Binkowski: Zimnoch jest konfidentem 1:38

OCENA:
Publikacja: 14.10.2013, Autor: Konrad Adamczewski, ARTUR BINKOWSKI, boks, KRZYSZTOF ZIMNOCH, WALKA BOKSERSKA WIELICZKA, Wojak Boxing Night

19 października na gali "Wojak Boxing Night" w Wieliczce Artur Binkowski skrzyżuje rękawice z Krzysztofem Zimnochem. Artur Binkowski opowiada o swoim rywalu.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Upragnione wakacje powoli dobiegają końca. Jak najlepiej wykorzystaź te ostatnie chwile lata? Możesz odbyć niezapomniana podróż pociągiem retro oraz wziąć ... CZYTAJ DALEJ
18 sierpnia 2014 10:23:25
Dla Piotra Zielińskiego (20 l.) poprzedni sezon to droga przez mękę. Reprezentant Polski głównie siedział na ławce w Udinese, dlatego ... CZYTAJ DALEJ
3 września 2014 06:00:37
Reprezentacja Polski siatkarzy nie może narzekać na warunki pobytu w trakcie fazy grupowej MŚ. Kadrowicze mieszkają w wysokiej klasy hotelu, ... CZYTAJ DALEJ
3 września 2014 06:00:22
Moja sytuacja w klubie nie jest do pozazdroszczenia, ale co mi pozostało? Zaciskam zęby, wylewam siódme poty na treningach i ... CZYTAJ DALEJ
3 września 2014 06:00:00
Podczas minionego weekendu mistrz świata WBO wagi junior ciężkiej Marco Huck (30 l., 38-2-1, 26 k.o.) obronił swój pas po ... CZYTAJ DALEJ
3 września 2014 06:00:00
SPORT
Kawulski: Chcemy być ekskluzywnym daniem!

Kawulski: Chcemy być ekskluzywnym daniem! 4:44

2 września 2014 16:21:30

Czas na II część wywiadu z właścicielami KSW. Tym razem Maciej Kawulski i Martin Lewandowski odpowiadają na porównania do największej federacji MMA świata UFC, a także ujawniają dlaczego wolą być ekskluzywnym daniem niż tanim "fast...

0
SPORT
Lewandowski: Stworzyliśmy małego potwora!

Lewandowski: Stworzyliśmy małego potwora! 4:35

2 września 2014 15:31:48

Zobaczcie I z VI części ekskluzywnego wywiadu z właścicielami KSW - czyli największej federcji MMA w Polsce. Maciej Kawulski i Martin Lewandowski w rozmowie z reporterem SuperExpress.TV Konradem Relugą zdradzają tajnik sukcesu KSW. Jak...

0
SPORT
Arkadiusz Milik: Z Gibraltarem musimy wygrać, jesteśmy faworytem

Arkadiusz Milik: Z Gibraltarem musimy wygrać, jesteśmy faworytem 3:32

2 września 2014 09:59:37

Reprezentacja Polski w piłce nożnej prowadzona przez selekcjonera Adama Nawałkę przygotowuje się w Warszawie do pierwszego meczu el. ME 2016. Przeciwnikiem 'Biało-Czerwonych" będzie debiutujący w meczach eliminacyjnych - Gibraltar....

0
SPORT
Łukasz Fabiański: W Arsenalu nic nie zatraciłem!

Łukasz Fabiański: W Arsenalu nic nie zatraciłem! 1:21

2 września 2014 09:51:43

Reprezentacja Polski w piłce nożnej prowadzona przez selekcjonera Adama Nawałkę przygotowuje się w Warszawie do pierwszego meczu el. ME 2016. Przeciwnikiem 'Biało-Czerwonych" będzie debiutujący w meczach eliminacyjnych - Gibraltar....

0
SPORT
Kostecki: Więzienie to strata czasu

Kostecki: Więzienie to strata czasu 4:34

1 września 2014 17:34:24

Dawid Kostecki po dwóch latach opuścił zakład karny i jak najszybciej chce wrócić na ring. Dla boksera więzienie to strata czasu, strata życia, ale mimo wszystko starał się nie zmarnować tego okresu i solidnie trenował.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.