.07.2016, Autor: /Foto Olimpik/x-news, NOWY RANKING FIFA, polska, POLSKA W RANKINGU FIFA, ranking fifa
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: POLSKA

Reprezentacja Polski po udanym starcie w mistrzostwach Europy awansowała na 16. miejsce w rankingu FIFA. Tym samym wyrównała najwyższą pozycję w historii, którą osiągnęła we wrześniu 2007 roku za kadencji Leo Beenhakkera. Liderem zestawienia pozostaje Argentyna, która w rozgrywanym w czerwcu Copa America Centenario dotarła do finału.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Agnieszka Radwańska poznała rywalkę w II rundzie turnieju WTA w New Haven. Polska tenisistka zagra ze znaną z ogromnej urody ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 22:00:20
Mistrzostwa Europy w siatkówce 2017 będą sportową imprezą numer jeden tego roku w naszym kraju. Już 24 sierpnia najlepsi zawodnicy ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 21:58:36
Po udanych testach na torze Hungaroring na Węgrzech wielu kibiców obiecywało sobie, że Robert Kubica zasiądzie za kierownicą bolidu Renault ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 21:14:35
Siatkówka zajmuje im niemal cały rok. Gdyby nie odskocznia od parkietów i sal treningowych, najlepsi polscy zawodnicy mogliby dosłownie zwariować. ... CZYTAJ DALEJ
21 sierpnia 2017 21:14:17
SPORT
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 35:22

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
SPORT
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 35:22

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 35:22

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
SPORT
Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi!

Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi! 35:22

14 sierpnia 2017 09:23:52

Sobota przyniosła kolejny sukces polskiej reprezentacji w lekkiej atletyce. Kamila Lićwinko skoczyła po brąz i dorzuciła do biało-czerwonego worka z medalami siódmy krążek. W niedzielę ostatni dzień lekkoatletycznych zmagań w...

0
SPORT
Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie

Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie 0:48

13 sierpnia 2017 11:34:04

Mistrz Świata w rzucie młotem Paweł Fajdek i brązowy medalista Wojciech Nowicki wybrali się na spacer po Londynie.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.