KSW 22 NA ŻYWO. Mamed Chalidow: Każda walka będzie ciekawa... 1:15

OCENA:

Mamed Chalidow zapowiada, że już nie może się doczekać gali KSW22. „Na pewno każda walka będzie ciekawa. Nie mam żadnego faworyta. Nie mogę się już doczekać” – powiedział naszemu reporterowi Chalidow.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Mecz Polska - Niemcy w półfinale MŚ 2014 w siatkówce. Czy będzie transmisja za darmo w Internecie? Tego typu pytanie ... CZYTAJ DALEJ
20 września 2014 19:47:29
Jak obejrzeć mecz Polska - Niemcy online bądź w TV? Czy będzie jakiś stream w Internecie? Przeczytajcie, kto będzie transmitował ... CZYTAJ DALEJ
20 września 2014 19:47:11
Mecz Polska - Niemcy w półfinale mistrzostw świata w siatkówce. Gdzie można oglądać ten szlagier? Na którym kanale będzie dostępna ... CZYTAJ DALEJ
20 września 2014 19:46:51
Dziś mecz Polska - Niemcy! W katowickim Spodku obie drużyny stoczą bitwę o wymarzony finał mistrzostw świata w siatkówce 2014! ... CZYTAJ DALEJ
20 września 2014 19:34:09
SPORT
Władimir Kliczko w Warszawie!

Władimir Kliczko w Warszawie! 0:33

20 września 2014 13:12:18

Władimira chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Ukrainiec jest aktualnym mistrzem świata organizacji IBF, WBO, IBO i superczempionem WBA. Z całą pewnością jest jednym z najlepszych zawodników w historii boksu. Teraz ten wielki człowiek...

0
SPORT
Stilić: faworyt? To my jesteśmy liderami

Stilić: faworyt? To my jesteśmy liderami 58:09

20 września 2014 12:11:24

Pomocnik Wisły Kraków, Semir Stilić, przed niedzielnym hitem T-Mobile Ekstraklasy z Legią Warszawa.

0
SPORT
Sadlok: remis byłby dobrym wynikiem

Sadlok: remis byłby dobrym wynikiem 58:09

20 września 2014 12:08:21

Obrońca Wisły Kraków dzieli się spostrzeżeniami przed niedzielnym meczem z Legią Warszawa.

0
SPORT
Miarczyński po zdobyciu wicemistrzostwa świata w Santander

Miarczyński po zdobyciu wicemistrzostwa świata w Santander 58:09

19 września 2014 16:49:48

Przemysław Miarczyński zdobył srebrny medal w klasie RS:X podczas żeglarskich mistrzostw świata.

0
SPORT
Brzyski: Teraz musimy grać bardziej wyrachowaną piłkę

Brzyski: Teraz musimy grać bardziej wyrachowaną piłkę 58:09

19 września 2014 13:59:14

Zawodnik Legii Warszawa o stylu gry w meczu z Lokeren. Spotkanie 1. kolejki LE zakończyło się zwycięstwem Wojskowych.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.