Łukasz Broź: Jedziemy do Amsterdamu po dobry wynik 0:56

OCENA:
Publikacja: 17.02.2017, Autor: Super Express TV, Ajax - Legia, Broź, CLASSEN BRAMKA, LEGIA AJAX REMIS, LEGIA VS AJAX, Liga Europy, malarz
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: POLSKA

Legia Warszawa zremisowała 0:0 z Ajaxem Amsterdam w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Eurooy. W pierwszej połowie bardzo blisko zdobycia gola byli goście, jednak sędzia nie zauważył, czy piłka po strzale Classena minęła linię bramkową, czy nie. Sprytnie zachował się w tej sytuacji Arkadiusz Malarz zasłaniając sędziemu bramkowemu piłkę. Doskonałą sytuację miał również Tomas Necid, ale po przyjęciu piłki w polu karnym i strzale z powietrza znakomicie interweniował bramkarz Ajaxu, Onana. Ajax kończył mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Tete.

Rewanż w Amsterdamie za tydzień, ale wiadomo już, że z powodu żółtych kartekna pewno nie zagra tam Miroslav Radović.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Już pod koniec sierpnia w Las Vegas odbędzie się walka Floyd Mayweather Jr. - Conor McGregor. Pojedynek niepokonanego pięściarza i ... CZYTAJ DALEJ
27 czerwca 2017 13:56:07
Jakub Błaszczykowski może po dziesięciu latach wrócić do Ekstraklasy! Niemiecki "Kicker" poinformował, że zakontraktowaniem reprezentanta Polski mocno zainteresowana jest Lechia ... CZYTAJ DALEJ
27 czerwca 2017 13:50:02
Reprezentacja Polski jest ostatnio na fali wznoszącej. Podopieczni Adama Nawałki są postrachem innych europejskich drużyn, a swoją grą porywają kibiców, ... CZYTAJ DALEJ
27 czerwca 2017 13:48:32
Platforma NC+ opublikowała na Facebooku specjalne oświadczenie, w którym tłumaczy się z utraty praw do transmisji rozgrywek Ligi Mistrzów i ... CZYTAJ DALEJ
27 czerwca 2017 13:45:57
SPORT
PIOTR KOŹMIŃSKI: Lewandowski jako wspólnik... przy TRUMNACH?

PIOTR KOŹMIŃSKI: Lewandowski jako wspólnik... przy TRUMNACH? 6:04

27 czerwca 2017 00:00:00

Piotrek Koźmiński zdradza jakie intratne propozycje współpracy otrzymał Robert Lewandowski. To trzeba obejrzeć !

0
SPORT
Mistrzowie Europy z 1992 roku świętowali rocznicę wraz z kibicami w Kopenhadze

Mistrzowie Europy z 1992 roku świętowali rocznicę wraz z kibicami w Kopenhadze 0:47

26 czerwca 2017 21:21:40

26 czerwca minęło dokładnie 25 lat od sensacyjnego triumfu reprezentacji Danii w mistrzostwach Europy. Kadra, która nie zakwalifikowała się na turniej i wzięła w nim udział w zastępstwie pogrążonej w wojnie domowej Jugosławii, w finale...

0
SPORT
Anglicy trenowali w Zabierzowie

Anglicy trenowali w Zabierzowie 0:59

26 czerwca 2017 20:57:59

W poniedziałek (26 czerwca) reprezentacja Anglii do lat 21 trenowała w Zabierzowie przed wtorkowym półfinałem mistrzostw Europy. Zespół Aidy'ego Boothroyda o 18:00 zmierzy się z Niemcami w Tychach.

0
SPORT
Trener niemieckiej młodzieżówki przed półfinałem z Anglią

Trener niemieckiej młodzieżówki przed półfinałem z Anglią 1:22

26 czerwca 2017 20:24:00

Niemcy zmierzą się z Anglią w półfinale mistrzostw Europy do lat 21. Selekcjoner niemieckiej młodzieżówki, Stefan Kuntz, wystąpił w pamiętnym półfinale Euro 1996. Ekipa Bertiego Vogtsa awansowała do finału po pokonaniu Anglików w serii...

0
SPORT
John Arne Riise wystartuje w cyklu maratońskich biegów narciarskich (lektor)

John Arne Riise wystartuje w cyklu maratońskich biegów narciarskich (lektor) 0:42

26 czerwca 2017 19:29:18

John Arne Riise spróbuje swoich sił w długodystansowych biegach narciarskich. Były norweski piłkarz weźmie udział w cyklu maratonów Visma Ski Classics - tym samym, w którym od dwóch lat startuje Justyna Kowalczyk. Riise będzie biegał w...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.