Binkowski: Zimnoch jest konfidentem 1:38

OCENA:
Publikacja: 14.10.2013, Autor: Konrad Adamczewski, ARTUR BINKOWSKI, boks, KRZYSZTOF ZIMNOCH, WALKA BOKSERSKA WIELICZKA, Wojak Boxing Night

19 października na gali "Wojak Boxing Night" w Wieliczce Artur Binkowski skrzyżuje rękawice z Krzysztofem Zimnochem. Artur Binkowski opowiada o swoim rywalu.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Polska - Szwecja na mistrzostwach świata w piłce ręcznej w Katarze. By marzyć o ewentualnych sukcesach trzeba najpierw pokonać reprezentację ... CZYTAJ DALEJ
26 stycznia 2015 17:12:24
Agnieszka Radwańska, która w tegorocznym Australian Open szła jak burza, potknęła się w IV rundzie na Venus Williams, przegrywając w ... CZYTAJ DALEJ
26 stycznia 2015 15:19:39
Ciosy łokciem w żebra, kopniaki w ścięgno Achillesa, a nawet... szczypanie sutków i szarpanie za mosznę - do takich środków ... CZYTAJ DALEJ
26 stycznia 2015 14:08:11
Niestety po trzeciosetowym pojedynku Agnieszka Radwańska pożegnała się z Australian Open. Ile trwał mecz z Venus Williams? Jakie były statystyki? ... CZYTAJ DALEJ
26 stycznia 2015 12:51:11
SPORT
"Diablo" Włodarczyk: Chcę wyjść do ringu i wygrać!

"Diablo" Włodarczyk: Chcę wyjść do ringu i wygrać! 2:05

26 stycznia 2015 13:48:08

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk po walce w Moskwie stracił pas federeacji WBC na rzecz Grigorija Drozda. Teraz polski bokser przygotowuje się do walki rewanżowej, aby odzyskać stracony pas.

0
SPORT
Dawid Kostecki: Przegrałem, bo nie miałem kondycji

Dawid Kostecki: Przegrałem, bo nie miałem kondycji 2:04

26 stycznia 2015 13:30:49

Dawid Kostecki przegrał walkę w Krakowie z Grzegorzem Sołdrą. Dla wielu była to niespodzianka, bo sam Kostecki powtarzał, że zmiecie rywala z ringu. Przed kamerą przyznał, co było przyczyną porażki...

0
SPORT
Kapitan RC Legia Warsaw: Twardy sport, ale zawodnicy się szanują

Kapitan RC Legia Warsaw: Twardy sport, ale zawodnicy się szanują 2:43

25 stycznia 2015 21:03:59

Rugby to gra bardzo twarda i wymagająca od zawodników bardzo dobrej kondycji. Oglądając mecze, zdarza się zauważyć zawodników w specjalnych kaskach chroniących głowę, uszy. Jak naprawdę wygląda sprawa ostrości i brutalności tej gry?...

0
SPORT
Dawid Kostecki: Zawsze będę pewny zwycięstwa

Dawid Kostecki: Zawsze będę pewny zwycięstwa 2:13

25 stycznia 2015 10:25:21

Dawid Kostecki przegrał walkę w Krakowie z Grzegorzem Sołdrą. Dla wielu była to niespodzianka, bo sam Kostecki powtarzał, że zmiecie rywala z ringu. Teraz w rozmowie z Super Express.tv przyznaje, że pogodził się z porażką, ale wychodząc...

0
SPORT
Maciej Miszkiń: To problem Głażewskiego

Maciej Miszkiń: To problem Głażewskiego 1:18

24 stycznia 2015 12:39:29

Wielu kibiców bokserskich ostrzy sobie zęby na rewanżowy pojdeynek Macieja Miszkinia z Pawłem Głażewskim. Jak przekonuje Miszkiń, piłeczka w tej kwestii jest po stronie "Głaza", który nie za bardzo chce się zgodzić na ponowną walkę.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.