Binkowski: Zimnoch jest konfidentem 1:38

OCENA:
Publikacja: 14.10.2013, Autor: Konrad Adamczewski, ARTUR BINKOWSKI, boks, KRZYSZTOF ZIMNOCH, WALKA BOKSERSKA WIELICZKA, Wojak Boxing Night

19 października na gali "Wojak Boxing Night" w Wieliczce Artur Binkowski skrzyżuje rękawice z Krzysztofem Zimnochem. Artur Binkowski opowiada o swoim rywalu.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Cristiano Ronaldo obeszedł się w tym sezonie smakiem i nie sięgnął po żadne trofeum. Niepowodzenia piłkarskie odbił sobie jednak zdobyczami ... CZYTAJ DALEJ
26 maja 2015 09:22:55
Gdybym nie wierzył, że da się ze mnie zrobić w ekspresowym tempie atakującego, tobym nie przyjechał na kadrę - mówi ... CZYTAJ DALEJ
26 maja 2015 09:18:34
Jerzy Janowicz - Maxim Hamou w I rundzie Roland Garros NA ŻYWO. Nasz najlepszy singlowy tenisista zaczyna swoją przygodę z ... CZYTAJ DALEJ
26 maja 2015 09:18:01
Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO z meczu Jerzy Janowicz - Maxim Hamou. Polak w I rundzie Roland Garros zagra ... CZYTAJ DALEJ
26 maja 2015 09:17:11
SPORT
Fabian Drzyzga: Nie powiem, że nie chcę grać za granicą

Fabian Drzyzga: Nie powiem, że nie chcę grać za granicą 2:07

26 maja 2015 09:00:00

Fabian Drzyzga stosunkowo niedawno zdecydował, że na kolejny sezon zostaje w Resovii Rzeszów. Czy młody rozgrywający reprezentacji Polski miał oferty z zagranicznych klubów? Co sądzi o poziomie sportowym Plus Ligi?

0
SPORT
Mateusz Mika: Cieszę się z wykorzystanej szansy

Mateusz Mika: Cieszę się z wykorzystanej szansy 2:22

25 maja 2015 17:09:09

Mateusz Mika, jeden z bohaterów zeszłorocznych MŚ w siatkówce opowiedział o rozwoju swojej kariery oraz podsumował sezon klubowy i zdobycie wicemistrzostwa Polski z Lotosem Treflem Gdańsk.

0
SPORT
Bartosz Kurek: Propozycja Antigi mnie zaskoczyła

Bartosz Kurek: Propozycja Antigi mnie zaskoczyła 1:35

25 maja 2015 15:00:28

Przed Bartoszem Kurkiem ogromne wyzwanie. W prozumieniu z selekcjonerem kadry Stephanem Antigą postanowił, że z przyjmującego stanie się atakującym. Jak Kurek zareagował na propozycję Francuza?

0
SPORT
Hołowczyc: Sztuką jest szukanie ułamków sekund

Hołowczyc: Sztuką jest szukanie ułamków sekund 1:18

25 maja 2015 12:43:37

Krzysztof Hołowczyc i Martin Kaczmarski mają za sobą drugi start w rallycrossie. Wyprawa na tor Lydden Hill nie była jednak udana. Kaczmarskiemu najprawdopodobniej odnowił się uraz kręgosłupa, natomiast Hołowczyc odpadł z rywalizacji na...

0
SPORT
Martin Kaczmarski: Pracujemy nad tym z Krzyśkiem

Martin Kaczmarski: Pracujemy nad tym z Krzyśkiem 1:21

25 maja 2015 12:37:11

Krzysztof Hołowczyc i Martin Kaczmarski mają za sobą drugi start w rallycrossie. Wyprawa na tor Lydden Hill nie była jednak udana. Kaczmarskiemu najprawdopodobniej odnowił się uraz kręgosłupa, natomiast Hołowczyc odpadł z rywalizacji na...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.