Karembeu o Krychowiaku: To lider. Nadal uważam, że jest jednym z najlepszych pomocników w Europie 1:04

OCENA:
Publikacja: 09.06.2017, Autor: X-NEWS, christian karembeu, Grzegorz Krychowiak, piłka nożna
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Christian Karembeu, były mistrz Europy i mistrz świata z reprezentacją Francji, który w piątek (9 czerwca) zagra w Polsce w meczu Legend La Liga z Polskimi Legendami, wypowiedział się na temat Grzegorza Krychowiaka. Zdaniem Karembeu, polski pomocnik nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i nawet jeśli po nie najlepszym ubiegłym sezonie nie wywalczy sobie miejsca w składzie wicemistrza Ligue 1, nie będzie miał problemu ze znalezieniem nowego pracodawcy. - To lider. W Sevilli udowodnił, że ma umiejętności, by grać w pomocy. Musi uwierzyć w siebie, bo naprawdę ma potencjał, by regularnie grać w PSG. Jak również w wielu innych ligach. Nadal uważam, że to jeden z najlepszych pomocników w Europie - przyznał Karembeu.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Chyba nawet sam Robert Lewandowski nie spodziewał się, że jego 29. urodziny, które obchodził w poniedziałek, wywołają tak duże poruszenie ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 07:14:15
Artur Szpilka po bolesnej klęsce w pojedynku z Adamem Kownackim nie narzeka na brak ofert. Jedną z nich złożył mu ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 06:33:53
Po udanych testach na torze Hungaroring na Węgrzech wielu kibiców obiecywało sobie, że Robert Kubica zasiądzie za kierownicą bolidu Renault ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 06:33:14
To by była duża strata dla reprezentacji Polski. Kilka dni przed startem mistrzostw Europy ze składu wypadł po kontuzji podstawowy ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 06:32:48
SPORT
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 26:42

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
SPORT
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 26:42

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 26:42

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
SPORT
Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi!

Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi! 26:42

14 sierpnia 2017 09:23:52

Sobota przyniosła kolejny sukces polskiej reprezentacji w lekkiej atletyce. Kamila Lićwinko skoczyła po brąz i dorzuciła do biało-czerwonego worka z medalami siódmy krążek. W niedzielę ostatni dzień lekkoatletycznych zmagań w...

0
SPORT
Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie

Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie 0:48

13 sierpnia 2017 11:34:04

Mistrz Świata w rzucie młotem Paweł Fajdek i brązowy medalista Wojciech Nowicki wybrali się na spacer po Londynie.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.