Karnetowy rekord Widzewa i 35 tysięcy sprzedanych wejściówek na Lechia-Legia. "To jest niesamowite i pokazuje, jak ludzie w Polsce chcą dobrej piłki" 0:33

OCENA:
Publikacja: 19.03.2017, Autor: X-NEWS,
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Kibice Widzewa Łódź kupili blisko 15310 karnetów na rundę wiosenną III ligi. Sprzedaż przekroczyła wszelkie nadzieje zarządu łódzkiego klubu, który ustanowił na tym polu rekord nie tylko trzeciej ligi, ale i wszystkich poziomów rozgrywkowych w Polsce. 18 marca nastąpiło oficjalne otwarcie nowego obiektu. - To jest niesamowite i pokazuje, jak ludzie w Polsce chcą dobrej piłki, oglądanej na dobrych stadionach. Na mecz Lechii z Legią, szlagier tej kolejki ekstraklasy, także sprzedano już 35 tysięcy biletów, co tylko to potwierdza - powiedział Żelisław Żyżyński, dziennikarz Canal+.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? O której godzinie gra Radwańska z Bouchard? ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:48:17
ŁKS Łódź - Błękitni Stargard Szczeciński NA ŻYWO. Gdzie trasmisja TV i STREAM ONLINE? Mecz ŁKS - Błękitni LIVE w ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:45:31
Zeszłotygodniowe zamachy w Hiszpanii sprawiły, że cały świat pogrążył się po raz kolejny w smutku. Podczas wielu imprez czy meczów ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:36:13
Sokół Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź NA ŻYWO. Gdzie trasmisja TV i STREAM ONLINE? Mecz Sokół - Widzew LIVE w ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2017 14:12:38
SPORT
Pytka ze srebrem UNIWERSJADY na Tajwanie!

Pytka ze srebrem UNIWERSJADY na Tajwanie! 0:39

22 sierpnia 2017 10:50:23

Kamila Pytka zdobyła srebrny medal 29. Letniej Uniwersjady na Tajwanie.

0
SPORT
Polski finał szpadzistek na UNIWERSJADZIE! Złoto dla...

Polski finał szpadzistek na UNIWERSJADZIE! Złoto dla... 1:00

22 sierpnia 2017 10:43:19

Aleksandra Zamachowska zdobyła złoty medal 29. Uniwersjady w rywalizacji szpadzistek. W finale pokonała Kamilę Pytkę.

0
SPORT
29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego!

29. urodziny najlepszego polskiego piłkarza! 100 lat dla Lewego! 57:19

21 sierpnia 2017 20:07:09

Robert Lewandowski obchodzi 29. urodziny. Najlepszy polski piłkarz, na świecie też w ścisłej czołówce, otarł się o złoty but i złotą piłkę . Od Partyzanta Leszno, przez Znicz Pruszków do Bayernu Monachium – droga nie była krótka, ale...

0
SPORT
 Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą!

Wielkie odliczanie przed 29. Letnią Uniwersjadą! 57:19

17 sierpnia 2017 20:02:36

Radość kibiców po sukcesach polskich lekkoatletów w Londynie jeszcze trwa, a już za moment mogą być nowe powody do świętowania. Przed nami kolejna wielka impreza sportowa, która może zakończyć się równie spektakularnie. W Tajwanie za...

0
SPORT
Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem

Lekkoatleci wracają z Londynu z podniesionym czołem 57:19

14 sierpnia 2017 18:34:03

To był piękny turniej dla polskich lekkoatletów i kibiców. Biało-czerwoni osiągnęli w Londynie swój najlepszy wynik w historii występów na Mistrzostwach Świata, zdobywając osiem medali, w tym dwa złote. Dominację potwierdzili w rzucie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.