Cesc Fabregas znalazł się na liście życzeń Milanu. Włoski klub chce przeznaczyć 110 mln funtów na letnie transfery 0:38

OCENA:
Publikacja: 16.04.2017, Autor: X-NEWS, AC Milan, cesc fabregas, Chelsea Londyn, piłka nożna
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Jak podaje brytyjski Daily Mirror, przejęcie AC Milan przez chińskiego inwestora może otworzyć szefostwu klubu drogę do zakontraktowania latem Cesca Fabregasa. Po zmianie właściciela włoski klub zamierza przeznaczyć 110 milionów funtów na wzmocnienia. Wysoko na liście życzeń działaczy Milanu jest właśnie zawodnik Chelsea.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt zrobili prawdziwą furorę na weselu w podkrakowskich Tomaszowicach! Ktoś z zaproszonych gości uwiecznił aparatem komórkowym ... CZYTAJ DALEJ
23 lipca 2017 02:59:43
Był już ślub a teraz trwa huczne wesele. Goście Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta bawią się w podkrakowskich Tomaszowicach. Jest ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 23:58:36
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt wzięli ślub, a świadkami uroczystości były gwiazdy i to nie tylko ze świata tenisa. Poza ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 23:56:44
The World Games 2017 uważamy za otwarte! Na wrocławskiej imprezie liczymy na sporo medali biało-czerwonych, którzy wystartują w większości konkurencji. ... CZYTAJ DALEJ
22 lipca 2017 23:54:27
SPORT
Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu

Szczęsny oficjalnie piłkarzem Juventusu 39:53

20 lipca 2017 20:16:20

Wojciech Szczęsny, już oficjalnie, jest piłkarzem Juventusu. Mistrzowie Włoch zapłacili za Polaka wcale nie tak mało… bo ponad 12 mln euro. Wczoraj odbyła się prezentacja piłkarza w nowych barwach i jego pierwsza konferencja prasowa.

0
SPORT
Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu

Tomasz Majewski dla NOWA TV: Cieszę się, że dotrwałem do tego momentu 3:13

20 lipca 2017 15:07:35

Tomasz Majewski, dwukrotny złoty medalista olimpijski w pchnięciu kulą, opowiedział w rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV o tym, jak nie radził sobie ze swoim ciałem, a także, o tym, czy czuje się "motorem napędowym" polskiej...

0
SPORT
Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów?

Auto Kuby Przygońskiego pali 340 litrów na godzinę! A ile opon zużywa w trakcie jednych zawodów? 3:01

10 lipca 2017 16:23:42

Kuba Przygoński był gościem programu "Bywanie na Dywanie". W rozmowie z Michałem Kozłowskim z NOWA TV, kierowca zdradził ile pali jego Toyota gt86, którą startuje w zawodach drifterskich oraz ile opon zużywa podczas weekendowych...

0
SPORT
Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA

Rekordowa pozycja Polaków w rankingu FIFA 39:53

6 lipca 2017 19:40:28

Piłkarski świat ma chwilową przerwę od meczów o wielką stawkę. Zawodnicy odpoczywają i przygotowują się do nowego sezonu, jednak są powody do radości. Według stanu na 6 lipca 2017 r. nasi piłkarze zajmują rekordową 6. pozycję w rankingu...

0
SPORT
Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor)

Sportowy raport, wtorek 4 lipca (lektor) 1:05

4 lipca 2017 21:06:19

Niespodziewany zwrot w sprawie transferu Vadisa Odjidji-Ofoe. Belg nie trafi jednak z Legii do FK Krasnodar. Według rosyjskich mediów nie przeszedł testów medycznych. Legia oficjalnie pożegnała natomiast kapitana Jakuba Rzeźniczaka. Po...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.