Legia - Ajax 0:0. Radović: Mogę przeprosić kolegów 1:33

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Legia Warszawa zremisowała 0:0 z Ajaxem Amsterdam w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy. W pierwszej połowie bardzo blisko zdobycia gola byli goście, jednak sędzia nie zauważył, czy piłka po strzale Classena minęła linię bramkową, czy nie. Sprytnie zachował się w tej sytuacji Arkadiusz Malarz zasłaniając sędziemu bramkowemu piłkę. Doskonałą sytuację miał również Tomas Necid, ale po przyjęciu piłki w polu karnym i strzale z powietrza znakomicie interweniował bramkarz Ajaxu, Onana. Ajax kończył mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Tete.

Rewanż w Amsterdamie za tydzień, ale wiadomo już, że z powodu żółtych kartekna pewno nie zagra tam Miroslav Radović.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Kawalerów w reprezentacji skoczków narciarskich coraz mniej. Stan cywilny zmienił kolejny członek kadry B Aleksander Zniszczoł (23 l.). Właśnie stanął ... CZYTAJ DALEJ
30 maja 2017 02:00:00
Wyglądało to strasznie i niewiele brakowało, by skończyło się tragicznie. Podczas czwartego odcinka specjalnego Rajdu Gdańskiego, będącego eliminacją rajdowych mistrzostw ... CZYTAJ DALEJ
30 maja 2017 02:00:00
Marco Paixao (32 l.) jest w rewelacyjnej formie. W ciągu jedenastu dni napastnik Lechii dwa razy ustrzelił hat-tricka i dogonił ... CZYTAJ DALEJ
30 maja 2017 02:00:00
Pół miliona kary za korupcję, zakaz płetwonurkowania... Zastanawialiście się jak wygląda kontrakt zawodowego piłkarza? Ile ma stron, co dokładnie jest ... CZYTAJ DALEJ
30 maja 2017 00:00:00
SPORT
PIOTR KOŹMIŃSKI: Tak wygląda piłkarski kontrakt

PIOTR KOŹMIŃSKI: Tak wygląda piłkarski kontrakt 4:22

30 maja 2017 00:00:00

Wideo blog Piotrka Koźmińskiego!

0
SPORT
Sportowy raport, poniedziałek 29 maja (lektor)

Sportowy raport, poniedziałek 29 maja (lektor) 1:06

29 maja 2017 20:04:40

Ernesto Valverde nowym trenerem Barcelony. 53-latek ostatnie lata spędził w Athletiku Bilbao. Na stanowisku szkoleniowca zastąpi Luisa Enrique, który zdecydował się na odejście z klubu. Valverde zostanie oficjalnie zaprezentowany w...

0
SPORT
Francesco Totti żegna świat piłki nożnej

Francesco Totti żegna świat piłki nożnej 1:21

29 maja 2017 14:43:59

Francesco Totti w niedzielę 28 maja rozegrał swój ostatni mecz w barwach AS Roma. Cały świat futbolu oddał hołd jednemu z ostatnich piłkarzy, którzy całą swoją karierę zadedykowali jednemu klubowi.

0
SPORT
Władze BVB mają spotkać się z Thomasem Tuchelem w sprawie zerwania kontraktu (lektor)

Władze BVB mają spotkać się z Thomasem Tuchelem w sprawie zerwania kontraktu (lektor) 1:00

29 maja 2017 13:44:39

W tym tygodniu działacze Borussii Dortmund mają ustalić warunki zerwania kontraktu z Thomasem Tuchelem, podaje niemiecki dziennik Bild. Trener BVB ma przez to otrzymać należne mu odszkodowanie w wysokości 2,9 mln euro. Szefowie klubu...

0
SPORT
Therese Johaug: Zorientowałam się, że sport nie jest całym moim życiem" (lektor)

Therese Johaug: Zorientowałam się, że sport nie jest całym moim życiem" (lektor) 1:15

29 maja 2017 13:12:39

Therese Johaug, norweska biegaczka narciarska, została zawieszona na 13 miesięcy za stosowanie niedozwolonych środków. Kara może jednak zostać wydłużona, ponieważ w czerwcu sprawę mistrzyni olimpijskiej z Vancouver będzie rozpatrywał...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.