Legenda boksu: Nie zostałem promotorem, aby czerpać korzyści ze swoich zawodników 0:34

OCENA:
Publikacja: 18.05.2017, Autor: X-NEWS, boks, floyd mayweather, gervonta davis
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

- Nie zostałem promotorem, aby czerpać korzyści ze swoich bokserów. Zrobiłem to, aby pomóc im osiągnąć w tym sporcie to, co sobie założyli - powiedział Floyd Mayweather Jr., jeden z najlepszych bokserów w historii. 40-latek przebywa w Londynie, gdzie zawodnik z jego grupy, Gervonta Davis, zmierzy się w sobotę z Liamem Walshem. - Jestem tu po to, żeby motywować go do tego, aby pewnego dnia mnie prześcignął, pobił każdy z rekordów. Taki jest mój cel. Nie mówię tylko o Davisie, ale o każdym z bokserów z naszej grupy. Chcę, żeby zostali gwiazdami pay per-view. Rekordy są po, żeby je poprawiać - dodał.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Jest obecnie najlepszym polskim pływakiem. Ma w dorobku kilkanaście medali MŚ i ME na basenie długim i krótkim. Do kolekcji ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
Dożyliśmy czasów, w których znalezienie autorytetu, człowieka godnego szacunku wśród tych z pierwszych stron gazet, graniczy z cudem. Politycy maści ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
- Musimy jak najszybciej zapomnieć o niekorzystnym wyniku, bo przed nami najważniejszy mecz w tym sezonie - powiedział po niespodziewanym ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
Tego konkursu Piotr Lisek (25 l.) nie zapomni do końca życia. Na mityngu Diamentowej Ligi w Monako Polak triumfował z ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2017 02:00:00
SPORT
Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu

Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu 45:58

20 lipca 2017 20:16:20

Wojciech Szczęsny, już oficjalnie, jest piłkarzem Juventusu. Mistrzowie Włoch zapłacili za Polaka wcale nie tak mało… bo ponad 12 mln euro. Wczoraj odbyła się prezentacja piłkarza w nowych barwach i jego pierwsza konferencja prasowa.

0
SPORT
Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu

Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu 3:13

20 lipca 2017 15:07:35

Tomasz Majewski, dwukrotny złoty medalista olimpijski w pchnięciu kulą, opowiedział w rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV o tym, jak nie radził sobie ze swoim ciałem, a także, o tym, czy czuje się "motorem napędowym" polskiej...

0
SPORT
Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów?

Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów? 3:01

10 lipca 2017 16:23:42

Kuba Przygoński był gościem programu "Bywanie na Dywanie". W rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV, kierowca zdradził ile pali jego Toyota gt86, którą startuje w zawodach drifterskich oraz ile opon zużywa podczas weekendowych...

0
SPORT
Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA

Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA 45:58

6 lipca 2017 19:40:28

Piłkarski świat ma chwilową przerwę od meczów o wielką stawkę. Zawodnicy odpoczywają i przygotowują się do nowego sezonu, jednak są powody do radości. Według stanu na 6 lipca 2017 r. nasi piłkarze zajmują rekordową 6. pozycję w rankingu...

0
SPORT
Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor)

Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor) 1:05

4 lipca 2017 21:06:19

Niespodziewany zwrot w sprawie transferu Vadisa Odjidji-Ofoe. Belg nie trafi jednak z Legii do FK Krasnodar. Według rosyjskich mediów nie przeszedł testów medycznych. Legia oficjalnie pożegnała natomiast kapitana Jakuba Rzeźniczaka. Po...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.