Dobra wiadomość dla reprezentacji Polski. Kolejne gwiazdy rywali odmówiły gry w ME U-21 (lektor) 1:19

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Dobre wiadomości dla Polski przed młodzieżowymi mistrzami Europy. Szwedzi, grupowi rywale biało-czerwonych, prawdopodobnie będą musieli radzić sobie bez dwóch wielkich gwiazd, Victora Lindelöfa z Benfiki Lizbona i Emila Kraftha z włoskiej Bolonii. Obaj poprosili selekcjonera, by ten nie brał ich pod uwagę podczas powołań na czerwcowy turniej. To nie pierwszy przypadek, gdy reprezentanci niebiesko-żółtych odmawiają przyjazdu na młodzieżowe mistrzostwa Europy. Wcześniej podobną prośbę wystosował Ludwig Augustinsson. - Piłkarze odmawiają z wielu powodów. Jedni mówią, że są wykończeni fizycznie i psychicznie ciężkim sezonem, inni z kolei myślą o swojej przyszłości. Czuć, że kluby wywierają na zawodników presję, nawet jeśli nie mówią graczom wprost, że chcą ich powstrzymać przed wyjazdem - powiedział Hakan Ericson, trener reprezentacji Szwecji do lat 21.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Grand Prix na żużlu NA ŻYWO. Grand Prix na żużlu w Cardiff LIVE. Żużel ONLINE w Internecie. Grand Prix Wielkiej ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 14:58:04
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pobiorą się już dziś, w sobotę 22 lipca! Tenisistka i jej sparingpartner wezmą ślub w ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 14:39:24
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pobiorą się już dzisiaj. O godzinie 15.30 rozpocznie się ceremonia ślubna, w czasie której nasza ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 14:39:20
Agnieszka Radwańska (28 l.) już dziś weźmie ślub! Tenisowa gwiazda i jej ukochany Dawid Celt (32 l.) pobiorą się w ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 14:39:13
SPORT
Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu

Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu 9:14

20 lipca 2017 20:16:20

Wojciech Szczęsny, już oficjalnie, jest piłkarzem Juventusu. Mistrzowie Włoch zapłacili za Polaka wcale nie tak mało… bo ponad 12 mln euro. Wczoraj odbyła się prezentacja piłkarza w nowych barwach i jego pierwsza konferencja prasowa.

0
SPORT
Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu

Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu 3:13

20 lipca 2017 15:07:35

Tomasz Majewski, dwukrotny złoty medalista olimpijski w pchnięciu kulą, opowiedział w rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV o tym, jak nie radził sobie ze swoim ciałem, a także, o tym, czy czuje się "motorem napędowym" polskiej...

0
SPORT
Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów?

Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów? 3:01

10 lipca 2017 16:23:42

Kuba Przygoński był gościem programu "Bywanie na Dywanie". W rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV, kierowca zdradził ile pali jego Toyota gt86, którą startuje w zawodach drifterskich oraz ile opon zużywa podczas weekendowych...

0
SPORT
Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA

Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA 9:14

6 lipca 2017 19:40:28

Piłkarski świat ma chwilową przerwę od meczów o wielką stawkę. Zawodnicy odpoczywają i przygotowują się do nowego sezonu, jednak są powody do radości. Według stanu na 6 lipca 2017 r. nasi piłkarze zajmują rekordową 6. pozycję w rankingu...

0
SPORT
Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor)

Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor) 1:05

4 lipca 2017 21:06:19

Niespodziewany zwrot w sprawie transferu Vadisa Odjidji-Ofoe. Belg nie trafi jednak z Legii do FK Krasnodar. Według rosyjskich mediów nie przeszedł testów medycznych. Legia oficjalnie pożegnała natomiast kapitana Jakuba Rzeźniczaka. Po...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.