GOŁOTA vs. SALETA - 23 luty 2013! 6:44

OCENA:

Już 23 lutego 2013 roku Andrzej Gołota stanie w ringu z Przemkiem Saletą. Będzie to z pewnością najbardziej wyczekiwana walka POLSAT Boxing Night.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Liga Europy dla Sevilli - ekipa Grzegorza Krychowiaka pokonała Dnipro Dniepropietrowsk w finale na Stadionie Narodowym. Polak zapisał się jako ... CZYTAJ DALEJ
28 maja 2015 11:38:46
Gdy Grzegorz Krychowiak udzielał wywiadu po wygranym finale Pucharu Europy, przed kamerą stanęła jego piękna dziewczyna Celia Jaunat! Było dużo ... CZYTAJ DALEJ
28 maja 2015 11:36:35
To już ostatnie chwile utalentowanego Ondreja Dudy w Legii Warszawa? Jak podaje prestiżowa "La Gazetta Dello Sport", słowacki pomocnik jest ... CZYTAJ DALEJ
28 maja 2015 11:33:58
Jerzy Janowicz - Leonardo Mayer w II rundzie French Open NA ŻYWO! Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO z meczu ... CZYTAJ DALEJ
28 maja 2015 11:09:56
SPORT
Martin Kaczmarski: Znowu jestem gościem, którego wszyscy leją

Martin Kaczmarski: Znowu jestem gościem, którego wszyscy leją 1:39

28 maja 2015 10:00:12

Rallycross to dla Martina Kaczmarskiego zupełnie nowy rozdział w karierze. Kierowca związany do tej pory z rajdami cross-country musi zmierzyć się z wieloma trudnościami, jakie niesie ze sobą start w wyścigach rallycrossowych. Jakie są...

0
SPORT
Zatrzymanie działaczy FIFA. Jerzy Dudek komentuje

Zatrzymanie działaczy FIFA. Jerzy Dudek komentuje 0:59

28 maja 2015 00:36:59

Jerzy Dudek o zatrzymaniach wśród działaczy FIFA.

0
SPORT
SEVILLA WYGRAŁA FINAŁ LIGI EUROPY! Krychowiak trafił!

SEVILLA WYGRAŁA FINAŁ LIGI EUROPY! Krychowiak trafił! 42:06

28 maja 2015 00:36:46

Sevilla FC pokonała Dnipro Dniepropietrowsk 3:2 w finale LIGI EUROPY i obroniła tym samym trofeum wywalczone przed rokiem. W zwycięstwie hiszpańskiego zespołu ogromną rolę odegrał Grzegorz Krychowiak, zdobywaca jednej z bramek. Dwa...

0
SPORT
Krzysztof Hołowczyc: Serce zabiło mocniej

Krzysztof Hołowczyc: Serce zabiło mocniej 1:04

27 maja 2015 16:00:08

Krzysztof Hołowczyc ma za sobą dwa starty w zawodach rallycrossowych. Podczas debiutu w Portugalii "Hołkowi" udało się nawet wygrać pierwszy wyścig, w którym przyszło mu startować.

0
SPORT
Dudek: Szatnia Realu jest specyficzna

Dudek: Szatnia Realu jest specyficzna 2:09

27 maja 2015 15:08:03

Były bramkarz piłkarskiej reprezentacji Polski Jerzy Dudek w rozmowie z reporterem Super Express TV Konradem Relugą komentuje zwolnienie trenera Realu Madryt Carlo Ancelottiego. Były piłkarz "Królewskich" wskazuje też jego ewentualnych...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.