E. Brodnicka: Początki nie były łatwe, ale obok kobiecego boksu nie można przejść obojętnie 0:52

OCENA:
Publikacja: 21.04.2017, Autor: X-NEWS, boks, EWA BRODNICKA
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska 13 maja Ewa Brodnicka wróci na ring. Podczas gali w Częstochowie "Kleo" zmierzy się z Irmą Balijagić Adler, a stawką pojedynku będzie "tymczasowe" mistrzostwo świata kategorii superpiórkowej federacji WBO. A jak początki w świecie boksu wspomina Brodnicka ? - Nie było łatwo. Promotorzy niechętnie patrzyli na kobiecy boks, ale metodą prób i błędów udało się coś stworzyć - powiedziała w rozmowie z x-news 32-latka.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Brytyjska modelka Danielle Sandhu ma sporo atutów. Jednym z nich są piłkarskie umiejętności. 23-latka pochwaliła się nimi na Instagramie. Wrzuciła ... CZYTAJ DALEJ
23 lipca 2017 18:23:20
To były wyjątkowe dni w życiu Agnieszki Radwańskiej. Najlepsza tenisistka wyszła za mąż, a potem bawiła się z najbliższymi i ... CZYTAJ DALEJ
23 lipca 2017 18:14:28
W pierwszym niedzielnym meczu 2. kolejki Ekstraklasy Wisła Płock pokonała na własnym stadionie Lecha Poznań 1:0. "Nafciarze" od 49. minuty ... CZYTAJ DALEJ
23 lipca 2017 17:25:24
Anderlecht Bruksela sięgnął po Superpuchar Belgii, pokonując Zulte Waregem 2:1. 85 minut gry zaliczył Łukasz Teodorczyk i choć Polakowi nie ... CZYTAJ DALEJ
23 lipca 2017 16:44:10
SPORT
Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu

Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu 34:45

20 lipca 2017 20:16:20

Wojciech Szczęsny, już oficjalnie, jest piłkarzem Juventusu. Mistrzowie Włoch zapłacili za Polaka wcale nie tak mało… bo ponad 12 mln euro. Wczoraj odbyła się prezentacja piłkarza w nowych barwach i jego pierwsza konferencja prasowa.

0
SPORT
Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu

Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu 3:13

20 lipca 2017 15:07:35

Tomasz Majewski, dwukrotny złoty medalista olimpijski w pchnięciu kulą, opowiedział w rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV o tym, jak nie radził sobie ze swoim ciałem, a także, o tym, czy czuje się "motorem napędowym" polskiej...

0
SPORT
Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów?

Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów? 3:01

10 lipca 2017 16:23:42

Kuba Przygoński był gościem programu "Bywanie na Dywanie". W rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV, kierowca zdradził ile pali jego Toyota gt86, którą startuje w zawodach drifterskich oraz ile opon zużywa podczas weekendowych...

0
SPORT
Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA

Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA 34:45

6 lipca 2017 19:40:28

Piłkarski świat ma chwilową przerwę od meczów o wielką stawkę. Zawodnicy odpoczywają i przygotowują się do nowego sezonu, jednak są powody do radości. Według stanu na 6 lipca 2017 r. nasi piłkarze zajmują rekordową 6. pozycję w rankingu...

0
SPORT
Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor)

Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor) 1:05

4 lipca 2017 21:06:19

Niespodziewany zwrot w sprawie transferu Vadisa Odjidji-Ofoe. Belg nie trafi jednak z Legii do FK Krasnodar. Według rosyjskich mediów nie przeszedł testów medycznych. Legia oficjalnie pożegnała natomiast kapitana Jakuba Rzeźniczaka. Po...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.