Binkowski: Zimnoch jest konfidentem 1:38

OCENA:
Publikacja: 14.10.2013, Autor: Konrad Adamczewski, ARTUR BINKOWSKI, boks, KRZYSZTOF ZIMNOCH, WALKA BOKSERSKA WIELICZKA, Wojak Boxing Night
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

19 października na gali "Wojak Boxing Night" w Wieliczce Artur Binkowski skrzyżuje rękawice z Krzysztofem Zimnochem. Artur Binkowski opowiada o swoim rywalu.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Korona Kielce - Wisła Kraków 3:2. Po prestiżowym dla kielczan meczu kibice gospodarzy mają powody do radości. Korona pokazała skuteczną ... CZYTAJ DALEJ
30 kwietnia 2016 22:24:28
Fajerwerków w Sewilli nie było, ale dla kibiców mistrza Hiszpanii liczy się wynik. Barcelona pokonała w Andaluzji Betis 2:0 i ... CZYTAJ DALEJ
30 kwietnia 2016 22:20:57
Fernando Alonso (35 l.) ma za sobą ciężki okres. Dwukrotny mistrz świata Formuły 1 sezon rozpoczął od straszliwej kraksy w ... CZYTAJ DALEJ
30 kwietnia 2016 22:13:13
Agnieszka Radwańska - Dominika Cibulkova NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z meczu w I rundzie turnieju ... CZYTAJ DALEJ
30 kwietnia 2016 22:11:54
SPORT
Ocieka SEKSEM! Oto nowa PARTNERKA Fernando ALONSO!

Ocieka SEKSEM! Oto nowa PARTNERKA Fernando ALONSO! 30:20

30 kwietnia 2016 23:52:49

Fernando Alonso zakończył niedawno trwający ponad rok związek z Larą Alvarez. Były mistrz świata F1 niezbyt długo płakał po tej stracie. Jak podają brytyjskie media Hiszpan niespełna miesiąc po rozstaniu związał się z 21-letnią rosyjską...

0
SPORT
Lato o BŁASZCZYKOWSKIM: W 2012 ZAWIÓDŁ jako kapitan

Lato o BŁASZCZYKOWSKIM: W 2012 ZAWIÓDŁ jako kapitan 30:20

30 kwietnia 2016 21:00:00

Zdaniem Grzegorza Lato w składzie reprezentacji Polski na Euro 2016 nie powinno być miejsca dla Kuby Błaszczykowskiego. - Żeby być w kadrze, trzeba grać w klubie, a ja go na boisku jako ostatnio nie widziałem - stwierdził były prezes...

0
SPORT
Robi wrażenie. ZOBACZ SPOT promujący IGRZYSKA w RIO

Robi wrażenie. ZOBACZ SPOT promujący IGRZYSKA w RIO 30:20

30 kwietnia 2016 17:00:00

Podczas ceremonii z okazji Międzynarodowego Dnia Sportu dla Rozwoju i Pokoju komitet organizacyjny igrzysk w Rio de Janeiro zaprezentował wideo promujące sierpniową imprezę.

0
SPORT
Jerzy Engel BRONI Platiniego: Michel jest uczciwym człowiekiem

Jerzy Engel BRONI Platiniego: Michel jest uczciwym człowiekiem 30:20

30 kwietnia 2016 15:30:00

- Wiem jak trudno jest oczyścić się człowiekowi z zarzutu, który jest nieprawdziwy. Mam to w swojej rodzinie również - między innymi takimi słowami Jerzy Engel skomentował zamieszanie wokół zarzutów dotyczących Michela Platiniego.

0
SPORT
Piłkraze ręczni poznali rywali na IO w Rio. Grupa wydaje się...

Piłkraze ręczni poznali rywali na IO w Rio. Grupa wydaje się... 30:20

30 kwietnia 2016 13:30:00

Słowenia, Szwecja, Brazylia, Niemcy oraz Egipt będą rywalami polskich szczypiornistów w fazie grupowej turnieju olimpijskiego. Drugi trener kadry Robert Lis ma po losowaniu mieszane uczucia. - Wydaje się tak na gorąco, że nasza grupa...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.