KSW 22 NA ŻYWO. Mamed Chalidow: Każda walka będzie ciekawa... 1:15

OCENA:

Mamed Chalidow zapowiada, że już nie może się doczekać gali KSW22. „Na pewno każda walka będzie ciekawa. Nie mam żadnego faworyta. Nie mogę się już doczekać” – powiedział naszemu reporterowi Chalidow.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
- Czujemy się niedocenieni. Jesteśmy w światowej czołówce, a mimo to musimy wysłuchiwać krytyki. Słowa Adama Kszczota mówią wiele o ... CZYTAJ DALEJ
29 sierpnia 2015 18:46:34
Po 4 latach przerwy Polska znów ma dwóch reprezentantów w fazie grupowej Ligi Europy. Los nie okazał się łaskawy dla ... CZYTAJ DALEJ
29 sierpnia 2015 18:30:32
Manchester City nie ma zamiaru drugi raz z rzędu oglądać pleców Chelsea Londyn. Zdecydowanie. Piłkarze Manuela Pellegriniego w sobotę wygrali ... CZYTAJ DALEJ
29 sierpnia 2015 18:26:04
Real Madryt - Betis Sevilla LIVE! Primera Division ONLINE! Gdzie obejrzeć La Liga NA ŻYWO w Internecie? Real Madryt po ... CZYTAJ DALEJ
29 sierpnia 2015 18:07:11
SPORT
Puchar Świata w Szczecinie - Najlepsi kierowcy na Baja Poland

Puchar Świata w Szczecinie - Najlepsi kierowcy na Baja Poland 3:37

29 sierpnia 2015 17:05:14

Rajd Lotto Baja Poland 2015 po raz kolejny przyciągnął do Szczecina światową czołówkę kierowców cross-country. Na trasie możemy obserwować popisy takich gwiazd jak Nasser Al-Attiyach, Krzysztof Hołowczyc, Adam Małysz, Martin Kaczmarski,...

0
SPORT
Pekin. Złoci medaliści już w kraju!

Pekin. Złoci medaliści już w kraju! 0:46

28 sierpnia 2015 16:10:04

Złoci medaliści lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Pekinie Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek wrócili do Polski. Zobaczcie jak ich witano.

0
SPORT
Pekin. Trener Anity Włodarczyk: Kropką nad i byłby rekord

Pekin. Trener Anity Włodarczyk: Kropką nad i byłby rekord 3:03

28 sierpnia 2015 11:10:56

Zobaczcie rozmowę z trenerem Anity Włodarczyk swieżo upieczonej mistrzyni świata w rzucie młotem z Pekinu. Krzysztof Kaliszewski zapowiada, że w tym sezonie postarają się poprawić rekord świata należący do naszej mistrzyni.

0
SPORT
Pekin. Urbanek przed startem: Jestem pozytywnie nastawiony

Pekin. Urbanek przed startem: Jestem pozytywnie nastawiony 3:30

27 sierpnia 2015 19:00:00

Zobaczcie rozmowę z Robertem Urbankiem, który w niedzielę wystartuje w finale rzutu dyskiem podaczas rozgrywanych w Pekinie lekkoatletycznych Mistrzostw Świata. Będzie medal?

0
SPORT
PEKIN 2015. Lisek: To mój życiowy sukces

PEKIN 2015. Lisek: To mój życiowy sukces 1:53

27 sierpnia 2015 05:54:17

Choć Piotr Lisek ma w swojej kolekcji medal zdobyty na imprezie rangi mistrzowskiej, to dla naszego tyczkarza krążek wywalczony w Pekinie, jest życiowym sukcesem.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.