GOŁOTA vs. SALETA - 23 luty 2013! 6:44

OCENA:

Już 23 lutego 2013 roku Andrzej Gołota stanie w ringu z Przemkiem Saletą. Będzie to z pewnością najbardziej wyczekiwana walka POLSAT Boxing Night.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Obrońcy aresztowanych szefów PZPS Mirosława P. (63 l.) i Artura P. (43 l.) złożyli do sądu zażalenie na decyzję o ... CZYTAJ DALEJ
18 grudnia 2014 02:00:00
W szczerej rozmowie z "Super Expressem" były mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (33 l., 49-3-1, 35 k.o.) ... CZYTAJ DALEJ
18 grudnia 2014 02:00:00
Michał Probierz (42 l.) sprawdza się dobrze nie tylko w roli trenera, ale również modela. Szkoleniowiec Jagiellonii wziął udział w ... CZYTAJ DALEJ
18 grudnia 2014 02:00:00
Na tym chudym chłopaku ze słowackich Koszyc Legia zarobi miliony. Pożądany przez pół Europy Ondrej Duda (20 l.) w ciągu ... CZYTAJ DALEJ
18 grudnia 2014 02:00:00
SPORT
Martin Kaczmarski: Dakar mógłby mnie zabić

Martin Kaczmarski: Dakar mógłby mnie zabić 6:47

17 grudnia 2014 16:00:29

Od kilku tygodni wiadomo już, że Martin Kaczmarski nie wystartuje w RAJDZIE DAKAR 2015. Podczas jego wizyty w studiu Super Express.TV zapytaliśmy go o to, czy nie myślał, aby wybrać się do Ameryki Południowej w roli kibica. Młody...

0
SPORT
Tajner: w Engelbergu wróci duch zespołu

Tajner: w Engelbergu wróci duch zespołu 35:46

17 grudnia 2014 14:14:53

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego – Apoloniusz Tajner – ocenił szanse biało-czerwonych w najbliższych zawodach PŚ. Transmisja kwalifikacji w piątek w TVP1 i SPORT.TVP.PL.

0
SPORT
Kaczmarski: Podczas Dakaru myślałem o chipsach

Kaczmarski: Podczas Dakaru myślałem o chipsach 6:56

15 grudnia 2014 16:36:04

Przed ważnymi startami, walką o punkty itp, wielu sportowców ma swoje rytuały pomagające skoncentrować się i zmobilizować do walki o jak najlepszy wynik. Jaki rytuał ma Martin Kaczmarski, o czym myśli podczas rajdowych odcinków?...

0
SPORT
Kowalczyk: rezygnuję, bo... Przecież widać!

Kowalczyk: rezygnuję, bo... Przecież widać! 35:46

14 grudnia 2014 15:25:35

Justyna Kowalczyk poinformowała, że nie wystąpi w następnych zawodach PŚ w Davos. Zamiast tego pojedzie do Austrii, gdzie wystartuje w biegach niższej rangi.

0
SPORT
Radwańska: Navratilova ma pomóc w Wielkich Szlemach

Radwańska: Navratilova ma pomóc w Wielkich Szlemach 35:46

14 grudnia 2014 08:22:46

Najlepsza polska tenisistka podsumowała poprzedni sezon i opowiedziała m.in. o nawiązaniu współpracy ze słynną tenisistką – Martiną Navratilovą.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.