Binkowski: Zimnoch jest konfidentem 1:38

OCENA:
Publikacja: 14.10.2013, Autor: Konrad Adamczewski, ARTUR BINKOWSKI, boks, KRZYSZTOF ZIMNOCH, WALKA BOKSERSKA WIELICZKA, Wojak Boxing Night
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

19 października na gali "Wojak Boxing Night" w Wieliczce Artur Binkowski skrzyżuje rękawice z Krzysztofem Zimnochem. Artur Binkowski opowiada o swoim rywalu.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Okazuje się, że ewentualne zwycięstwo z Portugalią w czwartkowy wieczór na Stade Velodrome nie zagwarantuje nam medalu mistrzostw Europy. Wszystko ... CZYTAJ DALEJ
30 czerwca 2016 12:13:44
W czwartek wieczorem na Stade Velodrome dojdzie do walki o półfinał Euro 2016. Przeciwnikiem podopiecznych Adama Nawałki będą Portugalczycy z ... CZYTAJ DALEJ
30 czerwca 2016 11:13:38
Russel Crowe ponownie udzielił wsparcia podopiecznym Adama Nawałki. Australijski aktor, który komentuje na Twitterze występy biało-czerwonych na Euro 2016 ponownie ... CZYTAJ DALEJ
30 czerwca 2016 10:47:23
W czwartkowy wieczór Polska zagra z Portugalią o awans do półfinału Euro 2016. Oczy fanów będą zwrócone na Cristiano Ronaldo, ... CZYTAJ DALEJ
30 czerwca 2016 10:12:37
SPORT
Portugalski dziennikarz vs nazwiska polskich piłkarzy! Dał radę?

Portugalski dziennikarz vs nazwiska polskich piłkarzy! Dał radę? 2:17

29 czerwca 2016 16:00:00

Nazwiska polskich piłkarzy bywają zmorą zagranicznych dziennikarzy. Na Błaszczykowskim, Jędrzejczyku, czy Mączyńskim język połamało sobie wielu. Zobaczcie, jak z ich wymową poradził sobie dziennikarz z Portugalii.

0
SPORT
Mariusz Stępiński naśladuje Ronaldo? "Imponuje mi jego..."

Mariusz Stępiński naśladuje Ronaldo? "Imponuje mi jego..." 0:42

29 czerwca 2016 10:00:00

Cristiano Ronaldo to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy na świecie oraz wzór do naśladowania dla młodych piłkarzy. Mariusz Stępiński, napastnik reprezentacji Polski zdradził, co w grze Ronaldo imponuje mu najbardziej.

0
SPORT
Co wiemy o Portugalii? "To zespół bardzo elastyczny"

Co wiemy o Portugalii? "To zespół bardzo elastyczny" 1:19

28 czerwca 2016 14:00:00

W czwartek na Stade Velodrome w Marsylii reprezentacja Polski zagra z Portugalią w meczu, którego stawką będzie awans do półfinału EURO 2016. Co wiemy o naszych rywalach?

0
SPORT
Mąż Łukomskiej - Pyżalskiej ubliża piłkarzom: Ty ***

Mąż Łukomskiej - Pyżalskiej ubliża piłkarzom: Ty *** 16:52

28 czerwca 2016 13:10:44

Zobaczcie, co wykrzykiwał mąż Izabelli Łukomskiej - Pyżalskiej podczas meczu Warty Poznań z Garbarnią Kraków.

0
SPORT
Szczęsny: Mecz z Portugalią?Na razie staram się nie przeszkadzać

Szczęsny: Mecz z Portugalią?Na razie staram się nie przeszkadzać 0:34

27 czerwca 2016 17:00:00

Przed reprezentacją Polski ogromna szansa na awans do półfinału EURO 2016. W czwartek zespół Adama Nawałki zmierzy się w ćwierćfinale z Portugalią. Czy Wojciech Szczęsny wobec fenomenalnej postawy Łukasza Fabiańskiego, liczy na grę?

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.