Patryk Dudek po GP Polski: Gdy kibice krzyknęli moje nazwisko, to na ciele pojawiła się gęsia skórka 1:08

OCENA:
Publikacja: 15.05.2017, Autor: X-NEWS, grand prix, PATRYK DUDEK, pge narodowy, speedway, SPEEDWAY GRAND PRIX, WARSZAWA, żużel
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Reprezentant Polski, Patryk Dudek, był pod wrażeniem atmosfery, jaka panowała podczas Grand Prix Polski na PGE Narodowym. - Atmosfera była fenomenalna. Kibice fajnie nas wspierali. Szczególne pozdrowienia dla kibiców z Zielonej Góry. Gdy krzyknęli moje nazwisko, to pojawiła się gęsia skórka. To było niesamowite uczucie - powiedział żużlowiec, który zawody zakończył na 7. miejscu.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Remisem zakończył się mecz Legii z Koroną. Kiedy gospodarze strzelili długo wyczekiwanego gola, wydawało się, że dowiozą korzystny rezultat do ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 22:27:40
Dwóch Polaków w finale, wielki show na Millenium Stadium w Cardiff i historyczny triumf Macieja Janowskiego! Za nami Grand Prix ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 20:59:00
Był już ślub a teraz trwa huczne wesele. Goście Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta bawią się w podkrakowskich Tomaszowicach. Jest ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 20:53:18
Sensacja! Wojciech Nowicki mistrzem Polski w rzucie młotem! Polski zawodnik pokonał najlepszego obecnie zawodnika świata - osiem najdalszych rzutów tego ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 20:39:02
SPORT
Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu

Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu 42:59

20 lipca 2017 20:16:20

Wojciech Szczęsny, już oficjalnie, jest piłkarzem Juventusu. Mistrzowie Włoch zapłacili za Polaka wcale nie tak mało… bo ponad 12 mln euro. Wczoraj odbyła się prezentacja piłkarza w nowych barwach i jego pierwsza konferencja prasowa.

0
SPORT
Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu

Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu 3:13

20 lipca 2017 15:07:35

Tomasz Majewski, dwukrotny złoty medalista olimpijski w pchnięciu kulą, opowiedział w rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV o tym, jak nie radził sobie ze swoim ciałem, a także, o tym, czy czuje się "motorem napędowym" polskiej...

0
SPORT
Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów?

Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów? 3:01

10 lipca 2017 16:23:42

Kuba Przygoński był gościem programu "Bywanie na Dywanie". W rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV, kierowca zdradził ile pali jego Toyota gt86, którą startuje w zawodach drifterskich oraz ile opon zużywa podczas weekendowych...

0
SPORT
Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA

Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA 42:59

6 lipca 2017 19:40:28

Piłkarski świat ma chwilową przerwę od meczów o wielką stawkę. Zawodnicy odpoczywają i przygotowują się do nowego sezonu, jednak są powody do radości. Według stanu na 6 lipca 2017 r. nasi piłkarze zajmują rekordową 6. pozycję w rankingu...

0
SPORT
Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor)

Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor) 1:05

4 lipca 2017 21:06:19

Niespodziewany zwrot w sprawie transferu Vadisa Odjidji-Ofoe. Belg nie trafi jednak z Legii do FK Krasnodar. Według rosyjskich mediów nie przeszedł testów medycznych. Legia oficjalnie pożegnała natomiast kapitana Jakuba Rzeźniczaka. Po...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.