Binkowski: Zimnoch jest konfidentem 1:38

OCENA:
Publikacja: 14.10.2013, Autor: Konrad Adamczewski, ARTUR BINKOWSKI, boks, KRZYSZTOF ZIMNOCH, WALKA BOKSERSKA WIELICZKA, Wojak Boxing Night

19 października na gali "Wojak Boxing Night" w Wieliczce Artur Binkowski skrzyżuje rękawice z Krzysztofem Zimnochem. Artur Binkowski opowiada o swoim rywalu.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Nikt nie lubi łacić mandatów, ale kto musiał kiedyś wyłożyć ponad pół miliona euro? Rekordzistą został właśnie Marco Reus, który ... CZYTAJ DALEJ
18 grudnia 2014 15:20:17
Robert Kubica nadal nie wie, gdzie będzie jeździł w przyszłym sezonie. Polak w rozmowie z włoskim portalem omnicorse.it wyjawił jednak, ... CZYTAJ DALEJ
18 grudnia 2014 15:08:56
Robert Lewandowski może już z żoną Anną ubierać choinkę i pakować prezenty. Trener Bayernu Monachium - Josep Guardiola - ogłosił, ... CZYTAJ DALEJ
18 grudnia 2014 15:08:33
Michał Probierz (42 l.) czuje się dobrze nie tylko w roli trenera, ale również modela. Szkoleniowiec Jagiellonii Białystok wziął udział ... CZYTAJ DALEJ
18 grudnia 2014 15:06:23
SPORT
Martin Kaczmarski: Dakar mógłby mnie zabić

Martin Kaczmarski: Dakar mógłby mnie zabić 6:47

17 grudnia 2014 16:00:29

Od kilku tygodni wiadomo już, że Martin Kaczmarski nie wystartuje w RAJDZIE DAKAR 2015. Podczas jego wizyty w studiu Super Express.TV zapytaliśmy go o to, czy nie myślał, aby wybrać się do Ameryki Południowej w roli kibica. Młody...

0
SPORT
Tajner: w Engelbergu wróci duch zespołu

Tajner: w Engelbergu wróci duch zespołu 23:05

17 grudnia 2014 14:14:53

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego – Apoloniusz Tajner – ocenił szanse biało-czerwonych w najbliższych zawodach PŚ. Transmisja kwalifikacji w piątek w TVP1 i SPORT.TVP.PL.

0
SPORT
Kaczmarski: Podczas Dakaru myślałem o chipsach

Kaczmarski: Podczas Dakaru myślałem o chipsach 6:56

15 grudnia 2014 16:36:04

Przed ważnymi startami, walką o punkty itp, wielu sportowców ma swoje rytuały pomagające skoncentrować się i zmobilizować do walki o jak najlepszy wynik. Jaki rytuał ma Martin Kaczmarski, o czym myśli podczas rajdowych odcinków?...

0
SPORT
Kowalczyk: rezygnuję, bo... Przecież widać!

Kowalczyk: rezygnuję, bo... Przecież widać! 23:05

14 grudnia 2014 15:25:35

Justyna Kowalczyk poinformowała, że nie wystąpi w następnych zawodach PŚ w Davos. Zamiast tego pojedzie do Austrii, gdzie wystartuje w biegach niższej rangi.

0
SPORT
Radwańska: Navratilova ma pomóc w Wielkich Szlemach

Radwańska: Navratilova ma pomóc w Wielkich Szlemach 23:05

14 grudnia 2014 08:22:46

Najlepsza polska tenisistka podsumowała poprzedni sezon i opowiedziała m.in. o nawiązaniu współpracy ze słynną tenisistką – Martiną Navratilovą.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.