GOŁOTA vs. SALETA - 23 luty 2013! 6:44

OCENA:

Już 23 lutego 2013 roku Andrzej Gołota stanie w ringu z Przemkiem Saletą. Będzie to z pewnością najbardziej wyczekiwana walka POLSAT Boxing Night.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Zmęczeni, ale szczęśliwi polscy siatkarze przyjechali wczoraj do Warszawy na spotkanie z nową szefową rządu. Pani premier Ewa Kopacz zaprosiła ... CZYTAJ DALEJ
23 września 2014 10:13:48
Wspaniali polscy kibice ponieśli swój wielki zespół do złota - w takim duchu media na całym świecie komentują finał siatkarskiego ... CZYTAJ DALEJ
23 września 2014 10:09:27
- Wszystko zostało zapisane w kontraktach zawodników, na pewno nie będą narzekać. Będzie bardzo dobra premia - mówi "SE" prezes ... CZYTAJ DALEJ
23 września 2014 08:54:08
Nie ma lepszego momentu na zakończenie kariery w kadrze niż złoty medal mistrzostw świata - zapowiada rozgrywający Paweł Zagumny (37 ... CZYTAJ DALEJ
23 września 2014 08:53:22
SPORT
KSW 28: Fighters' Den - Andryszak vs. Włodarek

KSW 28: Fighters' Den - Andryszak vs. Włodarek 19:37

23 września 2014 09:24:54

Zapowiedź pojedynku w wadze ciężkiej, który otworzy główną kartę KSW 28, 4 października w Szczecinie. Michał Andryszak spotka się w klatce z Michałem Włodarkiem. 

0
SPORT
Verva na Narodowym: BEST OF!

Verva na Narodowym: BEST OF! 1:19

22 września 2014 16:21:40

Za nami Verva Street Racing 2014 - Dakar na Narodowym. Nie zabrakło wielkich emocji. Była amerykańska klasyka i polski oldschool. Potężne maszyny, piękne kobiety, publiczność rozgrzana do czerewoności, a to wyszstko za sprawą...

0
SPORT
VERVA STREET RACING 2014: Co tam się działo?!

VERVA STREET RACING 2014: Co tam się działo?! 3:27

22 września 2014 15:32:32

Za nami Verva Street Racing 2014 - Dakar na Narodowym. Nie zabrakło wielkich emocji. Była amerykańska klasyka i polski oldschool. Potężne maszyny, piękne kobiety, publiczność rozgrzana do czerewoności, a to wyszstko za sprawą...

0
SPORT
Kliczko: Groził, że mnie zastrzeli!

Kliczko: Groził, że mnie zastrzeli! 2:46

22 września 2014 14:50:38

Władimir Kliczko w Polsce. Mistrz świata wagi ciężkiej w boksie pojawił się w naszym kraju przy okazji otwarcia jednej z sieci siłowni. Zobaczcie co powiedział na temat Shannona Briggsa - boksera, który od pewnego czasu podąża za nim po...

0
SPORT
Kolejna duża impreza w Polsce? "Jesteśmy mocno zaawansowani"

Kolejna duża impreza w Polsce? "Jesteśmy mocno zaawansowani" 19:37

22 września 2014 12:49:03

Prezes PZPS, Mirosław Przedpełski, przyznał, że są już propozycje zorganizowania w Polsce kolejnych imprez siatkarskich.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.