Łukasz Broź: Jedziemy do Amsterdamu po dobry wynik 0:56

OCENA:
Publikacja: 17.02.2017, Autor: Super Express TV, Ajax - Legia, Broź, CLASSEN BRAMKA, LEGIA AJAX REMIS, LEGIA VS AJAX, Liga Europy, malarz
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: POLSKA

Legia Warszawa zremisowała 0:0 z Ajaxem Amsterdam w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Eurooy. W pierwszej połowie bardzo blisko zdobycia gola byli goście, jednak sędzia nie zauważył, czy piłka po strzale Classena minęła linię bramkową, czy nie. Sprytnie zachował się w tej sytuacji Arkadiusz Malarz zasłaniając sędziemu bramkowemu piłkę. Doskonałą sytuację miał również Tomas Necid, ale po przyjęciu piłki w polu karnym i strzale z powietrza znakomicie interweniował bramkarz Ajaxu, Onana. Ajax kończył mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Tete.

Rewanż w Amsterdamie za tydzień, ale wiadomo już, że z powodu żółtych kartekna pewno nie zagra tam Miroslav Radović.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Raków Częstochowa - GKS Katowice NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? I liga LIVE w telewizji i internecie. ... CZYTAJ DALEJ
19 sierpnia 2017 14:44:55
Gryf Wejherowo - ŁKS Łódź NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? II liga LIVE ZA DARMO w telewizji ... CZYTAJ DALEJ
19 sierpnia 2017 14:22:12
W niedzielę FC Barcelona rozegra pierwszy mecz nowego sezonu ligi hiszpańskiej. Na Camp Nou podejmie Real Betis. Niestety, to spotkanie ... CZYTAJ DALEJ
19 sierpnia 2017 14:01:02
Widzew Łódź - Warta Sieradz NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? Jak oglądać LIVE mecz Widzew - Warta ... CZYTAJ DALEJ
19 sierpnia 2017 13:59:26
SPORT
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 50:59

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 50:59

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
SPORT
Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi!

Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi! 50:59

14 sierpnia 2017 09:23:52

Sobota przyniosła kolejny sukces polskiej reprezentacji w lekkiej atletyce. Kamila Lićwinko skoczyła po brąz i dorzuciła do biało-czerwonego worka z medalami siódmy krążek. W niedzielę ostatni dzień lekkoatletycznych zmagań w...

0
SPORT
Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie

Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie 0:48

13 sierpnia 2017 11:34:04

Mistrz Świata w rzucie młotem Paweł Fajdek i brązowy medalista Wojciech Nowicki wybrali się na spacer po Londynie.

0
SPORT
Paweł Fajdek po raz trzeci sięgnął po złoto.

Paweł Fajdek po raz trzeci sięgnął po złoto. 50:59

12 sierpnia 2017 20:35:14

Paweł Fajdek po raz trzeci z rzędu został mistrzem świata w rzucie młotem. Brązowy medal zdobył Wojciech Nowicki.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.