LONDYN 2017. Sofia Ennaoui z najlepszym wynikiem w sezonie. "rekordy przy okazji" 0:29

OCENA:
Publikacja: 04.08.2017, ENNAOUI, MŚ LONDYN 2017, Sofia Ennaoui
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: POLSKA

Sofia Ennaoui zajęła trzecie miejsce w swoim biegu eliminacyjnym na 1500 metrów. Polka uzyskała wynik 04:03:35, co jest jej najepszym osiągnięciem w tym sezonie. Biegaczka nie kryła zadowolenia, ale przyzała, że najważniejsze jest dobre bieganie, a rekordy... przy okazji,

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
W pierwszym meczu rywalizacji o fazę grupową Ligi Mistrzów pomiędzy Young Boys a CSKA Moskwa długo utrzymywał się bezbramkowy remis. ... CZYTAJ DALEJ
16 sierpnia 2017 14:40:10
Relacja na żywo z rewanżowego meczu pomiędzy Realem Madryt, a Barceloną. Po zwycięstwie 3:1 na Camp Nou "Królewskim" pozostało postawić ... CZYTAJ DALEJ
16 sierpnia 2017 14:37:25
Mierzący 211 cm wzrostu Marcin Gortat, będący od 2013 roku ambasadorem marki Porsche, otrzymał nowy samochód. Koszykarz grający w drużynie ... CZYTAJ DALEJ
16 sierpnia 2017 14:32:46
David de Gea może się chwalić nie tylko wielkimi umiejętnościami bramkarskimi. Golkiper Manchesteru United od kilku lat pozostaje w związku ... CZYTAJ DALEJ
16 sierpnia 2017 14:15:44
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 22:08

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
SPORT
Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi!

Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi! 22:08

14 sierpnia 2017 09:23:52

Sobota przyniosła kolejny sukces polskiej reprezentacji w lekkiej atletyce. Kamila Lićwinko skoczyła po brąz i dorzuciła do biało-czerwonego worka z medalami siódmy krążek. W niedzielę ostatni dzień lekkoatletycznych zmagań w...

0
SPORT
Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie

Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie 0:48

13 sierpnia 2017 11:34:04

Mistrz Świata w rzucie młotem Paweł Fajdek i brązowy medalista Wojciech Nowicki wybrali się na spacer po Londynie.

0
SPORT
Paweł Fajdek po raz trzeci sięgnął po złoto.

Paweł Fajdek po raz trzeci sięgnął po złoto. 22:08

12 sierpnia 2017 20:35:14

Paweł Fajdek po raz trzeci z rzędu został mistrzem świata w rzucie młotem. Brązowy medal zdobył Wojciech Nowicki.

0
SPORT
Starcie Radomiaka Radom z Rozwojem Katowice. Prawdziwa lekcja fair play

Starcie Radomiaka Radom z Rozwojem Katowice. Prawdziwa lekcja fair play 22:08

12 sierpnia 2017 15:00:00

Mecz między Radomiakiem Radom i Rozwojem Katowice. Drugoligowe zespoły pokazały na czym polega uczciwa rywalizacja.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.