Nawałka wraz z Iwanem byli w Dortmundzie w dniu zamachu. "Mecz nie powinien być rozgrywany następnego dnia. Trudno przejść tak szybko do porządku dziennego" 1:51

OCENA:
Publikacja: 15.04.2017, Autor: X-NEWS, borussia dortmund, piłka nożna, Tomasz Iwan
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

W pobliżu autokaru, którym na mecz Ligi Mistrzów z Monaco jechali piłkarze Borussii Dortmund, doszło do trzech wybuchów. W wyniku jednego z nich najpoważniejszych obrażeń doznał Marc Bartra, który ma już za sobą operację nadgarstka. W Dortmundzie był wtedy także selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka wraz z Tomaszem Iwanem. - To były wstrząsające wydarzenia. Niestety żyjemy w takich czasach, gdzie nikt nie może czuć się bezpieczny. Widać było w trakcie spotkania, że przeżycia z autokaru wciąż w nich tkwiły. Wydaje mi się, że mecz nie powinien być rozgrywany następnego dnia. Trudno przejść tak szybko do porządku dziennego - powiedział dyrektor reprezentacji ds. organizacyjnych.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt zrobili prawdziwą furorę na weselu w podkrakowskich Tomaszowicach! Ktoś z zaproszonych gości uwiecznił aparatem komórkowym ... CZYTAJ DALEJ
23 lipca 2017 02:59:43
Był już ślub a teraz trwa huczne wesele. Goście Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta bawią się w podkrakowskich Tomaszowicach. Jest ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 23:58:36
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt wzięli ślub, a świadkami uroczystości były gwiazdy i to nie tylko ze świata tenisa. Poza ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 23:56:44
The World Games 2017 uważamy za otwarte! Na wrocławskiej imprezie liczymy na sporo medali biało-czerwonych, którzy wystartują w większości konkurencji. ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 23:54:27
SPORT
Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu

Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu 34:05

20 lipca 2017 20:16:20

Wojciech Szczęsny, już oficjalnie, jest piłkarzem Juventusu. Mistrzowie Włoch zapłacili za Polaka wcale nie tak mało… bo ponad 12 mln euro. Wczoraj odbyła się prezentacja piłkarza w nowych barwach i jego pierwsza konferencja prasowa.

0
SPORT
Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu

Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu 3:13

20 lipca 2017 15:07:35

Tomasz Majewski, dwukrotny złoty medalista olimpijski w pchnięciu kulą, opowiedział w rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV o tym, jak nie radził sobie ze swoim ciałem, a także, o tym, czy czuje się "motorem napędowym" polskiej...

0
SPORT
Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów?

Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów? 3:01

10 lipca 2017 16:23:42

Kuba Przygoński był gościem programu "Bywanie na Dywanie". W rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV, kierowca zdradził ile pali jego Toyota gt86, którą startuje w zawodach drifterskich oraz ile opon zużywa podczas weekendowych...

0
SPORT
Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA

Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA 34:05

6 lipca 2017 19:40:28

Piłkarski świat ma chwilową przerwę od meczów o wielką stawkę. Zawodnicy odpoczywają i przygotowują się do nowego sezonu, jednak są powody do radości. Według stanu na 6 lipca 2017 r. nasi piłkarze zajmują rekordową 6. pozycję w rankingu...

0
SPORT
Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor)

Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor) 1:05

4 lipca 2017 21:06:19

Niespodziewany zwrot w sprawie transferu Vadisa Odjidji-Ofoe. Belg nie trafi jednak z Legii do FK Krasnodar. Według rosyjskich mediów nie przeszedł testów medycznych. Legia oficjalnie pożegnała natomiast kapitana Jakuba Rzeźniczaka. Po...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.