GOŁOTA vs. SALETA - 23 luty 2013! 6:44

OCENA:

Już 23 lutego 2013 roku Andrzej Gołota stanie w ringu z Przemkiem Saletą. Będzie to z pewnością najbardziej wyczekiwana walka POLSAT Boxing Night.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Potwierdziły się informacje "Super Expressu". 8 listopada w Krakowie wielki hit wagi ciężkiej - walka Artura Szpilki (25 l., 16-1, ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2014 08:15:34
Po nieudanych wojażach zagranicznych Grzegorz Sandomierski (25 l.) wrócił do Ekstraklasy. Bramkarz Zawiszy nie zamierza jednak rezygnować z podboju Europy. ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2014 08:14:55
Lech Poznań przegrał w Estonii 0:1 w pierwszym meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Europy, ale rozbijając w Ekstraklasie Piasta Gliwice ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2014 08:00:00
Wydawało się, że Ruch Chorzów w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europy "wciągnie nosem" FC Vaduz, tymczasem w pierwszym meczu u ... CZYTAJ DALEJ
24 lipca 2014 08:00:00
SPORT
Tour de France: Rafał Majka przeszedł do historii!

Tour de France: Rafał Majka przeszedł do historii! 25:30

23 lipca 2014 18:42:11

Rafał Majka przeszedł do historii polskiego kolarstwa. Zawodnikowi grupy Tinkoff-Saxo udało się wygrać dwa etapy tegorocznego Tour de France. Majka jest także liderem klasyfikacji górskiej "Wielkiej Pętli". - Rafał pisał mi, że będzie...

0
SPORT
Walka Adamek vs Szpilka potwierdzona!

Walka Adamek vs Szpilka potwierdzona! 25:30

23 lipca 2014 16:16:56

Długo oczekiwany pojedynek Tomasza Adamka z Arturem Szpilką w tym roku dojdzie do skutku. - Zapowiada się niezwykle emocjonująca walka. Za Adamkiem stoją umiejętności, wiedza i doświadczenie, a z Szpilką energia i chęć osiągnięcia...

0
SPORT
Jan Urban: Legia Warszawa zagra w III rundzie el. Ligi Mistrzów

Jan Urban: Legia Warszawa zagra w III rundzie el. Ligi Mistrzów 25:30

23 lipca 2014 11:24:32

W środę o 20:45 Mistrz Polski, Legia Warszawa, zmierzy się z irlandzkim St. Patrick's Athletic w II rundzie el. Ligi Mistrzów. Były trener "Wojskowych", Jan Urban uważa, że Legię zobaczymy na kolejnym szczeblu tych eliminacji. Obecny...

0
SPORT
Lewandowski po debiucie w Bayernie!

Lewandowski po debiucie w Bayernie! 25:30

22 lipca 2014 15:24:40

- Gol strzelony już w debiucie dał mi dużo pewności siebie - powiedział Robert Lewandowski po swoim pierwszym meczu w barwach Bayernu Monachium. Bawarczycy, grający bez świeżo upieczonych mistrzów świata, którzy przebywają aktualnie na...

0
SPORT
Lahm i spółka uszkodzili Puchar Świata!

Lahm i spółka uszkodzili Puchar Świata! 25:31

20 lipca 2014 11:00:05

Prezes Niemieckiej Federacji Piłkarskiej przyznał, że zawodnicy reprezentacji Niemiec, podczas fety na stadionie Maracana, uszkodzili Puchar Świata przyznawany za zdobycie Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Zespół Joachima Loewa okazał...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.