MŚ w lekkoatletyce. Piotr Lisek: Nie byłem świadomy, że jestem tak dobrze przygotowany! 1:14

OCENA:
Publikacja: 09.08.2017, Autor: Kamil Kacperczyk, Adam Kszczot, londyn, medale, MŚ w lekkoatletyce, PIOTR LISEK, polacy, skok o tyczce
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Mamy kolejne medale. Tym razem dwa srebrne. Wicemistrzami świata zostali Adam Kszczot w biegu na 800 metrów oraz Piotr Lisek w konkursie skoku o tyczce. Mniej szczęścia miał Paweł Wojciechowski, który w finale tyczkarzy uplasował się na piątej pozycji. Do kolejnych rywalizacji nie zakwalifikowały się z kolei Joanna Linkiewicz i Anna Kiełbasińska. Lisek miał problemy z wysokością 5,65. Ostatecznie przeskoczył ją i dalej skakał już bez zarzutu. Zatrzymał się dopiero na wyniku 5,95, ale wtedy był już pewny medalu. Okazało się, że zdobędzie srebro, bo nie pokonał go Renaud Lavillenie. Wysokość 5,95 przeskoczył zaś Amerykanin Sam Kendricks i to on został mistrzem świata. Zawody na piątej pozycji ukończył Paweł Wojciechowski z wynikiem 5,75.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Chyba nawet sam Robert Lewandowski nie spodziewał się, że jego 29. urodziny, które obchodził w poniedziałek, wywołają tak duże poruszenie ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 07:14:15
Artur Szpilka po bolesnej klęsce w pojedynku z Adamem Kownackim nie narzeka na brak ofert. Jedną z nich złożył mu ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 06:33:53
Po udanych testach na torze Hungaroring na Węgrzech wielu kibiców obiecywało sobie, że Robert Kubica zasiądzie za kierownicą bolidu Renault ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 06:33:14
To by była duża strata dla reprezentacji Polski. Kilka dni przed startem mistrzostw Europy ze składu wypadł po kontuzji podstawowy ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 06:32:48
SPORT
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 33:12

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
SPORT
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 33:12

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 33:12

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
SPORT
Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi!

Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi! 33:12

14 sierpnia 2017 09:23:52

Sobota przyniosła kolejny sukces polskiej reprezentacji w lekkiej atletyce. Kamila Lićwinko skoczyła po brąz i dorzuciła do biało-czerwonego worka z medalami siódmy krążek. W niedzielę ostatni dzień lekkoatletycznych zmagań w...

0
SPORT
Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie

Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie 0:48

13 sierpnia 2017 11:34:04

Mistrz Świata w rzucie młotem Paweł Fajdek i brązowy medalista Wojciech Nowicki wybrali się na spacer po Londynie.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.