KSW 22 NA ŻYWO. Mamed Chalidow: Każda walka będzie ciekawa... 1:15

OCENA:

Mamed Chalidow zapowiada, że już nie może się doczekać gali KSW22. „Na pewno każda walka będzie ciekawa. Nie mam żadnego faworyta. Nie mogę się już doczekać” – powiedział naszemu reporterowi Chalidow.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Polska - USA RELACJA NA ŻYWO ONLINE z Ligi Światowej 2015. Jeśli w dwóch meczach - w piątek i sobotę ... CZYTAJ DALEJ
3 lipca 2015 22:09:50
Legia Warszawa mogła motywować finansowo zawodników Wisły Kraków, aby ci pokonali Lecha Poznań w ostatniej kolejce Ekstraklasy. Tak przynajmniej wynika ... CZYTAJ DALEJ
3 lipca 2015 21:41:04
Robert Kubica pierwszy dzień 72. Rajdu Polski może zaliczyć do bardzo udanych. Polak w klasyfikacji generalnej zajmuje wysokie szóste miejsce. ... CZYTAJ DALEJ
3 lipca 2015 20:03:32
To idealny scenariusz na hollywoodzki film! Sporting Lizbona podpisał właśnie umowę z 17-latkiem z Indonezji, Martunisem. Nie byłoby w tym ... CZYTAJ DALEJ
3 lipca 2015 19:34:22
SPORT
Kowal: "Final Four" będzie dużym sukcesem

Kowal: "Final Four" będzie dużym sukcesem 3:02

2 lipca 2015 15:00:41

Andrzej Kowal w rozmowie z Super Express TV opowiada o nowym sezonie Plus Ligi. Jakie cele trener Asseco Resovii będzie chciał osiagnąć w zbliżających się rogrywkach na własnym podwórku i w europejskich pucharach? Przekonajcie się!

0
SPORT
Skowrońska-Dolata: Uwielbiam wyzwania

Skowrońska-Dolata: Uwielbiam wyzwania 1:12

2 lipca 2015 13:20:25

Katarzyna Skowrońska-Dolata w rozmowie z Super Express TV opowiada o sowich planach na nadchodzący sezon klubowy. Siatkarka po wielu latach gry za granicą wraca na parkiety Orlen Ligi. Czy jej nowa drużyna Impel Wrocław będzie w stanie...

0
SPORT
Kowal o Igrzyskach Europejskich: To bardzo dobra idea, ale...

Kowal o Igrzyskach Europejskich: To bardzo dobra idea, ale... 1:01

1 lipca 2015 18:19:35

Trener siatkarskiej reprezentacji Polski B mężczyzn Andrzej Kowal ocenia pomysł organizacji Igrzysk Europejskich.

0
SPORT
Kowal: Nie przynieśliśmy wstydu

Kowal: Nie przynieśliśmy wstydu 3:16

1 lipca 2015 14:03:09

Andrzej Kowal selekcjoner reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn kadry B o zakończonych Igrzyskach Europejskich w Baku. Jak odbiera czwarte miejsce swojej drużyny? Czy można było osiągnąć więcej? Odpowiedź w materiale wideo.

0
SPORT
Bednarek-Kasza:To były Igrzyska Olimpijskie w mniejszym wymiarze

Bednarek-Kasza:To były Igrzyska Olimpijskie w mniejszym wymiarze 1:07

1 lipca 2015 11:18:55

Środkowa reprezentacji Polski w piłce siatkowej Agnieszka Bednarek-Kasza podsumowuje Igrzyska Europejskie w Baku. W Mistrzostwach Europy nasze zawodniczki będą chciały zrewanżować się reprezentacji Turcji?

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.