Cesc Fabregas znalazł się na liście życzeń Milanu. Włoski klub chce przeznaczyć 110 mln funtów na letnie transfery 0:38

OCENA:
Publikacja: 16.04.2017, Autor: X-NEWS, AC Milan, cesc fabregas, Chelsea Londyn, piłka nożna
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Kraj produkcji: Polska

Jak podaje brytyjski Daily Mirror, przejęcie AC Milan przez chińskiego inwestora może otworzyć szefostwu klubu drogę do zakontraktowania latem Cesca Fabregasa. Po zmianie właściciela włoski klub zamierza przeznaczyć 110 milionów funtów na wzmocnienia. Wysoko na liście życzeń działaczy Milanu jest właśnie zawodnik Chelsea.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Do wielkiego skandalu doszło po meczu Copa Libertadores (odpowiednik Ligi Mistrzów w Ameryce Południowej) pomiędzy urugwajskim Penarolem a brazylijskim Palmeiras. ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 13:58:23
Tomasz Gollob (46 l.) rozwiódł się z żoną Brygidą w 2010 roku. Jednak teraz, w najtrudniejszych dla żużlowca chwilach, pani ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 13:44:07
37-letnia Marit Bjoergen dała sygnał, iż przyszłoroczne igrzyska olimpijskie w Pjongczangu mogą okazać się końcem jej kariery. A zamierza w ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 13:35:54
Tomasz Gollob (46 l.) na długi weekend zostanie na intensywnej terapii Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy. Co ważne, niecały tydzień po ... CZYTAJ DALEJ
28 kwietnia 2017 13:31:46
SPORT
Sportowy raport, czwartek 27 kwietnia (lektor)

Sportowy raport, czwartek 27 kwietnia (lektor) 1:10

27 kwietnia 2017 21:25:38

Prezydent FIFA Gianni Infantino potwierdził, że system VAR zostanie wykorzystany podczas przyszłorocznych piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Władze francuskiej Ligue 1 poinformowały, że w majowych barażach o utrzymanie system...

0
SPORT
Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem!

Aleksander Doba znów wyrusza w świat z kajakiem! 59:10

27 kwietnia 2017 20:33:47

Ma siedemdziesiątkę, ale nie usiedzi w domu. Aleksander Doba rusza w kolejną wyprawę życia. Znowu przez Atlantyk. Poleci do Nowego Jorku, a wróci kajakiem do… Lizbony

0
SPORT
Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni?

Nadchodzi rewolucja? Sędziowie piłkarscy będą nieomylni? 59:10

27 kwietnia 2017 20:32:58

FIFA zdecydowała, że podczas mundialu w Rosji będzie wykorzystywany system powtórek wideo.

0
SPORT
Joshua przed walką z Kliczko: Mistrzostwo to mentalność, którą masz w sobie przez całe życie

Joshua przed walką z Kliczko: Mistrzostwo to mentalność, którą masz w sobie przez całe życie 1:19

27 kwietnia 2017 20:26:18

29 kwietnia Anthony Joshua zmierzy się z Władimirem Kliczko na Wembley. - Nie lekceważę żadnego przeciwnika. Chcę być gotowy do każdej walki. Traktuję to poważnie, a 29 kwietnia będę mógł zrobić kolejny krok ku wielkości. Mój syn ma...

0
SPORT
Niespodzianka Władimira Kliczki. "Zapisałem na USB film, w którym przewiduję wynik walki z Joshuą"

Niespodzianka Władimira Kliczki. "Zapisałem na USB film, w którym przewiduję wynik walki z Joshuą" 1:59

27 kwietnia 2017 19:37:39

29 kwietnia na Wembley Władimir Kliczko zmierzy się z Anthonym Joshuą o unifikację tytułów mistrza świata WBF i IBF w wadze ciężkiej. Na konferencji prasowej przed sobotnim pojedynkiem Władimir Kliczko zaskoczył wszystkich swoją...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.