Tomasz Iwan: Jesteśmy blisko, ale zarazem daleko awansu na MŚ w Rosji. Właśnie teraz jest największe ryzyko utraty szans 1:15

OCENA:
Publikacja: 15.04.2017, Autor: X-NEWS, piłka nożna, piłkarska reprezentacja Polski, Tomasz Iwan
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Reprezentacja Polski po zwycięstwie nad Czarnogórą powiększyła przewagę w grupie E eliminacji mundialu w 2018 roku. Dobra postawa w ostatnich meczach dała kadrze Adama Nawałki 11. miejsce w rankingu FIFA, najwyższe w historii. - Do Rosji jeszcze nie pojechaliśmy. Jesteśmy blisko, ale zarazem daleko awansu. Właśnie teraz jest największe ryzyko utraty szans, bo trzeba jeszcze wymóc na piłkarzach dodatkową motywację. Nie patrzymy na rankingi, to miłe i potwierdza efekty ciężkiej pracy. Teraz najważniejszy jest czerwcowy mecz z Rumunią - powiedział dyrektor reprezentacji Polski ds. organizacyjnych Tomasz Iwan.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
W piątek 16 czerwca rozpoczęło się Euro U-21, czyli młodzieżowe mistrzostwa Europy. Tegoroczna edycja tej imprezy odbywa się w Polsce. ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2017 09:00:00
Zbigniew Boniek miał spory problem, aby po spotkaniu z Anglią doszukać się choćby najmniejszych pozytywów w grze Polaków. Szczerze przyznał, ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2017 08:45:10
Marcin Dorna nie spisał się w roli selekcjonera reprezentacji Polski U-21. Kibice liczyli na medal, a tymczasem biało-czerwoni nie wyszli ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2017 08:05:46
Sprawdziły się niestety przewidywania większości fachowców: polski koszykarz Przemysław Karnowski nie znalazł miejsca w tegorocznym drafcie NBA – naborze młodych ... CZYTAJ DALEJ
23 czerwca 2017 07:49:29
SPORT
Reprezentacja Polski przegraną z Anglią 0:3 zakończyła udział w MME (lektor)

Reprezentacja Polski przegraną z Anglią 0:3 zakończyła udział w MME (lektor) 1:25

22 czerwca 2017 22:51:20

Reprezentacja Polski przegraną z Anglią 0:3 zakończyła swój udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. W spotkaniach ze Słowacją i Szwecją to Biało-Czerwoni trafiali do siatki jako pierwsi. Tym razem, już w 6 minucie, wynik meczu...

0
SPORT
Reprezentacja Chin do lat 20 będzie występować w niemieckiej czwartej lidze? (lektor)

Reprezentacja Chin do lat 20 będzie występować w niemieckiej czwartej lidze? (lektor) 1:10

22 czerwca 2017 21:29:18

Działacze czwartej klasy rozgrywkowej w Niemczech, Regionalligi Sudwest, zaproponowali Chińczykom, by ich reprezentacja do lat 20 wzięła udział w organizowanych przez nich rozgrywkach, podaje SkySports. Sternicy są zdania, że gra...

0
SPORT
Niesamowity gol młodego piłkarza z akademii Barcelony

Niesamowity gol młodego piłkarza z akademii Barcelony 0:35

22 czerwca 2017 19:01:19

Gerard Hernandez, członek akademii piłkarskiej Barcelony, popisał się niesamowitym uderzeniem. W finale turnieju La Liga Promises, tuż po wznowieniu gry, uderzył z kilkudziesięciu metrów i pokonał golkipera gości. Hernandez w dużym...

0
SPORT
Pierwszy trening Michała Probierza z zespołem Cracovii

Pierwszy trening Michała Probierza z zespołem Cracovii 1:10

22 czerwca 2017 18:50:41

Michał Probierz w czwartek przeprowadził pierwszy trening z zespołem Cracovii. 44-latek niespodziewanie objął posadę trenera klubu z Krakowa w poniedziałek. Z "Pasami" związał się dwuletnim kontraktem.

0
SPORT
Probierz zapowiedział duże zmiany w Cracovii

Probierz zapowiedział duże zmiany w Cracovii 0:50

22 czerwca 2017 18:23:48

Michał Probierz sensacyjnie objął posadę trenera Cracovii. 44-letni szkoleniowiec podczas konferencji prasowej zapowiedział spore roszady w klubie. - Zespół czekają duże zmiany. Jak wiadomo niektórzy zawodnicy kończą kontrakty,...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.