GOŁOTA vs. SALETA - 23 luty 2013! 6:44

OCENA:

Już 23 lutego 2013 roku Andrzej Gołota stanie w ringu z Przemkiem Saletą. Będzie to z pewnością najbardziej wyczekiwana walka POLSAT Boxing Night.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Sevilla po dobrym meczu wygrała z Valencią 2:0 i jest w dobrej sytuacji przed rewanżem w pólfinale Ligi Europejskiej. Bardzo ... CZYTAJ DALEJ
24 kwietnia 2014 22:59:05
Już tylko jednej wygranej brakuje koszykarkom CCC Polkowice do obrony mistrzostwa Polski. Zawodniczkom z Dolnego Śląska w pokonaniu Wisły Can-Pack ... CZYTAJ DALEJ
24 kwietnia 2014 21:08:06
Ponoć telewizja ogłupia. Internet też. Po środowej porażce Bayernu Monachium z Realem Madryt mniej zorientowani mogli poczuć się oszukani albo ... CZYTAJ DALEJ
24 kwietnia 2014 19:41:09
Bramkarz Warty Poznań Mateusz Filipowiak będzie testowany przez grającą we włoskiej Serie A Catanię - poinformowała oficjalna strona poznańskiego klubu. CZYTAJ DALEJ
24 kwietnia 2014 19:24:54
SPORT
WOJAK BOXING NIGHT Starcie Głażewskiego z Miszkinem

WOJAK BOXING NIGHT Starcie Głażewskiego z Miszkinem 0:49

24 kwietnia 2014 18:08:31

Starcie Pawła Głażewskiego z Maciejem Miszkinem na konferencji przed galą Wojak Boxing Night w Legionowie. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 19:30.

0
SPORT
KSW 27 CAGE TIME - ZAPOWIEDŹ

KSW 27 CAGE TIME - ZAPOWIEDŹ 15:37

22 kwietnia 2014 09:55:49

17 maja 2014 roku w ERGO ARENA Gdańsk/Sopot odbędzie się gala KSW 27 Cage Time. Tym razem zawodnicy staną do walki w klatce. Przed kibicami zaprezentują się: Mamed Khalidow, Aslambek Saidov, Mariusz Pudzianowski, Borys Mańkowski, Oli...

0
SPORT
Tybura: Walka z Pudzianowskim? Nie wiem...

Tybura: Walka z Pudzianowskim? Nie wiem... 5:00

21 kwietnia 2014 10:46:08

Zawodnik MMA Marcin Tybura w wywiadzie dla SuperExpress.tv opowiada o ewentualnym pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim i kolejnych walkach w Rosji. Tybura zdradził nam również swoje sportowe marzenia. Zobaczcie sami!

0
SPORT
Tybura - Zawodnik MMA podbija Rosję!

Tybura - Zawodnik MMA podbija Rosję! 3:26

20 kwietnia 2014 12:44:32

Specjalnym gościem SuperExpress.tv był zawodnik MMA Marcin Tybura. W rozmowie z Konradem Relugą Tybura opowiada o tym dlaczego zdecydował się na występy w Rosji oraz jak jest przyjmowany przez miejscową publiczność. Zobaczcie sami!

0
SPORT
Tybura: Rozmawiałem z KSW

Tybura: Rozmawiałem z KSW 3:39

18 kwietnia 2014 16:40:28

Marcin Tybura - zawodnik MMA był specjalnym gościem SuperExpress.tv. Opowiedział nam o swoich planach na przyszłość, ewentualnym występie na jednej z gal federacji KSW, a także o tym co sądzi o Mariuszu Pudzianowskim, Przemysławie...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.