GOŁOTA vs. SALETA - 23 luty 2013! 6:44

OCENA:

Już 23 lutego 2013 roku Andrzej Gołota stanie w ringu z Przemkiem Saletą. Będzie to z pewnością najbardziej wyczekiwana walka POLSAT Boxing Night.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Piorunująco rozpoczęła się kariera Artura Szpilki w USA! Polak potrzebował zaledwie dwóch rund, by znokautować doświadczonego Ty Cobba na gali ... CZYTAJ DALEJ
25 kwietnia 2015 06:56:06
Cóż to będzie za dwumecz! Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim (27 l.) w składzie o wielki finał Ligi Mistrzów powalczy ... CZYTAJ DALEJ
25 kwietnia 2015 06:25:40
Szpilka - Cobb w INTERNECIE i TV za darmo. W sobotę wczesnym ranem do ringu w Chicago wejdą Artur Szpilka ... CZYTAJ DALEJ
25 kwietnia 2015 05:07:59
W sobotę hokeiści reprezentacji Polski zagrają z Węgrami w mistrzostwach świata dywizji IA. Jeżeli wygrają, wywalczą awans i za rok ... CZYTAJ DALEJ
25 kwietnia 2015 02:00:00
SPORT
Kusiły go kluby NHL, wybrał posługę Bogu. Ksiądz Paweł Łukaszka

Kusiły go kluby NHL, wybrał posługę Bogu. Ksiądz Paweł Łukaszka 3:45

24 kwietnia 2015 14:17:17

Ksiądz Paweł Łukaszka, proboszcz parafii Kojszówka - Wieprzec to niesamowita postać. W wieku 17 lat został wybrany najlepszym zawodnikiem i najlepszym bramkarzem Mistrzostw Europy juniorów w hokeju na lodzie. O hokejowych początkach i...

0
SPORT
Sulęcki o Gmitruku: Wspiera mnie mentalnie

Sulęcki o Gmitruku: Wspiera mnie mentalnie 2:11

24 kwietnia 2015 14:12:00

Zobaczcie rozmowę z Maciejem Sulęckim. Bokser opowiada w niej m.in o swoich kontaktach z byłym trenerem Andrzejem Gmitrukiem.

0
SPORT
MŚ Dywizji 1A. Kolusz: Po awansie do elity? Autobus w bramce

MŚ Dywizji 1A. Kolusz: Po awansie do elity? Autobus w bramce 3:56

24 kwietnia 2015 13:23:45

Przed hokejowymi MŚ Dywizji 1A, o szansach naszej kadry porozmawialiśmy z kapitanem reprezentacji Marcinem Koluszem. Postanowiliśmy zabawić się we wróżby i zapytaliśmy Marcina o to, jak wyobraża sobie polską reprezentację w gronie...

0
SPORT
MŚ Dywizji 1A. Kolusz: To najważniejszy mecz w karierze

MŚ Dywizji 1A. Kolusz: To najważniejszy mecz w karierze 2:04

24 kwietnia 2015 12:54:50

Polscy hokeiści mają olbrzymią szansę, aby odnieść ogromny sukces, na który ta dyscyplina czeka od kilkunastu lat. Ostatni mecz MŚ Dywizji 1A będzie dla podopiecznych Jacka Płachty meczem o awans do hokejowej elity. Aby Polska znalazła...

0
SPORT
MŚ Dywizji 1A. Kolusz przed Węgrami: Musimy zagrać swój hokej!

MŚ Dywizji 1A. Kolusz przed Węgrami: Musimy zagrać swój hokej! 1:42

24 kwietnia 2015 12:46:44

W ostatnim meczu na MŚ Dywizji 1A Polacy zmierzą się z reprezentacją Węgier. Stawką sobotniego spotkania będzie awans do hokejowej elity, w której grają m.in. Rosja, Stany Zjednoczone, czy Kanada. Kapitan reprezentacji studzi...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.