GOŁOTA vs. SALETA - 23 luty 2013! 6:44

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Już 23 lutego 2013 roku Andrzej Gołota stanie w ringu z Przemkiem Saletą. Będzie to z pewnością najbardziej wyczekiwana walka POLSAT Boxing Night.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Tottenham Hotspur wygrał z Manchesterem City 2:1 na Etihad Stadium! "Koguty" ponownie pokazały, że bardzo poważnie myślą o mistrzowskim tytule, ... CZYTAJ DALEJ
14 lutego 2016 19:25:40
Bayern Monachium umacnia się na prowadzeniu w Bundeslidze: pokonał na wyjeździe Augsburg 3:0. Kolejne dwie bramki na koncie zapisał Robert ... CZYTAJ DALEJ
14 lutego 2016 19:23:46
Peter Prevc dzieli i rządzi - Słoweniec wygrał już 11. konkurs w sezonie. Słoweniec zmierza po Kryształową Kulę, a tej ... CZYTAJ DALEJ
14 lutego 2016 18:48:47
Lech Poznań nie rezygnuje z planów obrony tytułu mistrzowskiego. Na inaugurację wiosny w Poznaniu Kolejorz rozniósł Termalicę Niecieczę 5:2. Bardzo ... CZYTAJ DALEJ
14 lutego 2016 18:28:06
SPORT
Co Adam Hlousek wiedział o EKSTRAKLASIE?

Co Adam Hlousek wiedział o EKSTRAKLASIE? 0:54

14 lutego 2016 19:30:00

Co Adam Hlousek wiedział o EKstraklasie przed przyjściem do Legii?

0
SPORT
Skromność nowego gracza Legii: Te słowa są trochę na wyrost

Skromność nowego gracza Legii: Te słowa są trochę na wyrost 1:15

14 lutego 2016 11:00:00

Jarosław Niezgoda w opinii wielu osób, jest jednym z wygranych zgrupowań na Malcie. Czy młody zawodnik znajdzie uznanie w oczach Stanisława Czerczesowa i już w rundzie wiosennej obecnego sezonu dostanie szansę na pokazanie pełni swoich...

0
SPORT
Messi i Ronaldo w... lidze CHIŃSKIEJ?

Messi i Ronaldo w... lidze CHIŃSKIEJ? 45:01

13 lutego 2016 18:00:00

Kilkudziesięciomilionowe transfery Teixeiry, Ramiresa czy Jacksona Martineza mogą być dopiero początkiem chińskiej ofensywy. Sven-Göran Eriksson, były selekcjoner reprezentacji Anglii, pracujący od kilku lat w Państwie Środka, jest...

0
SPORT
Adam Hlousek: W wyborze Legii pomógł mi Przemek TYTOŃ

Adam Hlousek: W wyborze Legii pomógł mi Przemek TYTOŃ 1:14

12 lutego 2016 21:00:00

Adam Hlousek zamienił niemiecki VFB Stuttgart na Legię Warszawa. Dlaczego czeski obrońca zdecydował się podpisać kontrakt z warszawskim klubem?

0
SPORT
Co Zofia Klepacka szykuje na walentynki?

Co Zofia Klepacka szykuje na walentynki? 45:01

12 lutego 2016 20:00:00

- Nie traktuję tego jak jakiegoś specjalnego święta, ale z drugiej strony walentynki to walentynki. Zawsze dostaję kwiaty od męża, więc jest przyjemnie. W tym roku szykuję dla męża i dzieci niespodziankę. Chce ich zabrać na mecz Legii....

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.