Majdan: Walka o mistrzostwo Polski rozegra się między Legią a Lechem. Jagiellonia będzie tracić coraz więcej punktów, a Lechia nie wykorzystuje potencjału 0:47

OCENA:
Publikacja: 20.03.2017, Autor: X-NEWS,
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Po 26. kolejkach Lotto Ekstraklasy na prowadzeniu w tabeli jest Jagiellonia Białystok, która ma ledwie punkt przewagi nad Legią Warszawa i Lechem Poznań. Mimo porażki u siebie z mistrzem Polski kontaktu z czołówką nie traci czwarta Lechia Gdańsk. - Wydawało mi się, że Legia po występach w Lidze Mistrzów będzie bezwzględnym faworytem. Jednak Lech w ostatnich meczach się rozpędził i sądzę, że to między nim a Legią rozstrzygnie się walka o tytuł. Jagiellonia zacznie tracić coraz więcej punktów, a Lechia nie wykorzystuje potencjału - powiedział były reprezentant Polski Radosław Majdan.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Raków Częstochowa - GKS Katowice NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? I liga LIVE w telewizji i internecie. ... CZYTAJ DALEJ
19 sierpnia 2017 14:44:55
Gryf Wejherowo - ŁKS Łódź NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? II liga LIVE ZA DARMO w telewizji ... CZYTAJ DALEJ
19 sierpnia 2017 14:22:12
W niedzielę FC Barcelona rozegra pierwszy mecz nowego sezonu ligi hiszpańskiej. Na Camp Nou podejmie Real Betis. Niestety, to spotkanie ... CZYTAJ DALEJ
19 sierpnia 2017 14:01:02
Widzew Łódź - Warta Sieradz NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? Jak oglądać LIVE mecz Widzew - Warta ... CZYTAJ DALEJ
19 sierpnia 2017 13:59:26
SPORT
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 7:41

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 7:41

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
SPORT
Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi!

Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi! 7:41

14 sierpnia 2017 09:23:52

Sobota przyniosła kolejny sukces polskiej reprezentacji w lekkiej atletyce. Kamila Lićwinko skoczyła po brąz i dorzuciła do biało-czerwonego worka z medalami siódmy krążek. W niedzielę ostatni dzień lekkoatletycznych zmagań w...

0
SPORT
Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie

Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie 0:48

13 sierpnia 2017 11:34:04

Mistrz Świata w rzucie młotem Paweł Fajdek i brązowy medalista Wojciech Nowicki wybrali się na spacer po Londynie.

0
SPORT
Paweł Fajdek po raz trzeci sięgnął po złoto.

Paweł Fajdek po raz trzeci sięgnął po złoto. 7:41

12 sierpnia 2017 20:35:14

Paweł Fajdek po raz trzeci z rzędu został mistrzem świata w rzucie młotem. Brązowy medal zdobył Wojciech Nowicki.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.