KSW 22 NA ŻYWO. Mamed Chalidow: Każda walka będzie ciekawa... 1:15

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Mamed Chalidow zapowiada, że już nie może się doczekać gali KSW22. „Na pewno każda walka będzie ciekawa. Nie mam żadnego faworyta. Nie mogę się już doczekać” – powiedział naszemu reporterowi Chalidow.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
W środę na Estadio Santiago Bernabeu odbył się rewanżowy mecz półfinału Ligi Mistrzów Real Madryt - Manchester City. Po dziewięćdziesięciu ... CZYTAJ DALEJ
4 maja 2016 22:51:02
Dużo wskazuje na to, że podczas listopadowej gali Polsat Boxing Night dojdzie do pojedynku Izu Ugonoha z Mariuszem Wachem - ... CZYTAJ DALEJ
4 maja 2016 20:52:51
Real Madryt - Manchester City NA ŻYWO w TV? Gdzie transmisja LIVE i STREAM z meczu Real - City? Królewscy ... CZYTAJ DALEJ
4 maja 2016 20:19:08
Ochrona zatrzymała bardzo dużo materiałów pirotechnicznych. Sześciu osobom zostaną postawione zarzuty, bo jedna z nich próbowała wwieźć samochodem ponad 50 ... CZYTAJ DALEJ
4 maja 2016 20:02:33
SPORT
"Afgański MESSI uciekł z kraju". Talibowie grozili CHŁOPCU

"Afgański MESSI uciekł z kraju". Talibowie grozili CHŁOPCU 6:51

4 maja 2016 21:51:16

Kweta, Pakistan. 
Pięcioletni afgański chłopiec, któremu światową sławę przyniosło zdjęcie w zrobionej z foliowej torby koszulki piłkarskiej Lionela Messiego, uciekł z rodziną z Afganistanu do Pakistanu w obawie przed zemstą talibów....

0
SPORT
Rzecznik PGE Narodowego: Chciał wwieźć 50 rac na stadion

Rzecznik PGE Narodowego: Chciał wwieźć 50 rac na stadion 2:44

4 maja 2016 20:00:00

Kto ponosi odpowiedzialność za sytuacje, do których doszło podczas meczu finałowego Pucharu Polski? Po bramce Aleksandara Prijovicia kibice Lecha Poznań zaczęli rzucać na płytę boiska race. Doprowadzili do przerwania meczu na ponad 10...

0
SPORT
15 mln funtów za Piotra ZIELIŃSKIEGO? Liverpool kupi Polaka?

15 mln funtów za Piotra ZIELIŃSKIEGO? Liverpool kupi Polaka? 6:51

4 maja 2016 19:00:00

Włoski dziennikarz "La Gazzetta dello Sport" Nicolo Schira za pośrednictwem Twittera podał informację, że Liverpool oferuje za pomocnika Empoli, Piotra Zielińskiego aż 15 milionów euro. To byłby rekordowy transfer w historii polskiej...

0
SPORT
ZNISZCZENIA na Stadionie Narodowym po FINALE PP. Zapłaci PZPN?

ZNISZCZENIA na Stadionie Narodowym po FINALE PP. Zapłaci PZPN? 2:14

4 maja 2016 17:00:00

Po finale Pucharu Polski, który odbył się 2 maja, na PGE Stadionie Narodowym konieczne jest przeprowadzenie napraw. Spalone zostały krzesełka, uszkodzone toalety oraz brama nr 10. Kto poniesie koszty tych napraw? - Zgodnie z umową...

0
SPORT
"Czujemy się OSZUKANI", "To boli". Bayern po odpadnięciu z LM

"Czujemy się OSZUKANI", "To boli". Bayern po odpadnięciu z LM 6:51

4 maja 2016 11:00:00

Bayern Monachium pokonał Atletico Madryt 2:1 w rewanżowym meczu półfinału Ligi Mistrzów, ale pożegnał się z rozgrywkami, bo w pierwszym meczu to Hiszpanie wygrali 1:0. Spotkaniu towarzyszyło wiele kontrowersji, głównie związanych z...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.