GOŁOTA vs. SALETA - 23 luty 2013! 6:44

OCENA:

Już 23 lutego 2013 roku Andrzej Gołota stanie w ringu z Przemkiem Saletą. Będzie to z pewnością najbardziej wyczekiwana walka POLSAT Boxing Night.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
AC Milan - Inter Mediolan to bez wątpienia hit 12. kolejki Serie A. Obie drużyny mają daleką drogę, żeby dogonić ... CZYTAJ DALEJ
23 listopada 2014 19:06:05
Przed nami wielkie, 282. derby Mediolanu! Starcie AC Milan - Inter Mediolan to klasyk Serie A i nie tylko - ... CZYTAJ DALEJ
23 listopada 2014 19:03:43
Szósty mecz, szósty triumf! Szczypiorniści Vive Kielce idą jak burza w rozgrywkach Ligi Mistrzów! W niedzielę podopieczni Tałanta Dujszebajewa rozbili ... CZYTAJ DALEJ
23 listopada 2014 18:32:11
Co nas czeka w nowym sezonie skoków narciarskich? Kto będzie wygrywać? Kto sprawi największy zawód? Jak formę oceniają trenerzy i ... CZYTAJ DALEJ
23 listopada 2014 18:09:57
SPORT
Jaki będzie nowy sezon? Oceniają zawodnicy i trenerzy

Jaki będzie nowy sezon? Oceniają zawodnicy i trenerzy 19:42

23 listopada 2014 16:58:51

O formie w nowym sezonie Pucharu Świata opowiadają m.in. Niemcy, Austriacy i Norwegowie.

0
SPORT
Wspomnienia Małysza. "Będziesz jak Goldi"

Wspomnienia Małysza. "Będziesz jak Goldi" 19:42

23 listopada 2014 16:56:35

"Orzeł z Wisły" opowiada o swoim pierwszym triumfie w zawodach Pucharu Świata. Na najwyższym stopniu podium stanął 17 marca 1996 roku w Oslo.

0
SPORT
Kruczek: liczymy, że uda się szybko naprawić nogę Kamila

Kruczek: liczymy, że uda się szybko naprawić nogę Kamila 19:42

23 listopada 2014 11:56:41

Trener polskich skoczków o kontuzji mistrza olimpijskiego, która uniemożliwiła mu starty w Klingenthal.

0
SPORT
Tajniki pracy polskich serwismenów

Tajniki pracy polskich serwismenów 19:42

22 listopada 2014 14:59:00

Kacper Skrobot pokazuje, jak wygląda przygotowanie nart biało-czerwonych.

0
SPORT
Trybański: Chcę z Legią zagrać w ekstraklasie!

Trybański: Chcę z Legią zagrać w ekstraklasie! 4:00

21 listopada 2014 13:00:48

Cezary Trybański po grze w Stanach, Czechach i na Litwie zakotwiczył w Polsce. Pierwszy Polak w NBA reprezentuje barwy warszawskiej Legii i marzy, aby ze stołecznym klubem awansować do Tauron Basket Ligi. Cel ambitny, ale możliwy do...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.