Binkowski: Zimnoch jest konfidentem 1:38

OCENA:
Publikacja: 14.10.2013, Autor: Konrad Adamczewski, ARTUR BINKOWSKI, boks, KRZYSZTOF ZIMNOCH, WALKA BOKSERSKA WIELICZKA, Wojak Boxing Night

19 października na gali "Wojak Boxing Night" w Wieliczce Artur Binkowski skrzyżuje rękawice z Krzysztofem Zimnochem. Artur Binkowski opowiada o swoim rywalu.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Agnieszka Radwańska - Madison Keys w ćwierćfinale Wimbledonu LIVE. Relacja NA ŻYWO z meczu Radwańska - Keys. Sport.se.pl zaprasza do ... CZYTAJ DALEJ
7 lipca 2015 02:31:20
Organizm piłkarza jest jak samochód, jeśli naleje się słabego paliwa, to po prostu nie pojedzie. Pogoń skończyła poprzedni sezon w ... CZYTAJ DALEJ
7 lipca 2015 02:00:00
Mocne słowa pod adresem ludzi rządzących Górnikiem Zabrze! Łukasz Mazur (39 l.), były prezes klubu, opowiada nam, że proponowano mu ... CZYTAJ DALEJ
7 lipca 2015 02:00:00
Co za zawody, co za emocje! W finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gorzowie niespodziewanie wygrał Maciej Janowski (24 l.), który ... CZYTAJ DALEJ
7 lipca 2015 02:00:00
SPORT
Kowal: "Final Four" będzie dużym sukcesem

Kowal: "Final Four" będzie dużym sukcesem 3:02

2 lipca 2015 15:00:41

Andrzej Kowal w rozmowie z Super Express TV opowiada o nowym sezonie Plus Ligi. Jakie cele trener Asseco Resovii będzie chciał osiagnąć w zbliżających się rogrywkach na własnym podwórku i w europejskich pucharach? Przekonajcie się!

0
SPORT
Skowrońska-Dolata: Uwielbiam wyzwania

Skowrońska-Dolata: Uwielbiam wyzwania 1:12

2 lipca 2015 13:20:25

Katarzyna Skowrońska-Dolata w rozmowie z Super Express TV opowiada o sowich planach na nadchodzący sezon klubowy. Siatkarka po wielu latach gry za granicą wraca na parkiety Orlen Ligi. Czy jej nowa drużyna Impel Wrocław będzie w stanie...

0
SPORT
A to ciekawe! Casillas stracił ponad milion euro...

A to ciekawe! Casillas stracił ponad milion euro... 1:04

2 lipca 2015 04:41:32

W "A to ciekawe!" historia bramkarza Realu Madryt Ikera Casillasa. Zawodnik w dzieciństwie popełnił błąd przez który jego rodzina nie dostała ponad miliona euro. O co chodzi? Przekonajcie się!

0
SPORT
Kowal o Igrzyskach Europejskich: To bardzo dobra idea, ale...

Kowal o Igrzyskach Europejskich: To bardzo dobra idea, ale... 1:01

1 lipca 2015 18:19:35

Trener siatkarskiej reprezentacji Polski B mężczyzn Andrzej Kowal ocenia pomysł organizacji Igrzysk Europejskich.

0
SPORT
Skowrońska-Dolata: Nie byłam przekonana czy zdobędziemy medal

Skowrońska-Dolata: Nie byłam przekonana czy zdobędziemy medal 2:20

1 lipca 2015 15:02:24

Katarzyna Skowrońska-Dolata w rozmowie z Super Express TV podsumowuje Igrzyska Europejskie w Baku. Czy spodziewała się srebrengo medalu? Odpowiedź w materiale wideo.

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.