Odjidja-Ofoe najlepszym piłkarzem w historii ekstraklasy? 1:13

OCENA:
Publikacja: 18.05.2017, Autor: X-NEWS, legia warszawa, Lotto Ekstraklasa, piłka nożna, Vadis Odjidja-Ofoe
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Legia Warszawa pokonała 2:0 Lecha Poznań w środowym (17 maja) spotkaniu 34. kolejki Lotto Ekstraklasy i awansowała na pozycję lidera rozgrywek. Szkoleniowiec "Kolejorza" rozpływał się po meczu w zachwytach nad pomocnikiem stołecznych, Vadisem Odjidją-Ofoe, mówiąc, że to piłkarz, który przerasta naszą ligę. - Myślę, że jeśli spojrzymy na ostatnie lata, to jest to na pewno najlepszy obcokrajowiec, jakiego mogliśmy oglądać na boisku, ale musimy pamiętać, że w naszej lidze grali też piłkarze wybitni, tacy jak Boniek, Lewandowski, Deyna, Lubański, więc nie możemy o nich zapominać. Ale w tej "nowożytnej" erze to jest to na pewno piłkarz, który się wyróżnia i nie przypominam sobie zawodnika, zwłaszcza obcokrajowca, który byłby tak dobry - powiedział w rozmowie z x-news Maciej Murawski, były piłkarz, ekspert nc+.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Jest obecnie najlepszym polskim pływakiem. Ma w dorobku kilkanaście medali MŚ i ME na basenie długim i krótkim. Do kolekcji ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
Dożyliśmy czasów, w których znalezienie autorytetu, człowieka godnego szacunku wśród tych z pierwszych stron gazet, graniczy z cudem. Politycy maści ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
- Musimy jak najszybciej zapomnieć o niekorzystnym wyniku, bo przed nami najważniejszy mecz w tym sezonie - powiedział po niespodziewanym ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
Tego konkursu Piotr Lisek (25 l.) nie zapomni do końca życia. Na mityngu Diamentowej Ligi w Monako Polak triumfował z ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
SPORT
Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu

Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu 47:48

20 lipca 2017 20:16:20

Wojciech Szczęsny, już oficjalnie, jest piłkarzem Juventusu. Mistrzowie Włoch zapłacili za Polaka wcale nie tak mało… bo ponad 12 mln euro. Wczoraj odbyła się prezentacja piłkarza w nowych barwach i jego pierwsza konferencja prasowa.

0
SPORT
Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu

Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu 3:13

20 lipca 2017 15:07:35

Tomasz Majewski, dwukrotny złoty medalista olimpijski w pchnięciu kulą, opowiedział w rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV o tym, jak nie radził sobie ze swoim ciałem, a także, o tym, czy czuje się "motorem napędowym" polskiej...

0
SPORT
Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów?

Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów? 3:01

10 lipca 2017 16:23:42

Kuba Przygoński był gościem programu "Bywanie na Dywanie". W rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV, kierowca zdradził ile pali jego Toyota gt86, którą startuje w zawodach drifterskich oraz ile opon zużywa podczas weekendowych...

0
SPORT
Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA

Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA 47:49

6 lipca 2017 19:40:28

Piłkarski świat ma chwilową przerwę od meczów o wielką stawkę. Zawodnicy odpoczywają i przygotowują się do nowego sezonu, jednak są powody do radości. Według stanu na 6 lipca 2017 r. nasi piłkarze zajmują rekordową 6. pozycję w rankingu...

0
SPORT
Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor)

Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor) 1:05

4 lipca 2017 21:06:19

Niespodziewany zwrot w sprawie transferu Vadisa Odjidji-Ofoe. Belg nie trafi jednak z Legii do FK Krasnodar. Według rosyjskich mediów nie przeszedł testów medycznych. Legia oficjalnie pożegnała natomiast kapitana Jakuba Rzeźniczaka. Po...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.