GOŁOTA vs. SALETA - 23 luty 2013! 6:44

OCENA:

Już 23 lutego 2013 roku Andrzej Gołota stanie w ringu z Przemkiem Saletą. Będzie to z pewnością najbardziej wyczekiwana walka POLSAT Boxing Night.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
W meczu otwarcia siatkarskich mistrzostw świata Polacy zagrali z Serbią na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na trybunach zasiadło 65 tysięcy ... CZYTAJ DALEJ
3 września 2014 08:40:58
Moja sytuacja w klubie nie jest do pozazdroszczenia, ale co mi pozostało? Zaciskam zęby, wylewam siódme poty na treningach i ... CZYTAJ DALEJ
3 września 2014 08:23:35
Reprezentacja Polski siatkarzy nie może narzekać na warunki pobytu w trakcie fazy grupowej MŚ. Kadrowicze mieszkają w wysokiej klasy hotelu, ... CZYTAJ DALEJ
3 września 2014 08:15:46
Rosja może słono zapłacić za swoja agresję na Ukrainę. Unia Europejska może im nawet odebrać mistrzostwa świata w piłce nożnej ... CZYTAJ DALEJ
3 września 2014 07:15:00
SPORT
Kawulski: Chcemy być ekskluzywnym daniem!

Kawulski: Chcemy być ekskluzywnym daniem! 4:44

2 września 2014 16:21:30

Czas na II część wywiadu z właścicielami KSW. Tym razem Maciej Kawulski i Martin Lewandowski odpowiadają na porównania do największej federacji MMA świata UFC, a także ujawniają dlaczego wolą być ekskluzywnym daniem niż tanim "fast...

0
SPORT
Lewandowski: Stworzyliśmy małego potwora!

Lewandowski: Stworzyliśmy małego potwora! 4:35

2 września 2014 15:31:48

Zobaczcie I z VI części ekskluzywnego wywiadu z właścicielami KSW - czyli największej federcji MMA w Polsce. Maciej Kawulski i Martin Lewandowski w rozmowie z reporterem SuperExpress.TV Konradem Relugą zdradzają tajnik sukcesu KSW. Jak...

0
SPORT
Arkadiusz Milik: Z Gibraltarem musimy wygrać, jesteśmy faworytem

Arkadiusz Milik: Z Gibraltarem musimy wygrać, jesteśmy faworytem 3:32

2 września 2014 09:59:37

Reprezentacja Polski w piłce nożnej prowadzona przez selekcjonera Adama Nawałkę przygotowuje się w Warszawie do pierwszego meczu el. ME 2016. Przeciwnikiem 'Biało-Czerwonych" będzie debiutujący w meczach eliminacyjnych - Gibraltar....

0
SPORT
Łukasz Fabiański: W Arsenalu nic nie zatraciłem!

Łukasz Fabiański: W Arsenalu nic nie zatraciłem! 1:21

2 września 2014 09:51:43

Reprezentacja Polski w piłce nożnej prowadzona przez selekcjonera Adama Nawałkę przygotowuje się w Warszawie do pierwszego meczu el. ME 2016. Przeciwnikiem 'Biało-Czerwonych" będzie debiutujący w meczach eliminacyjnych - Gibraltar....

0
SPORT
Kostecki: Więzienie to strata czasu

Kostecki: Więzienie to strata czasu 4:34

1 września 2014 17:34:24

Dawid Kostecki po dwóch latach opuścił zakład karny i jak najszybciej chce wrócić na ring. Dla boksera więzienie to strata czasu, strata życia, ale mimo wszystko starał się nie zmarnować tego okresu i solidnie trenował.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.