ANDRZEJ KOSTYRA: Starcie dwóch TYRANÓW 3:57

OCENA:
Publikacja: 19.06.2017, Autor: Andrzej Kostyra, andrzej kostyra, blog Kostyry, kostyra blog
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Andrzej Kostyra z Super Expressu wspomina pamiętną walkę Andrzeja Gołoty z Mike'm Tysonem.

0
Komentarze
Najnowsze z se.pl
Choć w swoich fachu Anita Włodarczyk jest najlepsza na świecie, to podobnie jak inni topowi lekkoatleci, nie jest w stanie ... CZYTAJ DALEJ
27 czerwca 2017 08:47:15
Turniej Euro U-21 w Polsce okazał się ogromnym sukcesem. Choć młodzi piłkarze, prowadzeni przez Marcina Dornę, nie zaimponowali na boisku, ... CZYTAJ DALEJ
27 czerwca 2017 08:38:39
Reprezentacja Polski jest ostatnio na fali wznoszącej. Podopieczni Adama Nawałki są postrachem innych europejskich drużyn, a swoją grą porywają kibiców, ... CZYTAJ DALEJ
27 czerwca 2017 08:11:29
To już pewne! Polsat oficjalnie ogłosił, że wygrał wielką wojnę o prawa telewizyjne z elitarnych europejskich rozgrywek piłkarskich. Zarówno Liga ... CZYTAJ DALEJ
27 czerwca 2017 07:43:45
SPORT
PIOTR KOŹMIŃSKI: Lewandowski jako wspólnik... przy TRUMNACH?

PIOTR KOŹMIŃSKI: Lewandowski jako wspólnik... przy TRUMNACH? 6:04

27 czerwca 2017 00:00:00

Piotrek Koźmiński zdradza jakie intratne propozycje współpracy otrzymał Robert Lewandowski. To trzeba obejrzeć !

0
SPORT
Mistrzowie Europy z 1992 roku świętowali rocznicę wraz z kibicami w Kopenhadze

Mistrzowie Europy z 1992 roku świętowali rocznicę wraz z kibicami w Kopenhadze 0:47

26 czerwca 2017 21:21:40

26 czerwca minęło dokładnie 25 lat od sensacyjnego triumfu reprezentacji Danii w mistrzostwach Europy. Kadra, która nie zakwalifikowała się na turniej i wzięła w nim udział w zastępstwie pogrążonej w wojnie domowej Jugosławii, w finale...

0
SPORT
Anglicy trenowali w Zabierzowie

Anglicy trenowali w Zabierzowie 0:59

26 czerwca 2017 20:57:59

W poniedziałek (26 czerwca) reprezentacja Anglii do lat 21 trenowała w Zabierzowie przed wtorkowym półfinałem mistrzostw Europy. Zespół Aidy'ego Boothroyda o 18:00 zmierzy się z Niemcami w Tychach.

0
SPORT
Trener niemieckiej młodzieżówki przed półfinałem z Anglią

Trener niemieckiej młodzieżówki przed półfinałem z Anglią 1:22

26 czerwca 2017 20:24:00

Niemcy zmierzą się z Anglią w półfinale mistrzostw Europy do lat 21. Selekcjoner niemieckiej młodzieżówki, Stefan Kuntz, wystąpił w pamiętnym półfinale Euro 1996. Ekipa Bertiego Vogtsa awansowała do finału po pokonaniu Anglików w serii...

0
SPORT
John Arne Riise wystartuje w cyklu maratońskich biegów narciarskich (lektor)

John Arne Riise wystartuje w cyklu maratońskich biegów narciarskich (lektor) 0:42

26 czerwca 2017 19:29:18

John Arne Riise spróbuje swoich sił w długodystansowych biegach narciarskich. Były norweski piłkarz weźmie udział w cyklu maratonów Visma Ski Classics - tym samym, w którym od dwóch lat startuje Justyna Kowalczyk. Riise będzie biegał w...

0
Funkcjonalność playlisty

Funkcjonalność playlisty jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.