Kolejny dzień walki w Londynie. Powalczą Fajdek i Nowicki 36:17

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Piątek na mistrzostwach świata w Londynie może być polskim dniem. O medale w rzucie młotem powalczą aktualny mistrz świata Paweł Fajdek i brązowy medalista IO w Rio Wojciech Nowicki. Nie mielibyśmy nic przeciwko, aby wzorem Anity Włodarczyk i Malwiny Kopron, obaj panowie stanęli na podium.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Mistrzostwa Europy siatkarzy - transmisje w TV. Oglądaj Eurovolley 2017 NA ŻYWO w telewizji i INTERNECIE. Gdzie obejrzeć wszystkie mecze ... CZYTAJ DALEJ
16 sierpnia 2017 15:24:57
W pierwszym meczu rywalizacji o fazę grupową Ligi Mistrzów pomiędzy Young Boys a CSKA Moskwa długo utrzymywał się bezbramkowy remis. ... CZYTAJ DALEJ
16 sierpnia 2017 14:40:10
Relacja na żywo z rewanżowego meczu pomiędzy Realem Madryt, a Barceloną. Po zwycięstwie 3:1 na Camp Nou "Królewskim" pozostało postawić ... CZYTAJ DALEJ
16 sierpnia 2017 14:37:25
Mierzący 211 cm wzrostu Marcin Gortat, będący od 2013 roku ambasadorem marki Porsche, otrzymał nowy samochód. Koszykarz grający w drużynie ... CZYTAJ DALEJ
16 sierpnia 2017 14:32:46
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 36:19

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
SPORT
Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi!

Londyn nagrodził Polaków za ciężkie treningi! 36:19

14 sierpnia 2017 09:23:52

Sobota przyniosła kolejny sukces polskiej reprezentacji w lekkiej atletyce. Kamila Lićwinko skoczyła po brąz i dorzuciła do biało-czerwonego worka z medalami siódmy krążek. W niedzielę ostatni dzień lekkoatletycznych zmagań w...

0
SPORT
Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie

Fajdek i Nowicki spacerują po Londynie 0:48

13 sierpnia 2017 11:34:04

Mistrz Świata w rzucie młotem Paweł Fajdek i brązowy medalista Wojciech Nowicki wybrali się na spacer po Londynie.

0
SPORT
Paweł Fajdek po raz trzeci sięgnął po złoto.

Paweł Fajdek po raz trzeci sięgnął po złoto. 36:19

12 sierpnia 2017 20:35:14

Paweł Fajdek po raz trzeci z rzędu został mistrzem świata w rzucie młotem. Brązowy medal zdobył Wojciech Nowicki.

0
SPORT
Starcie Radomiaka Radom z Rozwojem Katowice. Prawdziwa lekcja fair play

Starcie Radomiaka Radom z Rozwojem Katowice. Prawdziwa lekcja fair play 36:19

12 sierpnia 2017 15:00:00

Mecz między Radomiakiem Radom i Rozwojem Katowice. Drugoligowe zespoły pokazały na czym polega uczciwa rywalizacja.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.