GOŁOTA vs. SALETA - 23 luty 2013! 6:44

OCENA:

Już 23 lutego 2013 roku Andrzej Gołota stanie w ringu z Przemkiem Saletą. Będzie to z pewnością najbardziej wyczekiwana walka POLSAT Boxing Night.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Weekend wrażeń i... przerwa. 7. kolejka Ekstraklasy zakończyła wakacyjne zmagania naszych ligowców. Kto w trakcie ostatnich kilku tygodni zrobił na ... CZYTAJ DALEJ
31 sierpnia 2015 22:50:22
Urszula Radwańska nie będzie miała możliwości na US Open zmierzenia się ze swoją siostrą - Agnieszką. Młodsza z sióstr odpadła ... CZYTAJ DALEJ
31 sierpnia 2015 22:29:14
Jakub Błaszczykowski oficjalnie zmienił klub i został nowym piłkarzem Fiorentiny! Borussia Dortmund poinformowała o wypożyczeniu polskiego skrzydłowego do ekipy z ... CZYTAJ DALEJ
31 sierpnia 2015 22:21:01
To już oficjalna wiadomość! Sławomir Peszko powraca do Ekstraklasy - został nowym piłkarzem Lechii Gdańsk. Skrzydłowy reprezentacji Polski w ostatniej ... CZYTAJ DALEJ
31 sierpnia 2015 20:57:59
SPORT
Piękne kobiety na Baja Poland - zobacz rajd od innej strony

Piękne kobiety na Baja Poland - zobacz rajd od innej strony 0:59

31 sierpnia 2015 16:49:16

Nie od dziś wiadomo, że tam, gdzie szybkie samochody, znajdziemy piękne kobiety. Rajd Lotto Baja Poland 2015 doskonale odzwierciedla tę starą prawdę. Miasteczko rajdowe pełne było pań, które swoją urodą przyciągały uwagę kibiców i...

0
SPORT
Hołowczyc skończył z rajdami. Co na to inni zawodnicy?

Hołowczyc skończył z rajdami. Co na to inni zawodnicy? 1:25

31 sierpnia 2015 16:22:23

Krzysztof Hołowczyc po raz piąty w karierze wygrał rajd Lotto Baja Poland. "Hołek" nie dał szans nawet tak utytułowanemu kierowcy jak Nasser Al-Attiyah. Na mecie Baja Poland 2015 Hołowczyc ogłosił, że postanowił zakończyć, jak sam...

0
SPORT
Puchar Świata w Szczecinie - Najlepsi kierowcy na Baja Poland

Puchar Świata w Szczecinie - Najlepsi kierowcy na Baja Poland 3:37

30 sierpnia 2015 15:00:18

Rajd Lotto Baja Poland 2015 po raz kolejny przyciągnął do Szczecina światową czołówkę kierowców cross-country. Na trasie możemy obserwować popisy takich gwiazd jak Nasser Al-Attiyach, Krzysztof Hołowczyc, Adam Małysz, Martin Kaczmarski,...

0
SPORT
Pekin. Złoci medaliści już w kraju!

Pekin. Złoci medaliści już w kraju! 0:46

28 sierpnia 2015 16:10:04

Złoci medaliści lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Pekinie Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek wrócili do Polski. Zobaczcie jak ich witano.

0
SPORT
Pekin. Trener Anity Włodarczyk: Kropką nad i byłby rekord

Pekin. Trener Anity Włodarczyk: Kropką nad i byłby rekord 3:03

28 sierpnia 2015 11:10:56

Zobaczcie rozmowę z trenerem Anity Włodarczyk swieżo upieczonej mistrzyni świata w rzucie młotem z Pekinu. Krzysztof Kaliszewski zapowiada, że w tym sezonie postarają się poprawić rekord świata należący do naszej mistrzyni.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.