KSW 22 NA ŻYWO. Mamed Chalidow: Każda walka będzie ciekawa... 1:15

OCENA:

Mamed Chalidow zapowiada, że już nie może się doczekać gali KSW22. „Na pewno każda walka będzie ciekawa. Nie mam żadnego faworyta. Nie mogę się już doczekać” – powiedział naszemu reporterowi Chalidow.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Odzyskać tytuł mistrza świata WBC to moje główne postanowienie noworoczne - mówi "Super Expressowi" Krzysztof Włodarczyk (34 l., 49-3-1, 35 ... CZYTAJ DALEJ
27 stycznia 2015 02:00:00
Przed obecnym sezonem zaczęła się budowa nowego domu Piotra Żyły w Wiśle Kopydło. Być może rodzinie uda się tam przeprowadzić ... CZYTAJ DALEJ
27 stycznia 2015 02:00:00
To może być jeden z najgłośniejszych transferów do polskiej Ekstraklasy w ostatnich latach. Legia testuje od wczoraj Nigeryjczyka Taye Taiwo ... CZYTAJ DALEJ
27 stycznia 2015 02:00:00
Szwajcar o serbskich korzeniach Darko Jevtić (22 l.) związał się z Lechem na 3,5 roku. W tym czasie chce wywalczyć ... CZYTAJ DALEJ
27 stycznia 2015 02:00:00
SPORT
"Diablo" Włodarczyk: Chcę wyjść do ringu i wygrać!

"Diablo" Włodarczyk: Chcę wyjść do ringu i wygrać! 2:05

26 stycznia 2015 13:48:08

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk po walce w Moskwie stracił pas federeacji WBC na rzecz Grigorija Drozda. Teraz polski bokser przygotowuje się do walki rewanżowej, aby odzyskać stracony pas.

0
SPORT
Dawid Kostecki: Przegrałem, bo nie miałem kondycji

Dawid Kostecki: Przegrałem, bo nie miałem kondycji 2:04

26 stycznia 2015 13:30:49

Dawid Kostecki przegrał walkę w Krakowie z Grzegorzem Sołdrą. Dla wielu była to niespodzianka, bo sam Kostecki powtarzał, że zmiecie rywala z ringu. Przed kamerą przyznał, co było przyczyną porażki...

0
SPORT
Kapitan RC Legia Warsaw: Twardy sport, ale zawodnicy się szanują

Kapitan RC Legia Warsaw: Twardy sport, ale zawodnicy się szanują 2:43

25 stycznia 2015 21:03:59

Rugby to gra bardzo twarda i wymagająca od zawodników bardzo dobrej kondycji. Oglądając mecze, zdarza się zauważyć zawodników w specjalnych kaskach chroniących głowę, uszy. Jak naprawdę wygląda sprawa ostrości i brutalności tej gry?...

0
SPORT
Dawid Kostecki: Zawsze będę pewny zwycięstwa

Dawid Kostecki: Zawsze będę pewny zwycięstwa 2:13

25 stycznia 2015 10:25:21

Dawid Kostecki przegrał walkę w Krakowie z Grzegorzem Sołdrą. Dla wielu była to niespodzianka, bo sam Kostecki powtarzał, że zmiecie rywala z ringu. Teraz w rozmowie z Super Express.tv przyznaje, że pogodził się z porażką, ale wychodząc...

0
SPORT
Maciej Miszkiń: To problem Głażewskiego

Maciej Miszkiń: To problem Głażewskiego 1:18

24 stycznia 2015 12:39:29

Wielu kibiców bokserskich ostrzy sobie zęby na rewanżowy pojdeynek Macieja Miszkinia z Pawłem Głażewskim. Jak przekonuje Miszkiń, piłeczka w tej kwestii jest po stronie "Głaza", który nie za bardzo chce się zgodzić na ponowną walkę.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.