Menadżer Leicester o zamieszkach w Madrycie: Chcemy, aby wszystkie mecze odbywały się w bezpiecznych warunkach 0:32

OCENA:
Publikacja: 14.04.2017, Autor: X-NEWS, Leicester, uefa, zamieszki w madrycie
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

UEFA wszczęła dochodzenie w sprawie zachowania kibiców Leicester City w Madrycie. Przypomnijmy, że przed rozpoczęciem środowego spotkania Ligi Mistrzów z Atletico fani mistrza Anglii intonowali obraźliwe przyśpiewki oraz wszczęli zamieszki na jednym z głównych placów miasta. Leicester ma pomóc miejscowej policji oraz UEFA w dochodzeniu. - Chcemy, aby wszystkie mecze piłkarskie odbywały się w bezpiecznych warunkach - powiedział Craig Shakespeare, menadżer zespołu "Lisów".

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Reprezentacha Holandii będzie zapewne jednym z outsiderów zbliżających się wielkimi krokami mistrzostw Europy w siatkówce 2017. "Pomarańczowi" trafili do grupy ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 22:20:00
Jeszcze dwa dni wcześniej powoływano awaryjnie zmiennika - Andrzeja Wronę, ale okazało się, że uraz kostki Mateusza Bieńka, środkowego reprezentacji ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 21:59:25
Rozgrywane w Polsce mistrzostwa Europy w siatkówce 2017 będą dla reprezentacji Bułgarii szansą, by nawiązać do sukcesów sprzed lat. Na ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 21:45:00
Tragedia rozegrała się na oczach klientów jednej z kawiarni w rosyjskim Charabowsku. W lokalu siedział mistrz świata i Europy w ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 21:32:24
SPORT
Pytka ze srebrem UNIWERSJADY na Tajwanie!

Pytka ze srebrem UNIWERSJADY na Tajwanie! 0:39

22 sierpnia 2017 10:50:23

Kamila Pytka zdobyła srebrny medal 29. Letniej Uniwersjady na Tajwanie.

0
SPORT
Polski finał szpadzistek na UNIWERSJADZIE! Złoto dla...

Polski finał szpadzistek na UNIWERSJADZIE! Złoto dla... 1:00

22 sierpnia 2017 10:43:19

Aleksandra Zamachowska zdobyła złoty medal 29. Uniwersjady w rywalizacji szpadzistek. W finale pokonała Kamilę Pytkę.

0
SPORT
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 44:55

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
SPORT
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 44:55

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 44:55

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.