Mourinho o zwolnieniu Karanki: Niezależnie od tego, co się wydarzy, ludzie nie mogą tak po prostu wymazać wszystkiego, co zrobił dla Middlesbrough 1:38

OCENA:
Publikacja: 20.03.2017, Autor: X-NEWS,
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Manchester United pokonał w niedzielę (19.03) Middlesbrough 3:1, dzięki czemu po 133 dniach spędzonych na 6. miejscu w tabeli ligowej, awansował na pozycję piątą. Podczas konferencji prasowej Jose Mourinho skomentował niedawne zwolnienie trenera "Boro" - Aitora Karankę. - Niezależnie od tego, co się wydarzy, ludzie nie mogą tak po prostu wymazać pracy i dobrych rzeczy, jakie zrobił dla Middlesbrough. Zostałem zwolniony z Chelsea. Jest tam teraz wielu, którzy mnie nie lubią, ale nikt nie może wykasować wszystkiego, co zrobiłem dla klubu. Karanka utrzymał ich w Championship. Mógł odejść, ale został, po czym awansował z „Boro” do Premier League. Znów mógł odejść do lepszego klubu i doskonale teraz wiem, co mówię. Znów został - dla fanów, dla piłkarzy. Stracił świetną okazję prowadzenia dobrego klubu, a koniec końców został zwolniony - powiedział trener Manchesteru United.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? O której godzinie gra Radwańska z Bouchard? ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:48:17
ŁKS Łódź - Błękitni Stargard Szczeciński NA ŻYWO. Gdzie trasmisja TV i STREAM ONLINE? Mecz ŁKS - Błękitni LIVE w ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:45:31
Zeszłotygodniowe zamachy w Hiszpanii sprawiły, że cały świat pogrążył się po raz kolejny w smutku. Podczas wielu imprez czy meczów ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:36:13
Sokół Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź NA ŻYWO. Gdzie trasmisja TV i STREAM ONLINE? Mecz Sokół - Widzew LIVE w ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:12:38
SPORT
Pytka ze srebrem UNIWERSJADY na Tajwanie!

Pytka ze srebrem UNIWERSJADY na Tajwanie! 0:39

22 sierpnia 2017 10:50:23

Kamila Pytka zdobyła srebrny medal 29. Letniej Uniwersjady na Tajwanie.

0
SPORT
Polski finał szpadzistek na UNIWERSJADZIE! Złoto dla...

Polski finał szpadzistek na UNIWERSJADZIE! Złoto dla... 1:00

22 sierpnia 2017 10:43:19

Aleksandra Zamachowska zdobyła złoty medal 29. Uniwersjady w rywalizacji szpadzistek. W finale pokonała Kamilę Pytkę.

0
SPORT
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 58:52

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
SPORT
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 58:52

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 58:52

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.