Binkowski: Zimnoch jest konfidentem 1:38

OCENA:
Publikacja: 14.10.2013, Autor: Konrad Adamczewski, ARTUR BINKOWSKI, boks, KRZYSZTOF ZIMNOCH, WALKA BOKSERSKA WIELICZKA, Wojak Boxing Night

19 października na gali "Wojak Boxing Night" w Wieliczce Artur Binkowski skrzyżuje rękawice z Krzysztofem Zimnochem. Artur Binkowski opowiada o swoim rywalu.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
W sobotę i niedzielę polskie tenisistki zmierzą się w Barcelonie z Hiszpanią w meczu Pucharu Federacji, którego stawką jest prawo ... CZYTAJ DALEJ
18 kwietnia 2014 14:47:29
Od kilku lat MMA cieszy się w Polsce coraz większą popularnościa, a kolejne gale KSW biją rekordy oglądalności. Tymczasem na ... CZYTAJ DALEJ
18 kwietnia 2014 14:22:17
Dziś w nocy podczas gali Bellator 117 Marcin Held powalczy o drugi w karierze MMA finał wagi turnieju wagi lekkiej ... CZYTAJ DALEJ
18 kwietnia 2014 14:08:14
Bartosz Jurecki od ośmiu lat gra za granicą. 35-letni szczypiornista w przyszłym sezonie nadal będzie występował w niemieckim SC Magdeburg, ... CZYTAJ DALEJ
18 kwietnia 2014 12:46:55
SPORT
Kołodziej: Geje są za bardzo promowani

Kołodziej: Geje są za bardzo promowani 2:12

17 kwietnia 2014 10:02:19

Pojawiliśmy się w Krynicy Zdroju na otwarciu klubu bokserskiego Pawła Kołodzieja. Zapytaliśmy boksera o dosyć kontrowersyjną sprawę - homosekusalizm. Zobaczcie co powiedział. 

1
SPORT
"DIABLO" WŁODARCZYK: Lubię popatrzeć na lesbijki

"DIABLO" WŁODARCZYK: Lubię popatrzeć na lesbijki 2:55

17 kwietnia 2014 09:35:03

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk pojawił się w Krynicy Zdroju na otwarciu klubu bokserskiego Pawła Kołodzieja. Mistrz świata federacji WBC w rozmowie z reporterem SuperExpress.TV wypowiedział się na temat gender, gejów i lesbijek....

0
SPORT
ŁKS ŁÓDŹ wstaje z kolan!

ŁKS ŁÓDŹ wstaje z kolan! 4:18

16 kwietnia 2014 15:54:02

Jeden z najbardziej zasłużonych klubów piłkarskich w Polsce, ŁKS Łódź, po latach problemów odradza się i rozpoczyna drogę na piłkarski szczyt, czyli do polskiej Ekstraklasy! W barwach IV ligowego obecnie zespołu występuje Paweł...

0
SPORT
NASTULA wyzywa PUDZIANA na pojedynek!

NASTULA wyzywa PUDZIANA na pojedynek! 3:30

16 kwietnia 2014 14:35:52

Paweł Nastula, judoka i zawodnik MMA w rozmowie z reporterem SuperExpress.tv wyzwał na pojedynek Mariusza Pudzianowskiego! Słynny strongman i od paru lat zawodnik KSW jakiś czas temu mówił, że chce zmierzyć się z Nastulą. Teraz judoka...

0
SPORT
SZPILKA: Facet jest stworzony, żeby bzykać dziewczyny

SZPILKA: Facet jest stworzony, żeby bzykać dziewczyny 4:24

15 kwietnia 2014 17:21:10

Polski bokser Artur Szpilka, znany ze swoich oryginalnych i kontrowersyjnych wypowiedzi dotyczących gender, gejów i lesbijek, po raz kolejny zabrał głos w sprawie. Tym razem pięściarz wypowiedział się przy okazji wizyty w Krynicy...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.