GOŁOTA vs. SALETA - 23 luty 2013! 6:44

OCENA:

Już 23 lutego 2013 roku Andrzej Gołota stanie w ringu z Przemkiem Saletą. Będzie to z pewnością najbardziej wyczekiwana walka POLSAT Boxing Night.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Zamieszanie w Dublinie! Prezes Podkarpackiego ZPN i członek zarządu PZPN Kazimierz Greń (53 l.) przed spotakniem Irlandia - Polska w ... CZYTAJ DALEJ
31 marca 2015 13:13:14
Reprezentacja Polski zremisowała z Irlandią w Dublinie 1:1 w ramach eliminacji do mistrzostw Europy we Francji, lecz nie milkną echa ... CZYTAJ DALEJ
31 marca 2015 12:22:26
Bayern Monachium jest gotów pobić rekord świata i dokonać najdroższego transferu w historii piłki nożnej! Jak wyjawił dyrektor finansowy "Bawarczyków" ... CZYTAJ DALEJ
31 marca 2015 12:20:02
Sędzia Laguna, Bolo Łącznik, prezes Kmita - te postaci zna niemal każdy kibic piłki nożnej. Dziś, 31 marca, świętujemy kolejną ... CZYTAJ DALEJ
31 marca 2015 11:58:54
SPORT
Maciej Rybus: Chcę odejść, żeby się rozwijać

Maciej Rybus: Chcę odejść, żeby się rozwijać 1:14

30 marca 2015 13:51:11

Przed spotkaniem Irlandia - Polska Maciej Rybus ogłosił, że chciałby odejść z Tereka Grozny, ponieważ czuje,  że w tym klubie już się nie rozwija. Jaki kierunek obrałby polski pomocnik?

0
SPORT
KSW 31 coraz bliżej! Zobaczcie zapowiedź!

KSW 31 coraz bliżej! Zobaczcie zapowiedź! 19:25

30 marca 2015 13:41:35

Przedstawienie bohaterów gali KSW 31, która odbędzie się 23 maja w trójmiejskiej ERGO ARENIE. W głównych walkach zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego, Michała Materlę, Karola Bedorfa, Tomasza Drwala, Macieja Jewtuszkę, Jaya Silvę, Karola...

0
SPORT
Sasha Sidorenko: Sercem jestem na Ukrainie

Sasha Sidorenko: Sercem jestem na Ukrainie 3:51

30 marca 2015 12:00:26

Sasha Sidorenko zadebiutuje w zawodowym ringu 18 kwietnia podczas gali w Legionowie. Piękna Ukrainka podpisała kontrakt z grupą Tomasza Babilońskiego. Czy Sasha zostanie w Polsce na dłużej? Jakie odczucia towarzysza jej przed pierwszą...

0
SPORT
Szpakowski:Mam nadzieję, że Błaszczykowski nie żegna się z kadrą

Szpakowski:Mam nadzieję, że Błaszczykowski nie żegna się z kadrą 3:45

29 marca 2015 12:40:44

Zobaczcie komentarz Dariusza Szpakowskiego do sprawy braku powołania dla Jakuba Błaszczykowskiego na mecz z Irnaldią. Czy to dobra decyzja trenera Adama Nawałki?

0
SPORT
Szpakowski: Ta reprezentacja ma kręgosłup

Szpakowski: Ta reprezentacja ma kręgosłup 3:29

29 marca 2015 10:33:59

Zobaczcie rozmowę z komentatorem sportowym Dariuszem Szpakowskim. Jak ocenia szanse Polski w meczu z Irlandią? O czym będą decydować kolejne spotkania? Przekonajcie się!

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.