KSW 22 NA ŻYWO. Mamed Chalidow: Każda walka będzie ciekawa... 1:15

OCENA:

Mamed Chalidow zapowiada, że już nie może się doczekać gali KSW22. „Na pewno każda walka będzie ciekawa. Nie mam żadnego faworyta. Nie mogę się już doczekać” – powiedział naszemu reporterowi Chalidow.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Po problemach z pogodą nie ma już śladu. W Wiśle trwa letnie Grand Prix w skokach narciarskich. Gwizdek24.pl zaprasza na ... CZYTAJ DALEJ
26 lipca 2014 19:09:21
Legia Warszawa po porażce w pierwszej kolejce Ekstraklasy z GKS-em Bełchatów musi zdobyć punkty w lidze. O ten cel nie ... CZYTAJ DALEJ
26 lipca 2014 19:07:57
Wielki konflikt w polskim boksie. Młody Artur Szpilka i stary mistrz Dariusz Michalczewski obrzucają się nawzajem wyzwiskami. Ten pierwszy w ... CZYTAJ DALEJ
26 lipca 2014 19:00:07
Tony Martin okazał się bezkonkurencyjny na 20. etapie Tour de France 2014 i zdecydowanie wygrał jazdę indywidualną na czas. Bardzo ... CZYTAJ DALEJ
26 lipca 2014 18:58:42
SPORT
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk ojcem po raz drugi! Ma córkę!

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk ojcem po raz drugi! Ma córkę! 1:21

25 lipca 2014 17:44:25

Krzysztof "DIABLO" Włodarczyk, bokserski mistrz świata federacji WBC w kategorii junior ciężkiej po raz drugi został ojcem! Tym razem naszemu pięściarzowi urodziła się córeczka, której dał na imię Zuzia. Córka "Diablo" urodziła się 17...

0
SPORT
Latająca Agnieszka Rylik! Mistrzyni w tunelu aerodynamicznym!

Latająca Agnieszka Rylik! Mistrzyni w tunelu aerodynamicznym! 3:19

25 lipca 2014 14:06:08

Marzenia człowieka o lataniu żywe było już w starożytności, czego odzwierciedleniem jest mityczny ikar. Ekipa SuperExpress.TV, również zapragnęła latać. W tym celu odwiedziliśmy z kamerą FlySpot mieszczący się na graniczy Warszawy i...

0
SPORT
Kajetan Kajetanowicz: W rajdach jeżdżę inaczej niż na co dzień

Kajetan Kajetanowicz: W rajdach jeżdżę inaczej niż na co dzień 2:52

24 lipca 2014 14:34:42

Kajetan Kajetanowicz, czterokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych przewiózł swoją rajdówką dziennikarza "Super Expressu" Marka Żochowskiego. Nasz redakcyjny kolega nie krył zadowolenia z możliwości przejechania się rajdówką na...

0
SPORT
Rafał Majka ukarany przez organizatorów TdF!

Rafał Majka ukarany przez organizatorów TdF! 11:48

24 lipca 2014 10:59:40

Rafał Majka został ukarany przez organizatorów Tour de France. 7 kilometrów przed końcem środowego odcinka, w drodze po drugie etapowe zwycięstwo w tegorocznej „Wielkiej pętli" odepchnął się od jadącego obok motocykla. Kara nałożona na...

0
SPORT
Tour de France: Rafał Majka przeszedł do historii!

Tour de France: Rafał Majka przeszedł do historii! 11:48

23 lipca 2014 18:42:11

Rafał Majka przeszedł do historii polskiego kolarstwa. Zawodnikowi grupy Tinkoff-Saxo udało się wygrać dwa etapy tegorocznego Tour de France. Majka jest także liderem klasyfikacji górskiej "Wielkiej Pętli". - Rafał pisał mi, że będzie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.