Chris Holder w dużym dołku. "Co tydzień widuję się ze swoim tunerem. Motocykl mi nie pomaga" 1:19

OCENA:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska Chris Holder w klasyfikacji cyklu Grand Prix zajmuje odległe 12. miejsce. Mistrz świata z 2012 roku jest niezadowolony ze sprzętu, na jakim startuje. - W tym sezonie moje motocykle nie mają szybkości. Co tydzień widuję się ze swoim tunerem. Mam nadzieję, że niebawem wszystko będzie już OK. Za nami dwie rundy, więc muszę się przebudzić. Czuję, że jadę dobrze, ale nie mam wsparcia ze strony motocykla - tłumaczył zawiedziony żużlowiec.
0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Remisem zakończył się mecz Legii z Koroną. Kiedy gospodarze strzelili długo wyczekiwanego gola, wydawało się, że dowiozą korzystny rezultat do ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 22:27:40
Dwóch Polaków w finale, wielki show na Millenium Stadium w Cardiff i historyczny triumf Macieja Janowskiego! Za nami Grand Prix ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 20:59:00
Był już ślub a teraz trwa huczne wesele. Goście Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta bawią się w podkrakowskich Tomaszowicach. Jest ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 20:53:18
Sensacja! Wojciech Nowicki mistrzem Polski w rzucie młotem! Polski zawodnik pokonał najlepszego obecnie zawodnika świata - osiem najdalszych rzutów tego ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 20:39:02
SPORT
Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu

Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu 45:15

20 lipca 2017 20:16:20

Wojciech Szczęsny, już oficjalnie, jest piłkarzem Juventusu. Mistrzowie Włoch zapłacili za Polaka wcale nie tak mało… bo ponad 12 mln euro. Wczoraj odbyła się prezentacja piłkarza w nowych barwach i jego pierwsza konferencja prasowa.

0
SPORT
Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu

Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu 3:13

20 lipca 2017 15:07:35

Tomasz Majewski, dwukrotny złoty medalista olimpijski w pchnięciu kulą, opowiedział w rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV o tym, jak nie radził sobie ze swoim ciałem, a także, o tym, czy czuje się "motorem napędowym" polskiej...

0
SPORT
Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów?

Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów? 3:01

10 lipca 2017 16:23:42

Kuba Przygoński był gościem programu "Bywanie na Dywanie". W rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV, kierowca zdradził ile pali jego Toyota gt86, którą startuje w zawodach drifterskich oraz ile opon zużywa podczas weekendowych...

0
SPORT
Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA

Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA 45:15

6 lipca 2017 19:40:28

Piłkarski świat ma chwilową przerwę od meczów o wielką stawkę. Zawodnicy odpoczywają i przygotowują się do nowego sezonu, jednak są powody do radości. Według stanu na 6 lipca 2017 r. nasi piłkarze zajmują rekordową 6. pozycję w rankingu...

0
SPORT
Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor)

Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor) 1:05

4 lipca 2017 21:06:19

Niespodziewany zwrot w sprawie transferu Vadisa Odjidji-Ofoe. Belg nie trafi jednak z Legii do FK Krasnodar. Według rosyjskich mediów nie przeszedł testów medycznych. Legia oficjalnie pożegnała natomiast kapitana Jakuba Rzeźniczaka. Po...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.