KSW 22 NA ŻYWO. Mamed Chalidow: Każda walka będzie ciekawa... 1:15

OCENA:

Mamed Chalidow zapowiada, że już nie może się doczekać gali KSW22. „Na pewno każda walka będzie ciekawa. Nie mam żadnego faworyta. Nie mogę się już doczekać” – powiedział naszemu reporterowi Chalidow.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Właściciele KSW, czyli największej federcji MMA w Polsce, Maciej Kawulski i Martin Lewandowski, zdrazili nam tajemnicę sukcesu KSW. Jak z ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 18:33:53
Robert Lewandowski wraz z reprezentacją Polski 7 września rozpoczyna eliminacje EURO 2016. Mecz z Gibraltarem wydaje się być dobrą okazją ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 18:24:45
Australia i Polska wygrały swoje pierwsze mecze na mistrzostwach świata po 3:0, jednak przeciwników miały zgoła innych. Gdzie obejrzeć transmisję ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 18:21:51
Mecz Polska - Australia będzie hitem 2. serii spotkań mistrzostw świata w siatkówce. Obie drużyny na swoich kontach mają zwycięstwa ... CZYTAJ DALEJ
2 września 2014 18:21:30
SPORT
Kawulski: Chcemy być ekskluzywnym daniem!

Kawulski: Chcemy być ekskluzywnym daniem! 4:44

2 września 2014 16:21:30

Czas na II część wywiadu z właścicielami KSW. Tym razem Maciej Kawulski i Martin Lewandowski odpowiadają na porównania do największej federacji MMA świata UFC, a także ujawniają dlaczego wolą być ekskluzywnym daniem niż tanim "fast...

0
SPORT
Lewandowski: Stworzyliśmy małego potwora!

Lewandowski: Stworzyliśmy małego potwora! 4:35

2 września 2014 15:31:48

Zobaczcie I z VI części ekskluzywnego wywiadu z właścicielami KSW - czyli największej federcji MMA w Polsce. Maciej Kawulski i Martin Lewandowski w rozmowie z reporterem SuperExpress.TV Konradem Relugą zdradzają tajnik sukcesu KSW. Jak...

0
SPORT
Arkadiusz Milik: Z Gibraltarem musimy wygrać, jesteśmy faworytem

Arkadiusz Milik: Z Gibraltarem musimy wygrać, jesteśmy faworytem 3:32

2 września 2014 09:59:37

Reprezentacja Polski w piłce nożnej prowadzona przez selekcjonera Adama Nawałkę przygotowuje się w Warszawie do pierwszego meczu el. ME 2016. Przeciwnikiem 'Biało-Czerwonych" będzie debiutujący w meczach eliminacyjnych - Gibraltar....

0
SPORT
Łukasz Fabiański: W Arsenalu nic nie zatraciłem!

Łukasz Fabiański: W Arsenalu nic nie zatraciłem! 1:21

2 września 2014 09:51:43

Reprezentacja Polski w piłce nożnej prowadzona przez selekcjonera Adama Nawałkę przygotowuje się w Warszawie do pierwszego meczu el. ME 2016. Przeciwnikiem 'Biało-Czerwonych" będzie debiutujący w meczach eliminacyjnych - Gibraltar....

0
SPORT
Kostecki: Więzienie to strata czasu

Kostecki: Więzienie to strata czasu 4:34

1 września 2014 17:34:24

Dawid Kostecki po dwóch latach opuścił zakład karny i jak najszybciej chce wrócić na ring. Dla boksera więzienie to strata czasu, strata życia, ale mimo wszystko starał się nie zmarnować tego okresu i solidnie trenował.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.