KSW 22 NA ŻYWO. Mamed Chalidow: Każda walka będzie ciekawa... 1:15

OCENA:

Mamed Chalidow zapowiada, że już nie może się doczekać gali KSW22. „Na pewno każda walka będzie ciekawa. Nie mam żadnego faworyta. Nie mogę się już doczekać” – powiedział naszemu reporterowi Chalidow.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Real Madyt po emocjonującym meczu pokonał Barcelonę 2:1 i dzięki temu zdobył Puchar Hiszpanii! Oto zapis relacji z tego meczu: CZYTAJ DALEJ
17 kwietnia 2014 00:10:29
Bayern Monachium nie pozostawił żadnych złudzeń drugoligowemu 1. FC Kaiserslautern wygrywając w półfinale Pucharu Niemiec 5:1. Dzięki zwycięstwu Bawarczycy zagrają ... CZYTAJ DALEJ
16 kwietnia 2014 22:46:27
O Jerzym Janowiczu i szopach napisano i powiedziano w ostatnich dniach bardzo wiele. Jerzyk wraz z kierowcą wyścigowym Maciejem Steinhofem ... CZYTAJ DALEJ
16 kwietnia 2014 20:51:15
W środę na Mestalla Real zmierzy się z FC Barcelona w meczu o Puchar Króla. Trener "Królewskich" Carlo Ancelotti bardzo ... CZYTAJ DALEJ
16 kwietnia 2014 20:32:43
SPORT
"DIABLO" WŁODARCZYK: Lubię popatrzeć na lesbijki

"DIABLO" WŁODARCZYK: Lubię popatrzeć na lesbijki 2:55

16 kwietnia 2014 16:55:05

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk pojawił się w Krynicy Zdroju na otwarciu klubu bokserskiego Pawła Kołodzieja. Mistrz świata federacji WBC w rozmowie z reporterem SuperExpress.TV wypowiedział się na temat gender, gejów i lesbijek....

0
SPORT
ŁKS ŁÓDŹ wstaje z kolan!

ŁKS ŁÓDŹ wstaje z kolan! 4:18

16 kwietnia 2014 15:54:02

Jeden z najbardziej zasłużonych klubów piłkarskich w Polsce, ŁKS Łódź, po latach problemów odradza się i rozpoczyna drogę na piłkarski szczyt, czyli do polskiej Ekstraklasy! W barwach IV ligowego obecnie zespołu występuje Paweł...

0
SPORT
NASTULA wyzywa PUDZIANA na pojedynek!

NASTULA wyzywa PUDZIANA na pojedynek! 3:30

16 kwietnia 2014 14:35:52

Paweł Nastula, judoka i zawodnik MMA w rozmowie z reporterem SuperExpress.tv wyzwał na pojedynek Mariusza Pudzianowskiego! Słynny strongman i od paru lat zawodnik KSW jakiś czas temu mówił, że chce zmierzyć się z Nastulą. Teraz judoka...

0
SPORT
SZPILKA: Facet jest stworzony, żeby bzykać dziewczyny

SZPILKA: Facet jest stworzony, żeby bzykać dziewczyny 4:24

15 kwietnia 2014 17:21:10

Polski bokser Artur Szpilka, znany ze swoich oryginalnych i kontrowersyjnych wypowiedzi dotyczących gender, gejów i lesbijek, po raz kolejny zabrał głos w sprawie. Tym razem pięściarz wypowiedział się przy okazji wizyty w Krynicy...

0
SPORT
KSW27 Piękne kobiety zapraszają na galę!

KSW27 Piękne kobiety zapraszają na galę! 57:27

14 kwietnia 2014 10:48:15

KSW27 CAGE TIME już 17. maja w Ergo Arena Gdańsk/Sopot! Obejrzyj materiał wideo, w którym trzy piękne KSW Girls zapraszają do klatki!

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.