Niespodzianka Władimira Kliczki. "Zapisałem na USB film, w którym przewiduję wynik walki z Joshuą" 1:59

OCENA:
Publikacja: 27.04.2017, Autor: X-NEWS, Anthony Joshua, boks, walka, Władimir Kliczko
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

29 kwietnia na Wembley Władimir Kliczko zmierzy się z Anthonym Joshuą o unifikację tytułów mistrza świata WBF i IBF w wadze ciężkiej. Na konferencji prasowej przed sobotnim pojedynkiem Władimir Kliczko zaskoczył wszystkich swoją niespodzianką. - Patrzę na siebie i Anthony’ego. Wierzę, że znam jego sposób myślenia. Wiem jak będzie się poruszał, co zrobi i jak będzie wyglądała nasza walka. Nie jestem Nostradamusem, ale moje przeczucie jest tak silne, że postanowiłem skorzystać z technologii. Na tym USB jest film, na którym przewiduję wynik naszej walki z Joshuą. Umieszczę go w moim szlafroku, który będę nosić w sobotę wieczorem. Jedyną osobą, która będzie mogła odtworzyć ten film będzie ta, która kupi szlafrok. Wszystkie pieniądze zostaną przekazane fundacji braci Kliczko, wspierającej edukację i rozwój sportowy dzieci - powiedział 41-latek.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Remisem zakończył się mecz Legii z Koroną. Kiedy gospodarze strzelili długo wyczekiwanego gola, wydawało się, że dowiozą korzystny rezultat do ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 22:27:40
Dwóch Polaków w finale, wielki show na Millenium Stadium w Cardiff i historyczny triumf Macieja Janowskiego! Za nami Grand Prix ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 20:59:00
Był już ślub a teraz trwa huczne wesele. Goście Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta bawią się w podkrakowskich Tomaszowicach. Jest ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 20:53:18
Sensacja! Wojciech Nowicki mistrzem Polski w rzucie młotem! Polski zawodnik pokonał najlepszego obecnie zawodnika świata - osiem najdalszych rzutów tego ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 20:39:02
SPORT
Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu

Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu 42:04

20 lipca 2017 20:16:20

Wojciech Szczęsny, już oficjalnie, jest piłkarzem Juventusu. Mistrzowie Włoch zapłacili za Polaka wcale nie tak mało… bo ponad 12 mln euro. Wczoraj odbyła się prezentacja piłkarza w nowych barwach i jego pierwsza konferencja prasowa.

0
SPORT
Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu

Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu 3:13

20 lipca 2017 15:07:35

Tomasz Majewski, dwukrotny złoty medalista olimpijski w pchnięciu kulą, opowiedział w rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV o tym, jak nie radził sobie ze swoim ciałem, a także, o tym, czy czuje się "motorem napędowym" polskiej...

0
SPORT
Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów?

Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów? 3:01

10 lipca 2017 16:23:42

Kuba Przygoński był gościem programu "Bywanie na Dywanie". W rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV, kierowca zdradził ile pali jego Toyota gt86, którą startuje w zawodach drifterskich oraz ile opon zużywa podczas weekendowych...

0
SPORT
Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA

Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA 42:04

6 lipca 2017 19:40:28

Piłkarski świat ma chwilową przerwę od meczów o wielką stawkę. Zawodnicy odpoczywają i przygotowują się do nowego sezonu, jednak są powody do radości. Według stanu na 6 lipca 2017 r. nasi piłkarze zajmują rekordową 6. pozycję w rankingu...

0
SPORT
Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor)

Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor) 1:05

4 lipca 2017 21:06:19

Niespodziewany zwrot w sprawie transferu Vadisa Odjidji-Ofoe. Belg nie trafi jednak z Legii do FK Krasnodar. Według rosyjskich mediów nie przeszedł testów medycznych. Legia oficjalnie pożegnała natomiast kapitana Jakuba Rzeźniczaka. Po...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.