Domniemany sprawca zamachu na autokar z piłkarzami BVB zatrzymany. Atak miał podłoże... finansowe (lektor) 0:50

OCENA:
Publikacja: 21.04.2017, Autor: X-NEWS, ATAK BOMBOWY, borussia dortmund, piłka nożna, zamach
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Niemiecka policja zatrzymała podejrzanego w sprawie zamachu bombowego na autokar z piłkarzami Borussii Dortmund, do którego doszło przed pierwszym meczem ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Domniemany sprawca, 28-letni Siergiej W., ma podwójne obywatelstwo Rosji i Niemiec. Co ciekawe, ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że atak nie miał podłoża terrorystycznego, ale... finansowe. Zatrzymany w Tybindze Siergiej W. miał nadzieję, że w wyniku zamachu spadną notowania giełdowe klubu. 28-latek zamierzał bowiem nabyć 15 tysięcy akcji Borussii Dortmund, a następnie sprzedać je z dużym zyskiem, gdy ich cena wróciłaby do poziomu sprzed zamachu bombowego.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Tomasz Gollob będzie przesłuchany przez Prokuraturę Rejonową w Chełmnie! Słynny polski żuzlowiec w niedzielę miał dramatyczny wypadek na torze motocrossowym ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 10:05:45
Tomasz Gollob (46 l.) rozwiódł się z żoną Brygidą w 2010 roku. Jednak teraz, w najtrudniejszych dla żużlowca chwilach, pani ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 07:57:27
Agnieszka Radwańska (28 l.) wpadła w dołek, a po jej kolejnych porażkach odzywają się głosy ostrej krytyki. - Przez długie ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 02:00:00
Ma zaledwie 27 lat i 18 walk na koncie (wszystkie wygrane przez nokaut), a już jest megagwiazdą światowego sportu. Anthony ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 02:00:00
SPORT
Sportowy raport, czwartek 27 kwietnia (lektor)

Sportowy raport, czwartek 27 kwietnia (lektor) 1:10

27 kwietnia 2017 21:25:38

Prezydent FIFA Gianni Infantino potwierdził, że system VAR zostanie wykorzystany podczas przyszłorocznych piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Władze francuskiej Ligue 1 poinformowały, że w majowych barażach o utrzymanie system...

0
SPORT
Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem!

Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem! 15:03

27 kwietnia 2017 20:33:47

Ma siedemdziesiątkę, ale nie usiedzi w domu. Aleksander Doba rusza w kolejną wyprawę życia. Znowu przez Atlantyk. Poleci do Nowego Jorku, a wróci kajakiem do… Lizbony

0
SPORT
Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni?

Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni? 15:03

27 kwietnia 2017 20:32:58

FIFA zdecydowała, że podczas mundialu w Rosji będzie wykorzystywany system powtórek wideo.

0
SPORT
Joshua przed walką z Kliczko: Mistrzostwo to mentalność, którą masz w sobie przez całe życie

Joshua przed walką z Kliczko: Mistrzostwo to mentalność, którą masz w sobie przez całe życie 1:19

27 kwietnia 2017 20:26:18

29 kwietnia Anthony Joshua zmierzy się z Władimirem Kliczko na Wembley. - Nie lekceważę żadnego przeciwnika. Chcę być gotowy do każdej walki. Traktuję to poważnie, a 29 kwietnia będę mógł zrobić kolejny krok ku wielkości. Mój syn ma...

0
SPORT
Niespodzianka Władimira Kliczki. "Zapisałem na USB film, w którym przewiduję wynik walki z Joshuą"

Niespodzianka Władimira Kliczki. "Zapisałem na USB film, w którym przewiduję wynik walki z Joshuą" 1:59

27 kwietnia 2017 19:37:39

29 kwietnia na Wembley Władimir Kliczko zmierzy się z Anthonym Joshuą o unifikację tytułów mistrza świata WBF i IBF w wadze ciężkiej. Na konferencji prasowej przed sobotnim pojedynkiem Władimir Kliczko zaskoczył wszystkich swoją...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.