Ta treść może zawierać elementy drastyczne lub niecenzuralne.

Jeśli ukończyłeś 18 lat kliknij DALEJ

Kraj produkcji: Polska

Manchester City zremisował z Liverpoolem 1:1 w meczu 29. kolejki Premier League. - Na boisku piłkarze „The Reds” dali z siebie wszystko i do końca walczyli o każdy centymetr boiska. Podczas tak ważnych meczów często jesteśmy skupieni na swojej pracy i mamy bojowe nastroje. Teraz byliśmy smutni, ale to jest jeden z tych dni, w których jestem najbardziej dumny z moich piłkarzy. W tym momencie chcę pomóc temu klubowi bardziej niż kiedykolwiek, oczywiście w zależności od tego, jak długo będzie mi dane tu pracować - powiedział Pep Guardiola.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? O której godzinie gra Radwańska z Bouchard? ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:48:17
ŁKS Łódź - Błękitni Stargard Szczeciński NA ŻYWO. Gdzie trasmisja TV i STREAM ONLINE? Mecz ŁKS - Błękitni LIVE w ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:45:31
Zeszłotygodniowe zamachy w Hiszpanii sprawiły, że cały świat pogrążył się po raz kolejny w smutku. Podczas wielu imprez czy meczów ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:36:13
Sokół Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź NA ŻYWO. Gdzie trasmisja TV i STREAM ONLINE? Mecz Sokół - Widzew LIVE w ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:12:38
SPORT
Pytka ze srebrem UNIWERSJADY na Tajwanie!

Pytka ze srebrem UNIWERSJADY na Tajwanie! 0:39

22 sierpnia 2017 10:50:23

Kamila Pytka zdobyła srebrny medal 29. Letniej Uniwersjady na Tajwanie.

0
SPORT
Polski finał szpadzistek na UNIWERSJADZIE! Złoto dla...

Polski finał szpadzistek na UNIWERSJADZIE! Złoto dla... 1:00

22 sierpnia 2017 10:43:19

Aleksandra Zamachowska zdobyła złoty medal 29. Uniwersjady w rywalizacji szpadzistek. W finale pokonała Kamilę Pytkę.

0
SPORT
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 55:10

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
SPORT
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 55:10

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 55:10

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.