Binkowski: Zimnoch jest konfidentem 1:38

OCENA:
Publikacja: 14.10.2013, Autor: Konrad Adamczewski, ARTUR BINKOWSKI, boks, KRZYSZTOF ZIMNOCH, WALKA BOKSERSKA WIELICZKA, Wojak Boxing Night
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

19 października na gali "Wojak Boxing Night" w Wieliczce Artur Binkowski skrzyżuje rękawice z Krzysztofem Zimnochem. Artur Binkowski opowiada o swoim rywalu.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Nie pierwszy raz pokazał, że ma nie tylko wielką siłę, ale i ogromne serce. Wicemistrz olimpijski z Rio w rzucie ... CZYTAJ DALEJ
25 sierpnia 2016 02:00:00
- Oglądałem igrzyska w Rio. Żałuję, że jako żużlowiec nie mogę brać w nich udziału - mówi nam Paweł Przedpełski ... CZYTAJ DALEJ
25 sierpnia 2016 02:00:00
W grupie nie chciałbym trafić na drużyny ze wschodu. Nie miałbym nic przeciwko temu, gdybyśmy wylosowali Barcelonę, Olympique Lyon i ... CZYTAJ DALEJ
25 sierpnia 2016 02:00:00
Ciąg dalszy burzy wokół osławionej Caster Semenyi (25 l.). W oku cyklonu znalazła się też rywalka południowoafrykańskiej biegaczki, Joanna Jóźwik ... CZYTAJ DALEJ
25 sierpnia 2016 02:00:00
SPORT
Anita Włodarczyk śrubuje rekord świata! "Stać mnie, żeby..."

Anita Włodarczyk śrubuje rekord świata! "Stać mnie, żeby..." 2:49

24 sierpnia 2016 19:00:00

Anita Włodarczyk na igrzyskach olimpijskich Rio 2016 rzuciła młot na odległość 82,29 m. Ten rzut zapewnił Anicie mistrzostwo olimpijskie i rekord świata. Czy naszą lekkoatletkę stać na dłuższy rzut?

0
SPORT
Korol o biegu na 800 m KOBIET: Mówię, ścigają się FACECI. To...

Korol o biegu na 800 m KOBIET: Mówię, ścigają się FACECI. To... 1:42

24 sierpnia 2016 11:00:00

Szerokim echem na całym świecie odbił się wynik biegu finałowego na 800 metrów kobiet rozegranego na igrzyskach olimpijskich Rio 2016. Pierwsze trzy miejsca zajęły zawodniczki, u któych poziom testosteronu znacząco przekracza normę....

0
SPORT
Partner Weroniki Rosati ZACHWYCONY Anitą Włodarczyk!

Partner Weroniki Rosati ZACHWYCONY Anitą Włodarczyk! 2:15

24 sierpnia 2016 10:00:00

Robert Śmigielski, partner Weroniki Rosati, jest lekarzem ortopedą. Zaufali mu m.in. polscy olimpijczycy. Robert opowiedział nam o pracy ze sportowcami i o relacji z Anitą Włodarczyk.

0
SPORT
Łukasz Broź: Ciśnienie z nas zeszło. Teraz zaczniemy...

Łukasz Broź: Ciśnienie z nas zeszło. Teraz zaczniemy... 0:51

24 sierpnia 2016 01:03:55

Legia Warszawa zremisowała 1:1 z Dundalk FC w rewanżowym meczu 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Tydzień temu mistrzowie Polski wygrali w Irlandii 2:0 i to oni zagrają w fazie grupowej. To oznacza, że polski klub zagra w tych...

0
SPORT
Legia w Lidze Mistrzów! Kucharczyk: Wypluliśmy płuca

Legia w Lidze Mistrzów! Kucharczyk: Wypluliśmy płuca 0:59

24 sierpnia 2016 00:54:08

Legia Warszawa zremisowała 1:1 z Dundalk FC w rewanżowym meczu 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Tydzień temu mistrzowie Polski wygrali w Irlandii 2:0 i to oni zagrają w fazie grupowej. To oznacza, że polski klub zagra w tych...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.