Polak najszybszy na Biegunie Północnym 49:18

OCENA:
Publikacja: 11.04.2017, biegun północny, maraton, najzimniejszy maraton
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Bieganie przy -30 stopniach Celsjusza? To możliwe. Udowodniło to 54 biegaczy, którzy wystartowali w najzimniejszym maratonie na świecie. A najlepszy okazał się Polak Piotr Suchenia.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Ostatni ligowy mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa na długo przejdzie do historii polskiej piłki. Niestety nie z powodów piłkarskich, ... CZYTAJ DALEJ
28 maja 2018 21:47:18
Hubert Hurkacz - Tennys Sandgren NA ŻYWO w TV. O której godzinie gra Hurkacz w Roland Garros? Kiedy mecz Hurkacz ... CZYTAJ DALEJ
28 maja 2018 21:20:25
Plan przygotowań do mistrzostw świata 2018 jest taki sam, jak przed Euro 2016. Adam Nawałka wraz ze sztabem szkoleniowym zdecydował, ... CZYTAJ DALEJ
28 maja 2018 21:13:51
Justyna Żyła w kilku wywiadach podkreślała, że nie czuje się dobrze będąc w centrum uwagi. Jednak kolejne decyzje żony skoczka ... CZYTAJ DALEJ
28 maja 2018 19:53:46
SPORT
Piotr Koźmiński VIDEOBLOG: Lewandowski nie dostanie premii za króla strzelców Bundesligi!

Piotr Koźmiński VIDEOBLOG: Lewandowski nie dostanie premii za króla strzelców Bundesligi! 6:17

15 maja 2018 08:00:00

Robert Lewandowski (30 l.) zdobył trzecią koronę króla strzelców Bundesligi, jako pierwszy cudzoziemiec w historii, ale z moich informacji wynika, że w jego kontrakcie nie ma premii za taki wyczyn. W dzisiejszym vlogu dokładne kwoty...

0
SPORT
Piotr Koźmiński VIDEOBLOG: MŚ 2018. Sensacyjne powołania Adama Nawałki?

Piotr Koźmiński VIDEOBLOG: MŚ 2018. Sensacyjne powołania Adama Nawałki? 5:06

8 maja 2018 08:00:00

14 maja Adam Nawałka (61 l.) musi wysłać do FIFA listę maksymalnie 35 piłkarzy, którzy mają szansę pojechać na mundial. Najbardziej zacięta walka dotyczy napastników. Miejsca są tylko cztery, a chętnych aż dziewięciu! Niewykluczone, że...

0
SPORT
Piotr Koźmiński VIDEOBLOG: Paweł Kryszałowicz o swojej chorobie nowotworowej.

Piotr Koźmiński VIDEOBLOG: Paweł Kryszałowicz o swojej chorobie nowotworowej. 6:05

1 maja 2018 07:00:00

Paweł Kryszałowicz (44 l.), który walczy z rakiem jelita, zachowuje wielki optymizm. - Pokonam go, nie dam się. To najważniejszy mecz w moim życiu. Wszystkie inne mogłem przegrać, ale tego nie! W moim domu nie mówi się o chorobie,...

0
SPORT
Piotr Koźmiński VIDEOBLOG: Wywiad z Jerzym Dudkiem. Polak typuje zwycięzcę Ligi Mistrzów.

Piotr Koźmiński VIDEOBLOG: Wywiad z Jerzym Dudkiem. Polak typuje zwycięzcę Ligi Mistrzów. 5:07

24 kwietnia 2018 08:00:00

Dziś pierwszy półfinał Ligi Mistrzów, w którym Liverpool zmierzy się z Romą. A już jutro hit, Bayern zagra z Realem. Jerzy Dudek (45 l.) grał zarówno dla The Reds, jak i dla Królewskich i chciałby, aby właśnie te zespoły zmierzyły się w...

0
SPORT
Piotr Koźmiński VIDEOBLOG: Robert Lewandowski na podium "Złotej Piłki"? Czeka go gigantyczna premia.

Piotr Koźmiński VIDEOBLOG: Robert Lewandowski na podium "Złotej Piłki"? Czeka go gigantyczna premia. 5:10

17 kwietnia 2018 08:00:00

Robert Lewandowski (30 l.) od wielu lat jest czołowym piłkarzem świata, ale jeszcze ani razu nie udało mu się wskoczyć na podium w wyborach najlepszego gracza globu. Jak ustalił „Super Express” w kontrakcie napastnika Bayernu jest...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.