Binkowski: Zimnoch jest konfidentem 1:38

OCENA:
Publikacja: 14.10.2013, Autor: Konrad Adamczewski, ARTUR BINKOWSKI, boks, KRZYSZTOF ZIMNOCH, WALKA BOKSERSKA WIELICZKA, Wojak Boxing Night

19 października na gali "Wojak Boxing Night" w Wieliczce Artur Binkowski skrzyżuje rękawice z Krzysztofem Zimnochem. Artur Binkowski opowiada o swoim rywalu.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Przed nami konkurs indywidualny Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni w fińskim Kuusamo. Początek o godz. 17.00. Gwizdek24.pl zaprasza ... CZYTAJ DALEJ
28 listopada 2014 16:25:45
Tego można było się spodziewać. Po ekscesach pseudokibiców Legii Warszawa w Lokeren podczas meczu Ligi Europy, UEFA musiała zacząć działać. ... CZYTAJ DALEJ
28 listopada 2014 16:07:55
Nie czuje odpowiedniego wsparcia ze strony klubu, przyjaźni się z Cescem Fabregasem i chce spróbować sił w Premier League - ... CZYTAJ DALEJ
28 listopada 2014 15:56:14
Legia Warszawa nie będzie miała łatwego życia z UEFA. Pseudokibice stołecznej drużyny znów dali o sobie znać, niestety w najgorszy ... CZYTAJ DALEJ
28 listopada 2014 15:55:37
SPORT
Mariusz Wlazły o PZPS: Bez pochopnych decyzji

Mariusz Wlazły o PZPS: Bez pochopnych decyzji 34:56

28 listopada 2014 09:42:17

Najlepszy zawodnik MŚ w siatkówce i aktualny mistrz świata – Mariusz Wlazły – jest wśród nominowanych do tytułu Najlepszego Sportowca Polski...

0
SPORT
Kowalczyk: skoro jestem od nich o klasę lepsza, to...

Kowalczyk: skoro jestem od nich o klasę lepsza, to... 34:56

28 listopada 2014 09:15:54

Justyna Kowalczyk o inauguracyjnych zawodach Pucharu Świata w Kuusamo.

0
SPORT
Mróz i magia. Polscy skoczkowie o Kuusamo

Mróz i magia. Polscy skoczkowie o Kuusamo 34:56

27 listopada 2014 14:39:24

O ekstremalnie trudnych warunkach do skakania w fińskim Kuusamo opowiadają Dawid Kubacki, Maciej Kot, Piotr Żyła oraz trener Łukasz Kruczek. Kwalifikacje w czwartek w TVP Info i SPORT.TVP.PL!

0
SPORT
Kruczek nie gwarantuje występu Stocha w Lillehammer

Kruczek nie gwarantuje występu Stocha w Lillehammer 34:56

27 listopada 2014 14:35:31

Kontuzjowanego Kamila Stocha zabraknie w najbliższych konkursach Pucharu Świata w Kuusamo. Czy zdąży się wykurować na kolejne zawody? Trener kadry skoczków do sprawy podchodzi ostrożnie.

0
SPORT
Tybura o KSW 29: Nastula to wciąż mocny zawodnik

Tybura o KSW 29: Nastula to wciąż mocny zawodnik 2:53

27 listopada 2014 12:57:44

Mistrz wagi cięzkiej federacji M1, Marcin Tybura obronił pas w Pekinie. Podczas rozmowy tuż po wylądowaniu w Warszawie, zawodnik MMA odniósł się do nadchodzącej gali KSW 29, która już 6 grudnia w Krakowie. W arenie Kraków dojdzie do...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.