KSW 22 NA ŻYWO. Mamed Chalidow: Każda walka będzie ciekawa... 1:15

OCENA:

Mamed Chalidow zapowiada, że już nie może się doczekać gali KSW22. „Na pewno każda walka będzie ciekawa. Nie mam żadnego faworyta. Nie mogę się już doczekać” – powiedział naszemu reporterowi Chalidow.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
O godz. 18.00 rozpocznie się rewanżowe spotkanie IV rundy eliminacji Ligi Europejskiej pomiędzy Metalistem Charków a Ruchem Chorzów. Pierwszy mecz ... CZYTAJ DALEJ
28 sierpnia 2014 17:01:58
Cristiano Ronaldo niemalże każdą wolną chwilę poświęca swojemu synkowi. Ostatnio Portugalczyk wybrał się z pociechą do centrum zabaw dla dzieci. ... CZYTAJ DALEJ
28 sierpnia 2014 16:45:22
W czwartek o godzinie 17:45 poznamy skład ośmiu grup Ligi Mistrzów. W losowaniu, które odbędzie się w siedzibie UEFA w ... CZYTAJ DALEJ
28 sierpnia 2014 16:45:00
Już w czwartek popołudniu poznamy składy grup Ligi Mistrzów. Możliwe, że będziemy świadkami kilku hitowych spotkań już na tym poziomie ... CZYTAJ DALEJ
28 sierpnia 2014 16:45:00
SPORT
MŚ w Siatkówce: Zobacz gdzie oglądać!

MŚ w Siatkówce: Zobacz gdzie oglądać! 1:16

28 sierpnia 2014 15:29:42

Mistrzostwa Świata 2014 w siatkówce zbliżają się wielkimi krokami. Impreza rozgrywna w Polsce będzie transmitowana w Polsacie. Niestety widzowie otwartego kanału zobaczą jedynie mecz otwarcia Polska - Serbia. Za możliwość obejrzenia...

0
SPORT
Dariusz Michalczewski i jego #SPLASH!

Dariusz Michalczewski i jego #SPLASH! 1:04

28 sierpnia 2014 15:14:50

#SPLASH opanował całą Polskę! Prezentowaliśmy Wam oblanie się wodą naszego naczelnego, Sławomira Jastrzębowskiego, który nominował między innymi Dariusza Michalczewskiego. Na takiej akcji nie mogło nas zabraknąć! Zobaczcie czy Dariusz...

0
SPORT
KSW 28: ZNAMY RYWALA RÓŻALSKIEGO!

KSW 28: ZNAMY RYWALA RÓŻALSKIEGO! 1:56

28 sierpnia 2014 09:13:45

Wielkimi krokami zbliża się gala KSW 28, która będzie miała miejsce w Szczecinie. Już teraz nagrany został trailer zapowiadający kolejną odsłonę Konfrontacji Sztuk Walki. Przy nagraniu zapowiedzi obecni byli zawodnicy, którzy wezmą...

0
SPORT
Korwin-Mikke, Bill Gates i Dancewicz w jednym sporcie - BRYDŻ

Korwin-Mikke, Bill Gates i Dancewicz w jednym sporcie - BRYDŻ 3:16

27 sierpnia 2014 17:05:20

W Pałacu Prymasowskim miejsce ma impreza, jakiej jeszcze w Polsce nie było - PALACE CUP. Jest to turniej brydżowy, na którym zagościła światowa czołówka sceny brydżowej. My byliśmy na miejscu, i porozmawialiśmy z Markiem Wójcickim,...

0
SPORT
CELTIC odpadł z LIGI MISTRZÓW! Trener: Graliśmy dobrą piłkę

CELTIC odpadł z LIGI MISTRZÓW! Trener: Graliśmy dobrą piłkę 6:43

27 sierpnia 2014 11:49:58

Celtic Glasgow przxeszedł do historii Ligi Mistrzów. Szkocki zespół w jednym sezonie odpadł z rozgrywek Champions League. Mistrzowie Szkocji najpierw zostali zmiażdżeni przez Legię Warszawa ( wynik 6:1 w dwumeczu), ale na skutek błędów...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.