Krychowiak: Za kilka dni nikt nie będzie pamiętał o... 1:00

OCENA:
Publikacja: 12.10.2016, Autor: Super Express TV, Grzegorz Krychowiak, Krychowiak, lewandowski, polska, Polska - Armenia, psg, TABELA POLSKIEJ GRUPY
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: POLSKA

Reprezentacja Polski po wielkich męczarniach pokonała Armenię 2:1 w swoim trzecim meczu eliminacji MŚ. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w ostatniej sekundzie spotkania niezawodny Robert Lewandowski. - To było wymęczone zwycięstwo - przyznaje Grzegorz Krychowiak, który tego meczu na pewno nie zaliczy do udanych.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Kawalerów w reprezentacji skoczków narciarskich coraz mniej. Stan cywilny zmienił kolejny członek kadry B Aleksander Zniszczoł (23 l.). Właśnie stanął ... CZYTAJ DALEJ
30 maja 2017 02:00:00
Wyglądało to strasznie i niewiele brakowało, by skończyło się tragicznie. Podczas czwartego odcinka specjalnego Rajdu Gdańskiego, będącego eliminacją rajdowych mistrzostw ... CZYTAJ DALEJ
30 maja 2017 02:00:00
Marco Paixao (32 l.) jest w rewelacyjnej formie. W ciągu jedenastu dni napastnik Lechii dwa razy ustrzelił hat-tricka i dogonił ... CZYTAJ DALEJ
30 maja 2017 02:00:00
Pół miliona kary za korupcję, zakaz płetwonurkowania... Zastanawialiście się jak wygląda kontrakt zawodowego piłkarza? Ile ma stron, co dokładnie jest ... CZYTAJ DALEJ
30 maja 2017 00:00:00
SPORT
PIOTR KOŹMIŃSKI: Tak wygląda piłkarski kontrakt

PIOTR KOŹMIŃSKI: Tak wygląda piłkarski kontrakt 4:22

30 maja 2017 00:00:00

Wideo blog Piotrka Koźmińskiego!

0
SPORT
Sportowy raport, poniedziałek 29 maja (lektor)

Sportowy raport, poniedziałek 29 maja (lektor) 1:06

29 maja 2017 20:04:40

Ernesto Valverde nowym trenerem Barcelony. 53-latek ostatnie lata spędził w Athletiku Bilbao. Na stanowisku szkoleniowca zastąpi Luisa Enrique, który zdecydował się na odejście z klubu. Valverde zostanie oficjalnie zaprezentowany w...

0
SPORT
Francesco Totti żegna świat piłki nożnej

Francesco Totti żegna świat piłki nożnej 1:21

29 maja 2017 14:43:59

Francesco Totti w niedzielę 28 maja rozegrał swój ostatni mecz w barwach AS Roma. Cały świat futbolu oddał hołd jednemu z ostatnich piłkarzy, którzy całą swoją karierę zadedykowali jednemu klubowi.

0
SPORT
Władze BVB mają spotkać się z Thomasem Tuchelem w sprawie zerwania kontraktu (lektor)

Władze BVB mają spotkać się z Thomasem Tuchelem w sprawie zerwania kontraktu (lektor) 1:00

29 maja 2017 13:44:39

W tym tygodniu działacze Borussii Dortmund mają ustalić warunki zerwania kontraktu z Thomasem Tuchelem, podaje niemiecki dziennik Bild. Trener BVB ma przez to otrzymać należne mu odszkodowanie w wysokości 2,9 mln euro. Szefowie klubu...

0
SPORT
Therese Johaug: Zorientowałam się, że sport nie jest całym moim życiem" (lektor)

Therese Johaug: Zorientowałam się, że sport nie jest całym moim życiem" (lektor) 1:15

29 maja 2017 13:12:39

Therese Johaug, norweska biegaczka narciarska, została zawieszona na 13 miesięcy za stosowanie niedozwolonych środków. Kara może jednak zostać wydłużona, ponieważ w czerwcu sprawę mistrzyni olimpijskiej z Vancouver będzie rozpatrywał...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.