Binkowski: Zimnoch jest konfidentem 1:38

OCENA:
Publikacja: 14.10.2013, Autor: Konrad Adamczewski, ARTUR BINKOWSKI, boks, KRZYSZTOF ZIMNOCH, WALKA BOKSERSKA WIELICZKA, Wojak Boxing Night

19 października na gali "Wojak Boxing Night" w Wieliczce Artur Binkowski skrzyżuje rękawice z Krzysztofem Zimnochem. Artur Binkowski opowiada o swoim rywalu.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Mario Baltelli jest o krok od przejścia z AC Milan do Liverpoolu. The Reds są gotowi zapłacić za włoskiego napastnika ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2014 17:11:34
Nad głową Aslambeka S. zbierają się czarne chmury. W czwartek zawodnik MMA został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledzcze, a już ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2014 17:01:23
Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka powołał zawodników, grających na co dzień w ligach zagranicznych, na pierwszy mecz eliminacji mistrzostw Europy ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2014 16:00:02
Triumfator z 2013 roku Chris Horner opuści 69. edycję Vuelta a Espana! To ciężki orzech do zgryzienia dla ekipy Lampre-Merida, ... CZYTAJ DALEJ
22 sierpnia 2014 15:29:46
SPORT
KSW 28: Parcheta: Moje marzenie się spełnia!

KSW 28: Parcheta: Moje marzenie się spełnia! 3:03

22 sierpnia 2014 13:29:04

Już 4. października Marcin Parcheta zadebiutuje na gali KSW 28. Jego rywalem będzie Rafał Jackiewicz. Dlaczego zdecydował się na ten pojedynek? Czy możliwość walki przed własną publicznością to dodatkowa motywacja, a może stres?...

0
SPORT
KSW 28: Jackiewicz to nie tylko bokser!

KSW 28: Jackiewicz to nie tylko bokser! 3:26

21 sierpnia 2014 15:35:46

Przed nami gala KSW 28. Oprócz "starych" wyjadaczy 4. października w Szczecinie zobaczymy też debiutantów. W formule MMA premierowo zmierzą się ze sobą bokser Rafał Jackiewicz i mistrz świata muay thai Marcin Parcheta. Kto będzie miał...

0
SPORT
Kibole Legii pobili się z FK Aktobe!

Kibole Legii pobili się z FK Aktobe! 42:01

21 sierpnia 2014 15:01:49

Kibice Legii Warszawa wystawili sobie kiepskie świadectwo. W Kazachstanie pobili się z fanami FK Aktobe. Do bójki doszło kilkanaście godzin przed meczem obu drużyn w 4. rundzie eliminacji Ligi Europy.

0
SPORT
Kiedy Usain Bolt się ożeni? Jamajczyk odpowiada!

Kiedy Usain Bolt się ożeni? Jamajczyk odpowiada! 0:36

21 sierpnia 2014 15:00:11

Przed nami 5. memoriał Kamili Skolimowskiej. Tym razem impreza odbędzie się na Stadionie Narodowym. Oprócz elity polskich sportowców zobaczymy też króla sprintu - Usaina Bolta. W rozmowie z SuperExpressTV Jamajczyk opowiada o tym...

0
SPORT
Bójka kibiców Legii Warszawa i FK Aktobe

Bójka kibiców Legii Warszawa i FK Aktobe 42:01

21 sierpnia 2014 14:58:40

Kibice Legii Warszawa wystawili sobie kiepskie świadectwo. W Kazachstanie pobili się z fanami FK Aktobe. Do bójki doszło kilkanaście godzin przed meczem obu drużyn w 4. rundzie eliminacji Ligi Europy.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.