KSW 22 NA ŻYWO. Mamed Chalidow: Każda walka będzie ciekawa... 1:15

OCENA:

Mamed Chalidow zapowiada, że już nie może się doczekać gali KSW22. „Na pewno każda walka będzie ciekawa. Nie mam żadnego faworyta. Nie mogę się już doczekać” – powiedział naszemu reporterowi Chalidow.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Justyna Kowalczyk w końcu może się cieszyć ze zwycięstwa. Polka wygrała sprint techniką klasyczną w Hochfilzen w cyklu Alpen Cup. ... CZYTAJ DALEJ
19 grudnia 2014 18:18:34
Jak się bawić, to się bawić na całego. Aleksandr Kokorin, piłkarz reprezentacji Rosji, postanowił spędzić radosny wieczór z dwiema striptizerkami. ... CZYTAJ DALEJ
19 grudnia 2014 15:58:23
Cristiano Ronaldo chyba ma mieszane uczucia jeśli chodzi o dobór bielizny przez swoją partnerkę Irinę Shayk. Z jednej strony Shayk ... CZYTAJ DALEJ
19 grudnia 2014 15:56:50
Mario Balotelli po raz kolejny wpadł w kłopoty. Napastnik Liverpoolu został zawieszony na jeden mecz, a wszystko przez niefortunny wpis ... CZYTAJ DALEJ
19 grudnia 2014 15:54:12
SPORT
Martin Kaczmarski: Dakar mógłby mnie zabić

Martin Kaczmarski: Dakar mógłby mnie zabić 6:47

17 grudnia 2014 16:00:29

Od kilku tygodni wiadomo już, że Martin Kaczmarski nie wystartuje w RAJDZIE DAKAR 2015. Podczas jego wizyty w studiu Super Express.TV zapytaliśmy go o to, czy nie myślał, aby wybrać się do Ameryki Południowej w roli kibica. Młody...

0
SPORT
Tajner: w Engelbergu wróci duch zespołu

Tajner: w Engelbergu wróci duch zespołu 15:01

17 grudnia 2014 14:14:53

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego – Apoloniusz Tajner – ocenił szanse biało-czerwonych w najbliższych zawodach PŚ. Transmisja kwalifikacji w piątek w TVP1 i SPORT.TVP.PL.

0
SPORT
Kaczmarski: Podczas Dakaru myślałem o chipsach

Kaczmarski: Podczas Dakaru myślałem o chipsach 6:56

15 grudnia 2014 16:36:04

Przed ważnymi startami, walką o punkty itp, wielu sportowców ma swoje rytuały pomagające skoncentrować się i zmobilizować do walki o jak najlepszy wynik. Jaki rytuał ma Martin Kaczmarski, o czym myśli podczas rajdowych odcinków?...

0
SPORT
Kowalczyk: rezygnuję, bo... Przecież widać!

Kowalczyk: rezygnuję, bo... Przecież widać! 15:01

14 grudnia 2014 15:25:35

Justyna Kowalczyk poinformowała, że nie wystąpi w następnych zawodach PŚ w Davos. Zamiast tego pojedzie do Austrii, gdzie wystartuje w biegach niższej rangi.

0
SPORT
Radwańska: Navratilova ma pomóc w Wielkich Szlemach

Radwańska: Navratilova ma pomóc w Wielkich Szlemach 15:01

14 grudnia 2014 08:22:46

Najlepsza polska tenisistka podsumowała poprzedni sezon i opowiedziała m.in. o nawiązaniu współpracy ze słynną tenisistką – Martiną Navratilovą.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.