GOŁOTA vs. SALETA - 23 luty 2013! 6:44

OCENA:

Już 23 lutego 2013 roku Andrzej Gołota stanie w ringu z Przemkiem Saletą. Będzie to z pewnością najbardziej wyczekiwana walka POLSAT Boxing Night.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Czy to pierwszy zgrzyt na linii Martina Navratilova (58 l.) - Agnieszka Radwańska (26 l.)? Po porażce polskiej tenisistki w ... CZYTAJ DALEJ
27 stycznia 2015 16:39:38
Michał Masłowski (26 l.) przechodzi z Zawiszy Bydgoszcz do Legii. Jak udało nam się ustalić, warszawski klub zgodził się zapłacić ... CZYTAJ DALEJ
27 stycznia 2015 16:19:08
Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych po zaciętym boju na mistrzostwach świata w Katarze wyeliminowała Szwecję i awansowała do ćwierćfinału imprezy. W ... CZYTAJ DALEJ
27 stycznia 2015 15:41:41
Polska - Chorwacja na MŚ w Katarze! Po kapitalnym meczu Polska pokonała Szwecję i kolejnym etapem na drodze do triumfu ... CZYTAJ DALEJ
27 stycznia 2015 15:08:35
SPORT
Kostecki: Ściąłem włosy przez zakład z synem

Kostecki: Ściąłem włosy przez zakład z synem 1:39

27 stycznia 2015 10:00:00

Dawid Kostecki po wyjściu z więzienia szokował fryzurą. Teraz jednak ściął warkoczyki i wrócił do poprzedniego stylu. Dlaczego?

0
SPORT
"Diablo" Włodarczyk o Szpilce: Spotkamy się w ringu

"Diablo" Włodarczyk o Szpilce: Spotkamy się w ringu 2:05

26 stycznia 2015 13:48:08

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk po walce w Moskwie stracił pas federeacji WBC na rzecz Grigorija Drozda. Teraz polski bokser przygotowuje się do walki rewanżowej, aby odzyskać stracony pas. Ponadto wypowiedział się również na temat...

0
SPORT
Dawid Kostecki: Przegrałem, bo nie miałem kondycji

Dawid Kostecki: Przegrałem, bo nie miałem kondycji 2:04

26 stycznia 2015 13:30:49

Dawid Kostecki przegrał walkę w Krakowie z Grzegorzem Sołdrą. Dla wielu była to niespodzianka, bo sam Kostecki powtarzał, że zmiecie rywala z ringu. Przed kamerą przyznał, co było przyczyną porażki...

0
SPORT
Kapitan RC Legia Warsaw: Twardy sport, ale zawodnicy się szanują

Kapitan RC Legia Warsaw: Twardy sport, ale zawodnicy się szanują 2:43

25 stycznia 2015 21:03:59

Rugby to gra bardzo twarda i wymagająca od zawodników bardzo dobrej kondycji. Oglądając mecze, zdarza się zauważyć zawodników w specjalnych kaskach chroniących głowę, uszy. Jak naprawdę wygląda sprawa ostrości i brutalności tej gry?...

0
SPORT
Dawid Kostecki: Zawsze będę pewny zwycięstwa

Dawid Kostecki: Zawsze będę pewny zwycięstwa 2:13

25 stycznia 2015 10:25:21

Dawid Kostecki przegrał walkę w Krakowie z Grzegorzem Sołdrą. Dla wielu była to niespodzianka, bo sam Kostecki powtarzał, że zmiecie rywala z ringu. Teraz w rozmowie z Super Express.tv przyznaje, że pogodził się z porażką, ale wychodząc...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.