Mistrzostwa Europy U21 w Polsce 18:20

OCENA:
Publikacja: 19.06.2017, piłka nożna, u21
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

U21 - co to znaczy? To każdy fan piłki dobrze wie, poniżej 21. roku życia. W Polsce rozgrywane są Mistrzostwa Europy w tej kategorii. Miasta gospodarze to: Bydgoszcz, Gdynia, Kielce, Kraków, Lublin i Tychy. Polska na razie przegrała ze Słowacją 2 do 1.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Sheriff Tiraspol - Legia Warszawa NA ŻYWO. Czy będzie transmisja TV i STREAM ONLINE? Wciąż nie wiadomo, czy będzie można ... CZYTAJ DALEJ
23 sierpnia 2017 22:57:40
Zakończyły się ostatnie mecze fazy play-off eliminacji Ligi Mistrzów, a to oznacza, że znamy już komplet drużyn, które wystąpią w ... CZYTAJ DALEJ
23 sierpnia 2017 22:54:48
Mecz Polska - Serbia oficjalnie otworzy mistrzostwa Europy 2017 w siatkówce. Biało-czerwoni rozpoczną rywalizację już w czwartek o godz. 20:30 ... CZYTAJ DALEJ
23 sierpnia 2017 22:11:52
Cztery sezony spędził w PlusLidze, bardzo dobrze mówi po polsku i zna doskonale rywali z naszej kadry, z którymi w ... CZYTAJ DALEJ
23 sierpnia 2017 22:10:05
SPORT
Pytka ze srebrem UNIWERSJADY na Tajwanie!

Pytka ze srebrem UNIWERSJADY na Tajwanie! 0:39

22 sierpnia 2017 10:50:23

Kamila Pytka zdobyła srebrny medal 29. Letniej Uniwersjady na Tajwanie.

0
SPORT
Polski finał szpadzistek na UNIWERSJADZIE! Złoto dla...

Polski finał szpadzistek na UNIWERSJADZIE! Złoto dla... 1:00

22 sierpnia 2017 10:43:19

Aleksandra Zamachowska zdobyła złoty medal 29. Uniwersjady w rywalizacji szpadzistek. W finale pokonała Kamilę Pytkę.

0
SPORT
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 18:23

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
SPORT
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 18:23

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 18:23

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.